О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 22 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 7 октября 2013 года N 22/231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 октября 2013 года N 2405. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2085, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 12 января 2013 года № 2 (3953)), внесены изменения решением 14 сессии Абайского районного маслихата от 13 февраля 2013 года № 14/144 "О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2214, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 16 марта 2013 года № 12 (3963)), внесены изменения решением 16 сессии Абайского районного маслихата от 26 марта 2013 года № 16/168 "О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2295, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 13 апреля 2013 года № 16 (3967) и от 20 апреля 2013 года № 17 (3968)), внесены изменения решением 19 сессии Абайского районного маслихата от 5 июля 2013 года № 19/202 "О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2350, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 20 июля 2013 года № 29 (3980)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 102 284" заменить цифрами "4 195 892";
цифры "2 960 589" заменить цифрами "2 957 589";
в подпункте 2):

Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 22 сессиясының 2013 жылғы 7 қазандағы N 22/231 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 қазанда N 2405 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2085 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2 (3953) "Абай – Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 14 сессиясының 2013 жылғы 13 ақпандағы N 14/144 "Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 13/117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2214 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 наурыздағы N 12 (3963) "Абай – Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 16 сессиясының 2013 жылғы 26 наурыздағы N 16/168 "Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2295 болып тіркелген, 2013 жылғы 13 сәуірдегі N 16 (3967) және 2013 жылғы 20 сәуірдегі N 17 (3968) "Абай – Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 19 сессиясының 2013 жылғы 5 шілдедегі N 19/202 "Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2350 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 шілдедегі N 29 (3980) "Абай – Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4 102 284" сандары "4 195 892" сандарымен ауыстырылсын;
"2 960 589" сандары "2 957 589" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:

цифры "4 127 727" заменить цифрами "4 221 335";
2) приложения 1, 4, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Б. Жумабеков
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования"
Б. Муталяпова

"4 127 727" сандары "4 221 335" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 6 және 7 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері Абай ауданы мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсауды жүргізсін.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Б. Жұмабеков
Абай аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б. Муталяпова

8194
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27226
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школы и воспитателям дошкольных организаций образования
32484
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
37950
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
10128
из областного бюджета
70725
На жилищно-коммунальное хозяйство
30000
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
25327
На ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
15398
Целевые трансферты на развитие
580541
из республиканского бюджета
479631
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
112390
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
78480
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах

8194
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
27226
Мектепке дейінгі білім беру мекемелерінің тәрбиешілеріне және мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға
32484
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
37950
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
10128
облыстық бюджеттен
70725
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығына
30000
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
25327
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге
15398
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
580541
республикалық бюджеттен
479631
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
112390
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
78480
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға