О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 25 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 13 декабря 2013 года № 25/249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 декабря 2013 года № 2463. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2085, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 12 января 2013 года № 2 (3953)), внесены изменения решением 14 сессии Абайского районного маслихата от 13 февраля 2013 года № 14/144 "О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2214, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 16 марта 2013 года № 12 (3963)), внесены изменения решением 16 сессии Абайского районного маслихата от 26 марта 2013 года № 16/168 "О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2295, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 13 апреля 2013 года № 16 (3967) и от 20 апреля 2013 года № 17 (3968)), внесены изменения решением 19 сессии Абайского районного маслихата от 5 июля 2013 года № 19/202 "О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2350, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 20 июля 2013 года № 29 (3980)), внесены изменения решением 22 сессии Абайского районного маслихата от 7 октября 2013 года № 22/231 "О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2405, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 26 октября 2013 года № 43 (3994)), внесены изменения решением 24 сессии Абайского районного маслихата от 4 декабря 2013 года № 24/243 "О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года № 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2440, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 14 декабря 2013 года № 50 (4001)), следующие изменения:

Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 25 сессиясының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/249 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 желтоқсанда № 2463 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2085 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы № 2 (3953) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 14 сессиясының 2013 жылғы 13 ақпандағы № 14/144 "Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 13/117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2214 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 наурыздағы № 12 (3963) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 16 сессиясының 2013 жылғы 26 наурыздағы № 16/168 "Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2295 болып тіркелген, 2013 жылғы 13 сәуірдегі № 16 (3967) және 2013 жылғы 20 сәуірдегі № 17 (3968) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 19 сессиясының 2013 жылғы 5 шілдедегі № 19/202 "Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2350 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 шілдедегі № 29 (3980) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 22 сессиясының 2013 жылғы 7 қазандағы № 22/231 "Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2405 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 қазандағы № 43 (3994) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 24 сессиясының 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 24/243 "Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2440 болып тіркелген, 2013 жылғы 14 желтоқсандағы № 50 (4001) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

26913
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школы и воспитателям дошкольных организаций образования
29552
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
37950
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
10128
из областного бюджета
71009
На жилищно-коммунальное хозяйство
30000
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
25327
На ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
15398
На проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
284
Целевые трансферты на развитие
576885
из республиканского бюджета
479631
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
112390
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
78480
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
288761
из областного бюджета
97254
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
8720
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
88534
Бюджетные кредиты
88181
из республиканского бюджета
88181
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
25965
Кредитование бюджетов районов на содействие развитию предпринимательства в моногородах
62216

26913
Мектепке дейінгі білім беру мекемелерінің тәрбиешілеріне және мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға
29552
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
37950
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
10128
облыстық бюджеттен
71009
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығына
30000
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
25327
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге
15398
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге
284
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
576885
республикалық бюджеттен
479631
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
112390
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
78480
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
288761
облыстық бюджеттен
97254
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға
8720
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
88534
Бюджетттік кредиттер
88181
республикалық бюджеттен
88181
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
25965
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге аудандардың бюджеттерін кредиттеу
62216