О внесении изменений в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 15 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 4 июля 2013 года N 138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июля 2013 года N 2368. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2068, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 28 декабря 2012 года N 55 (7370)), в которое внесено изменение решением 11 сессии Актогайского районного маслихата от 13 февраля 2013 года N 105 "О внесении изменения в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2194, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 15 марта 2013 года N 10 (7380)), внесены изменения решением 12 сессии Актогайского районного маслихата от 28 марта 2013 года N 115 "О внесении изменений в решение 10 сессии Актогайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 91 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2296, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 19 апреля 2013 года N 15 (7385)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2493458" заменить цифрами "2591800";
в подпункте 2):
цифры "2533761" заменить цифрами "2589703";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "42400";
в абзаце втором цифру "0" заменить цифрами "42400";
2) приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
А. Айтжанова
Секретарь районного маслихата
М. Онгаркулов
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Актогайского района
К. Болганбаев
4 июля 2013 года
Приложение 1
к решению 15 сессии
Актогайского районного маслихата
от 4 июля 2013 года N 138
Приложение 1
к решению 10 сессии
Актогайского районного маслихата
от 12 декабря 2012 года N 91
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы:

Ақтоғай аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 91 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 15 сессиясының 2013 жылғы 4 шілдедегі N 138 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде N 2368 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 91 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2068 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 55 (7370) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), оған Ақтоғай аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2013 жылғы 13 ақпандағы N 105 "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімімен өзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2194 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 наурыздағы N 10 (7380) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), Ақтоғай аудандық мәслихатының 12 сессиясының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 115 "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы 10 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 91 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2296 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 сәуірдегі N 15 (7385) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"2493458" сандары "2591800" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2533761" сандары "2589703" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацтағы "0" саны "42400" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "0" саны "42400" сандарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Айтжанова
Аудандық мәслихаттың хатшысы
М. Оңғарқұлов
КЕЛІСІЛДІ
Ақтоғай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің басшысы
Қ. Болғанбаев
2013 жылғы 4 шілде
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 4 шілдедегі
15 сессиясының N 138 шешіміне
1-қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
10 сессиясының N 91 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер: