Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 28 января 2013 года N 02/09. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 марта 2013 года N 2216. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 14 мая 2013 года N 18/05
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 14.05.2013 N 18/05 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Бухар-Жырауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах";
2) регламент государственной услуги "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях";
3) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования";
4) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования";
5) регламент государственной услуги "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Такирову Шолпан Райкановну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района                                Ш. Мамалинов
Утвержден
постановлением акимата
Бухар-Жырауского района
от 28 января 2013 года N 02/09
Регламент государственной услуги
"Прием документов для предоставления бесплатного
питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие основные понятия:
1) СФЕ – структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги;
2) уполномоченный орган – государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района".
2. Общие положения

Мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы N 02/09 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 7 наурызда N 2216 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 14 мамырдағы N 18/05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 14.05.2013 N 18/05 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Бұқар жырау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының жетекшісі Шолпан Райқанқызы Такироваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ш. Мамалинов
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
N 02/09 қаулысымен
бекітілген
"Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар
мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы регламентте келесі негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) ҚФБ – мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын құрылымдық–функционалдық бірліктер;
2) уәкілетті орган – "Бұқар жырау ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
2. Жалпы ережелер

2. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами согласно приложению 2 к стандарту.
3. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).
5. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются предоставление бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах с выдачей справки о предоставлении бесплатного питания в общеобразовательной школе на бумажном носителе, согласно приложению 5 стандарта, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования (далее – получатель государственной услуги):
1) детям из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи;
2) детям из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума;
3) детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях;
4) детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций;
5) иным категориям обучающихся и воспитанников, определяемым коллегиальным органом управления организации образования.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
Предварительная запись и ускоренное оформление услуги не предусмотрены.
8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги (в течение 5 дней с поступления заявления) составляют 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя - не более 30 минут.
9. Государственная услуга оказывается бесплатно.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит представление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 11 стандарта.

2. Мемлекеттік қызмет стандартқа 2-қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдармен көрсетіледі.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысына сәйкес көрсетіледі (әрі қарай - стандарт).
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі стандарттың 5-қосымшасына сәйкес жалпы білім беретін мектепте тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені туралы анықтаманы қағаз түрінде бере отырып, жалпы білім беретін мектептерде оқушылар мен тәрбиеленушілердің жеке санаттарына тегін ыстық тамақ беру немесе қызмет көрсетуден бас тартатыны жөнінде дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік мекемелердегі білім алушылар және тәрбиеленушілерге (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы);
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасылардан шыққан балаларға;
2) жан басына шаққандағы орташа табысы ең төменгі өмір сүру деңгейінен төмен, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын отбасылардан шыққан балаларға;
3) отбасыларда тұратын жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға;
4) төтенше жағдайлардың нәтижесінде шұғыл көмекті қажет ететін отбасылардан шыққан балаларға;
5) білім беру ұйымдарын басқарудың алқалық органдары айқындайтын өзге де санаттағы балаларға көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойы көрсетіледі:
белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін.
Алдын ала жазылу немесе қызметті жедел ресімдеу қарастырылмаған.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш беру бес жұмыс күнін (өтініш түскен мерзімнен бастап бес күн ішінде) құрайды;
2) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күтудің барынша шекті уақыты (тіркеу кезінде) – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің барынша шекті уақыты – 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға мемлекеттік қызмет алушының стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды толық тапсырмауы негіз болады.

11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги обращается в организацию образования и подает заявление, предоставляет пакет документов;
2) ответственный исполнитель организации образования регистрирует документы и представляет на рассмотрение руководству организации образования;
3) ответственный исполнитель оформляет результат оказания государственной услуги, подготавливает справку либо мотивированный ответ об отказе и выдает получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в организации образования составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
13. Государственная услуга оказывается в зданиях общеобразовательных школ, находящихся в ведении местного исполнительного органа Бухар-Жырауского района, где предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями.
14. Документы, указанные в пункте 11 стандарта сдаются в кабинет ответственного за оказание данной услуги работника общеобразовательной школы.
15. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо предоставить документы, указанные в пункте 11 стандарта.
16. При сдаче всех документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка в получении необходимых документов, согласно приложению 7 стандарта с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного работника общеобразовательной школы, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
17. Доставка результата государственной услуги получателю государственной услуги осуществляется при личном обращении получателя государственной услуги или его представителя (при наличии официально заверенного соответствующего документа) по истечению 5 рабочих дней с момента поступления заявления.
18. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) руководитель организации образования;
2) ответственный исполнитель организации образования.
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.

11. Мемлекеттік қызметті алушыдан мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш алған сәттен бастап мемлекеттік қызметтің нәтижесін берген сәтке дейінгі мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына жүгінеді және өтініш береді, құжаттар пакетін ұсынады;
2) білім беру ұйымының жауапты орындаушысы құжаттарды тіркейді және білім беру ұйымының басшысына қарауға ұсынады;
3) жауапты орындаушы мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін ресімдейді, анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды және мемлекеттік қызметті алушыға береді.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін білім беру ұйымында құжат қабылдауды іске асыратын тұлғалардың ең аз саны бір қызметкерден құралады.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі іс-әрекеттер
тәртібінің (іс-қимылының) сипаттамасы
13. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушыларға, оның ішінде дене мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсету үшін жағдай жасалған Бұқар жырау ауданының жергілікті атқарушы органдарының қарамағындағы жалпы білім беретін мектептердің ғимараттарында көрсетіледі.
14. Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттар аталған қызметті көрсетуге жауапты жалпы білім беретін мектеп қызметкерінің кабинетіне тапсырылады.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсыруы қажет.
16. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға стандарттың 7-тармағына сәйкес қызметті алатын күнін көрсете отырып, қолхат берген жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты, өтінішті қабылдап алған күні мен нөмірі көрсетілген қажетті құжаттарды қабылдап алғаны жөнінде қолхат беріледі.
17. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметтің нәтижесі жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері мемлекеттік қызметті алушының өзі немесе оның өкілі өтініш берген жағдайда (ресми бекітілген тиісті құжаттар болған жағдайда) өтініш түскеннен бастап 5 күн өткен соң беріледі.
18. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады (бұдан әрі – ҚФБ):
1) білім беру ұйымының басшысы;
2) білім беру ұйымының жауапты орындаушысы.
19. Әрбір әкімшілік іс-әрекетінің орындау мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің реттілігі мен өзара іс-қимылының мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 1-қосымшада келтірілген.

20. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
21. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и руководитель организации образования (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за качество и реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
Текстовое табличное описание последовательности
и взаимодействия административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого
административного действия (процедуры)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Ответственный исполнитель организации образования
Руководитель организации образования
Ответственный исполнитель организации образования
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация заявления, выдача расписки получателю государственной услуги о приеме документов
Рассмотрение документов
Осуществление проверки полноты документов, оформление справки либо мотивированного ответа об отказе
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов государственной услуги для наложения резолюции
Наложение резолюции, передача документов на исполнение ответственному исполнителю
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги получателю
Сроки исполнения
30 минут
1 час
4 рабочих дня
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственный исполнитель организации образования
Группа 2 СФЕ
Руководство организации образования
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель организации образования
Действие N 1
Прием документов, регистрация заявления, выдача расписки получателю государственной услуги о приеме документов
Действие N 3
Рассмотрение документов
Действие N 5
Осуществление проверки полноты документов, оформление справки либо мотивированного ответа об отказе
Действие N 2
Направление документов руководству для наложения резолюции
Действие N 4
Наложение резолюции, передача на исполнение ответственному исполнителю
Действие N 6
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе получателю государственной услуги
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственный исполнитель организации образования
Группа 2 СФЕ
Руководство организации образования
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель организации образования
Действие N 1
Прием документов, регистрация, выдача расписки получателю государственной услуги
Действие N 3
Рассмотрение документов
Действие N 5
Осуществление проверки полноты представленных документов
Действие N 2
Направление документов руководству для наложения резолюции
Действие N 4
Наложение резолюции, передача документов на исполнение ответственному исполнителю
Действие N 6
Оформление справки либо мотивированного ответа об отказе
Действие N 7
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе
Действие N 8
Регистрация и выдача справки либо мотивированного ответа об отказе получателю государственной услуги
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным
категориям обучающихся и воспитанников
в общеобразовательных школах"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
Бухар-Жырауского района
от 28 января 2013 года N 02/09
Регламент государственной услуги
"Прием документов для предоставления отдыха детям из
малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях"

20. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентке 2-қосымшада келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
21. Мемлекеттік қызметтің көрсетілуіне білім беру ұйымының басшысы жауапты тұлға болып табылады (бұдан әрі – лауазымды тұлғалар).
Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызметтің Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгіленген мерзімде көрсетуді іске асыру мен сапасына жауапты болады.
"Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген
санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну
үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімнің) орындау
мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің
(рәсімдерінің) дәйектілігі мен өзара іс-қимылының
мәтіндік кестелік сипаттамасы
1-кесте. ҚФБ әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдеріс іс-әрекеттері (жұмыстар ағыны, барысы)
Іс-әрекет N (жұмыстар барысы, ағыны)
1
2
3
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымының жауапты орындаушысы
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты орындаушысы
Іс-әрекет (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, құжаттарды қабылдау туралы мемлекеттік қызметті алушыға қолхат беру
Құжаттармен танысу
Құжаттардың толықтығын тексеру, анықтаманы не бас тарту туралы дәлелді жауапты ресімдеу
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Қарар қою үшін құжаттарды басшылыққа жолдау
Қарар қою, құжаттарды жауапты орындаушының орындауына беру
Мемлекеттік қызметті алушыға анықтаманы не бас тарту дәлелді жауапты беру
Орындау мерзімдері
30 минут
1 сағат
4 жұмыс күні
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
1-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты орындаушысы
2-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының басшысы
3-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты орындаушысы
N 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, құжаттарды қабылдау туралы мемлекеттік қызметті алушыға қолхат беру
N 3 іс-әрекет
Құжаттарды қарау
N 5 іс-әрекет
Құжаттардың толықтығын тексеру, анықтаманы не бас тарту туралы дәлелді жауапты ресімдеу
2 іс-әрекет
Қарар қою үшін құжаттарды басшылыққа жолдау
N 4 іс-әрекет
Қарар қою, құжаттарды жауапты орындаушының орындауына беру
N 6 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті алушыға анықтаманы не бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс.
1-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты орындаушысы
2-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының басшысы
3-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты орындаушысы
N 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, құжаттарды қабылдау туралы мемлекеттік қызметті алушыға қолхат беру
N 3 іс-әрекет
Құжаттарды қарау
N 5 іс-әрекет
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру
2 іс-әрекет
Қарар қою үшін құжаттарды басшылыққа жолдау
N 4 іс-әрекет
Қарар қою, құжаттарды жауапты орындаушының орындауына беру
N 6 іс-әрекет
Анықтаманы не бас тарту туралы дәлелді жауапты ресімдеу
N 7 іс-әрекет
Анықтамаға не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
N 8 іс-әрекет
Анықтаманы не бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу және мемлекеттік қызметті алушыға беру
"Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген
санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну
үшін құжаттар қабылдау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік
іс-әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттілігі арасындағы
байланысты көрсететін схема
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
N 02/09 қаулысымен
бекітілген
"Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы үшiн құжаттарды қабылдау"
мемлекеттiк қызмет регламентi

1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие основные понятия:
1) СФЕ – структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги;
2) уполномоченный орган – государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района".
2. Общие положения
2. Настоящий регламент государственных услуг "Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях" (далее - Регламент) определяет процедуру приема документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях (далее - государственная услуга).
3. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" (далее - уполномоченный орган) и организациями образования Республики Казахстан, являющиеся районным коммунальным имуществом (далее - организации образования), (контактные данные указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту).
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается в соответствии с пунктом 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее - стандарт).
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача направления в загородные и пришкольные лагеря согласно приложению 2 к стандарту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
7. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам организаций образования из малообеспеченных семей (далее – получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют десять календарных дней со дня подачи заявления;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) – не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут.
9. Государственная услуга оказывается бесплатно за счет местного бюджета и республиканского бюджета.

1. Негiзгi ұғымдар
1. Осы регламентте келесi негiзгi ұғымдар пайдаланылады:
1) ҚФБ – мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер;
2) уәкiлеттi орган – "Бұқар жырау ауданының бiлiм беру, дене шынықтыру және спорт бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi.
2. Жалпы ережелер
2. Осы "Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшiн құжаттарды қабылдау" мемлекеттiк қызмет регламентi (бұдан әрi - Регламент) аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшiн құжаттарды қабылдау рәсiмiн (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет) айқындайды.
3. Мемлекеттiк қызмет "Бұқар жырау ауданының бiлiм беру, дене шынықтыру және спорт бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiмен (бұдан әрi - уәкiлеттi орган) және аудандық коммуналдық мүлiк болып табылатын Қазақстан Республикасының бiлiм беретiн ұйымдарымен (бұдан әрi – бiлiм беру ұйымдары) көрсетiледi (байланыс мәлiметтерi осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген).
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысына сәйкес көрсетiледi (бұдан әрі – стандарт).
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң аяқталу нәтижесi стандарттың 2-қосымшасына сәйкес қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама беру немесе қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
7. Мемлекеттiк қызмет бiлiм беру ұйымдарындағы күн көрісі төмен отбасылардан шыққан бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлерге (бұдан әрi – мемлекеттiк қызметтi алушы) көрсетiледi.
3. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттiк қызметтi көрсету мерзiмi:
1) мемлекеттiк қызметтi алу үшiн өтiнiш берген күннен бастап күнтiзбелiк 10 күндi құрайды;
2) өтiнiш иесiнiң мемлекеттiк қызметтi көрсету орнында өтiнiштi берген күнi қызметтi алғанға дейiн күтетiн (тiркелу кезiнде) барынша шектi уақыты – 30 минуттан аспайды;
3) өтiнiш иесiнiң мемлекеттiк қызметтi көрсету орнында өтiнiштi берген күнi қызмет көрсететiн шектi уақыты – 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттiк қызмет жергiлiктi және республикалық бюджет есебiнен тегiн көрсетiледi.

10. Государственная услуга предоставляется в течение календарного года в соответствии с установленным графиком работы уполномоченного органа и организаций образования без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на стендах, расположенных в организациях образования, а также на официальных сайтах уполномоченного органа и организаций образования согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях уполномоченного органа и организаций образования, где предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги обращается в уполномоченный орган или организацию образования и подает заявление, предоставляет пакет документов ответственному лицу;
2) ответственное лицо уполномоченного органа или организации образования регистрирует документы и представляет на рассмотрение руководству уполномоченного органа или организации образования, который определяет ответственное лицо;
3) ответственное лицо проверяет поступившие документы, оформляет результат оказания государственной услуги, заполняет направление в загородные и пришкольные лагеря либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и выдает получателю государственной услуги.
13. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченном органе и организации образования, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия в процессе оказания
государственной услуги
14. Документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются в уполномоченный орган или организации образования.
15. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить следующие документы:
1) заявление от родителей;
2) документ, удостоверяющий личность;
3) справку, подтверждающую принадлежность заявителя (семьи) к получателям государственной адресной социальной помощи, предоставляемую местным исполнительным органом;
4) справку о состоянии здоровья (медицинский паспорт).
16. При приеме документов уполномоченным органом и организацией образования получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:

10. Мемлекеттiк қызмет алдын ала жазылусыз және қызметтi жедел ресiмдеусiз уәкiлеттi органның және бiлiм беру ұйымдары бекiтiлген жұмыс кестесiне сәйкес күнтiзбелiк жыл бойында ұсынылады.
Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбi туралы толық ақпарат осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес бiлiм беру ұйымдарында орналасқан стендтерде, сондай-ақ, уәкiлеттi органның және бiлiм беру ұйымдарының ресми сайттарында орналастырылады.
11. Мемлекеттiк қызмет мемлекеттiк қызметтi алушыларға, оның iшiнде даму мүмкiндiгi шектеулi адамдарға қызмет көрсетуге жағдайлар қарастырылған уәкiлеттi органның және бiлiм беру ұйымдарының ғимараттарында көрсетiледi.
12. Мемлекеттiк қызметтi алушыдан мемлекеттiк қызмет алу үшiн өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн берген сәтке дейiнгi мемлекеттiк қызметтi көрсету кезеңдерi:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы уәкiлеттi органға немесе бiлiм беру ұйымына жүгiнедi және өтiнiш бередi, жауапты тұлғаға құжаттар топтамасын ұсынады;
2) уәкiлеттi органның немесе бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы құжаттарды тiркейдi және уәкiлеттi орган немесе бiлiм беру ұйымы басшылығының қарауына ұсынады, ол жауапты тұлғаны айқындайды;
3) жауапты тұлға келiп түскен құжаттарды тексередi, мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесiн ресiмдейдi, қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдаманы немесе қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты толтырады және мемлекеттiк қызметтi алушыға бередi.
13. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн уәкiлеттi органда немесе бiлiм беру ұйымында құжаттарды қабылдауды iске асыратын тұлғалардың ең аз саны бiр қызметкердi құрайды.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiнде
әрекеттер тәртiбiн сипаттау
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн қажеттi құжаттар уәкiлеттi органға немесе бiлiм беру ұйымдарына тапсырылады.
15. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттiк қызметтi алушы мынадай құжаттарды ұсынуы қажет:
1) ата-аналардан өтiнiш;
2) жеке басын куәландыратын құжат;
3) өтiнiш иесiнiң (отбасының) жергiлiктi атқарушы орган беретiн мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмектi алушылар қатарына жататынын растайтын анықтама;
4) денсаулық жағдайы туралы анықтама (медициналық төлқұжат).
16. Уәкiлеттi орган және бiлiм беру ұйымы барлық қажеттi құжаттарды қабылдау кезiнде мемлекеттiк қызметтi алушыға тиiстi құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат бередi, онда:

1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника уполномоченного органа или организации образования, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, его (ее) контактные данные.
17. Доставка результата государственной услуги получателю государственной услуги осуществляется при личном обращении получателя государственной услуги (законного представителя).
18. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служат представление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 15 настоящего регламента, а также несоответствие категории лиц, определенных для представления услуги, с письменным обоснованием причин.
19. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) руководство уполномоченного органа;
2) ответственное лицо уполномоченного органа;
3) руководство организации образования;
4) ответственное лицо организации образования.
20. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
21. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
22. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и руководитель организации образования (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за качество и реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях"
Контактные данные по оказанию государственной услуги
"Прием документов для предоставления отдыха детям из
малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях"
Наименование уполномоченного органа, организаций образования, осуществляющих функции по оказанию государственной услуги в области образования
Месторасположение, адрес
Контактный телефон
1
2
3
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района"

1) өтiнiштi қабылдау нөмiрi мен күнi;
2) сұратылған мемлекеттiк қызмет түрi;
3) қоса тiркелген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күнi (уақыты) мен орыны;
5) құжаттарды ресiмдеу үшiн өтiнiштi қабылдаған уәкiлеттi орган немесе бiлiм беру ұйымы қызметкерiнiң тегi, аты, әкесiнiң аты;
6) мемлекеттiк қызметтi алушының тегi, аты, әкесiнiң аты, оның байланыс деректерi.
17. Мемлекеттiк қызметтi алушыға мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн жеткiзу мемлекеттiк қызметтi алушының (заңды өкiлiнiң) өзi келген жағдайда жүзеге асырылады.
18. Мемлекеттiк қызметтi алушының осы Регламенттiң 15-тармағында көрсетiлген құжаттар пакетiн толық тапсырмауы, сондай-ақ, қызметтi ұсыну үшiн белгiленген тұлғалар санаттарына сай келмеуi мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуға негiз болып табылады.
19. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер қатысады (бұдан әрi – ҚФБ):
1) уәкiлеттi органның басшылығы;
2) уәкiлеттi органның жауапты тұлғасы;
3) бiлiм беру ұйымының басшылығы;
4) бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы.
20. Әрбiр әкiмшiлiк әрекеттiң орындалу мерзiмi көрсетiлген әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерiнiң реттiлiгi мен өзара әрекетiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттауы осы Регламентке 2-қосымшада келтiрiлген.
21. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттiлiгi арасындағы өзара байланысты көрсететiн сызба осы Регламентке 3-қосымшада келтiрiлген.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн лауазымды
тұлғалардың жауапкершiлiгi
22. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуге уәкiлеттi органның басшысы және бiлiм беру ұйымының басшысы жауапты тұлға болып табылады (бұдан әрi – лауазымды тұлғалар).
Лауазымды тұлғалар мемлекеттiк қызметтi Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгiленген мерзiмде көрсетудiң iске асырылуы мен сапасына жауапты болады.
"Аз қамтылған отбасы балаларының
мектеп жанындағы және қала сыртындағы
лагерьлерде демалысын ұйымдастыру
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
"Аз қамтылған отбасы балаларының мектеп жанындағы
және қала сыртындағы лагерьлерде демалысын ұйымдастыру
үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік қызметін көрсету
бойынша органының байланыс деректері
Білім саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету бойынша қызметтері жүзеге асыратын білім беру ұйымының уәкілетті органның атауы
Орналасқан орны, мекенжайы
Байланыс телефоны
1
2
3
"Бұқар жырау ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі

100400 Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Казыбек би, 60 А
8 (72154) 21143
Коммунальное государственное учреждение "Ельтайская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, аул Доскей, улица Асылбекова, 1 А
8 (72154) 24634
Коммунальное государственное учреждение "Актобинская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Актобе
8 (72138) 30267
Коммунальное государственное учреждение "Жанаталапская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Молодецкое, улица Школьная, 21
8 (72138) 51174
Коммунальное государственное учреждение "Березняковская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Кызылкайн, улица Центральная, 2
8 (72138) 35501
Коммунальное государственное учреждение "Дубовская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Дубовка, улица Школьная, 21
8 (72138) 36170
Коммунальное государственное учреждение "Новоузенская общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Новоузенка, улица Шукушева, 30
8 (72138) 39317
Коммунальное государственное учреждение "Краснонивская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Красная нива, улица Школьная, 1 А
8 (72138) 51294
Коммунальное государственное учреждение "Центральная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Центральное, переулок Школьный, 10
8 (72154) 50263
Коммунальное государственное учреждение "Гагаринская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Гагаринское, улица Октябрьская, 7

100400, Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Казыбек би көшесі, 60 А
8 (72154) 2-11-43
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Елтай жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Доскей ауылы, Асылбеков көшесі, 1А.
8 (72154) 24634
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақтөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ақтөбе селосы
8 (72138) 30267
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Жаңаталап орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Молодецкое селосы, Школьная көшесі, 21
8 (72138) 51174
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Березняк жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қызылқайың селосы, Центральная көшесі, 2
8 (72138) 35501
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Дубовка жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Дубовка селосы, Школьная көшесі, 21
8 (72138) 36170
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Жалпы білім беретін Новоузенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Новоузенка селосы, Шукушева көшесі, 30
8 (72138) 39317
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Краснонива негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Красная нива селосы, Школьная көшесі, 1А.
8 (72138) 51294
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Центральный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Центральное селосы, Школьный қиылысы, 10.
8 (72138) 50263
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Гагарин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Гагаринское селосы, Октябрьская көшесі, 7.

8 (72138) 34297
Коммунальное государственное учреждение "Бухар-Жырауская смешанная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Бухар-Жырау
8 (72154) 52105
Коммунальное государственное учреждение "Амангельдинская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Каракудук, улица Центральная, 1
8 (72154) 53954
Коммунальное государственное учреждение "Калининская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Баймырза
8 (72138) 50095
Коммунальное государственное учреждение "Токаревская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Габидена Мустафина, улица Мира, 13
8 (72138) 31252, 31077, 31598
Коммунальное государственное учреждение "Белагашская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Белагаш, улица Школьная, 1
8 (72154) 55602
Коммунальное государственное учреждение "Ростовская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Ростовка, улица Корниенко
8 (72138) 37124
Коммунальное государственное учреждение "Кокпектинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Кокпекты, улица Шоссейная
8 (72154) 23221
Коммунальное государственное учреждение "Ботакаринская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Ботакара, улица Горького, 21
8 (72154) 27745, 22706
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Юрия Гагарина" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Энергетиков, 7

8 (72138) 34297
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Бұқар жырау аралас орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Бұқар жырау селосы.
8 (72154) 52105
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Амангелді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қарақұдық селосы, Центральная көшесі, 1.
8 (72154) 53954
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Калинин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Баймырза селосы.
8 (72138) 50095
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Токаревка жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ғабиден Мұстафин кенті, Мир көшесі, 13.
8 (72138) 31252, 31077, 31598
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Белағаш жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Белағаш селосы, Школьная көшесі, 1.
8 (72154) 55602
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ростовка жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ростовка селосы, Корниенко көшесі
8 (72138) 37124
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Көкпекті жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Көкпекті селосы, Шоссейная көшесі
8 (72154) 23-221
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ботақара жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара селосы, Горького көшесі, 21
8 (72154) 27745
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Юрий Гагарин атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Энергетиков көшесі, 7

8 (72154) 21739
Коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя общеобразовательная школа N 1" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Бухар-Жырау, 56
8 (72154) 21134
Коммунальное государственное учреждение "Кировская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Кызылжар
8 (72138) 51470
Коммунальное государственное учреждение "Байкадамская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Байкадам
8 (72154) 52439
Коммунальное государственное учреждение "Нуринская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Габидена Мустафина, станция Нуринская, улица Пионерская, 20 а
8 (72138) 40152
Коммунальное государственное учреждение "Уштобинская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Уштобе, улица Октябрьская, 34
8 (72154) 29209
Коммунальное государственное учреждение "Корнеевская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Корнеевка, улица Целинная, 37
8 (72154) 51741
Коммунальное государственное учреждение "Кузнецкая средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тогызкудук
8 (72154) 52681
Коммунальное государственное учреждение "Шешенкаринская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Шешенкара, улица Пионерская, 7
8 (72154) 28726
Коммунальное государственное учреждение "Каражарская средняя школа имени Манжи батыра" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Каражар, улица Центральная, 1

8 (72154) 21739
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Жалпы білім беру N 1 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Бұқар жырау көшесі, 56
8 (72154) 21134
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Киров орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қызылжар селосы
8 (72138) 51470
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Байқадам негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Байқадам селосы
8 (72154) 52439
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Нұра жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ғабиден Мұстафин кенті, Нұра станциясы, Пионерский көшесі, 20А
8 (72138) 40152
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Үштөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Үштөбе селосы, Октябрьский көшесі, 34
8 (72154) 29209
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Керней орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Корнеевка селосы, Целинный көшесі, 37
8 (72154) 51741
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Кузнецкий жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тоғызқұдық селосы
8 (72154) 52681
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шешенқара жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Шешенқара селосы, Пионерский көшесі, 7
8 (72154) 28726
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мәнжі батыр атындағы Қаражар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Қаражар селосы, Центральный көшесі, 1

8 (72138) 36170
Коммунальное государственное учреждение "Петровская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Петровка, улица Школьная, 10 А
8 (72154) 20722
Коммунальное государственное учреждение "Волховская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Волховское
8 (72138) 51055
Коммунальное государственное учреждение "Суыксуская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Суыксу, улица Ленина, 4
8 (72159) 61204
Коммунальное государственное учреждение "Ульгинская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Ульга, 40
8 (72154) 52060
Коммунальное государственное учреждение "Кушокинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Кушокы
8 (72138) 32336
Коммунальное государственное учреждение "Алгабасская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Алгабас, улица Школьная, 21
8 (72154) 52386
Коммунальное государственное учреждение "Тасшокинская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тасшокы, 21
8 (72154) 52454
Коммунальное государственное учреждение "Акоринская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Акоре
8 (72154) 51767
Коммунальное государственное учреждение "Ленинская общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Самарканд

8 (72138) 36170
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Петровка жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Петровка селосы, Школьная көшесі, 10А
8 (72138) 22722
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Волховка жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Волховское селосы
8 (72138) 51055
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Суықсу жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Суықсу селосы, Ленина көшесі 4
8 (72159) 61204
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Үлгі негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Үлгі селосы 40
8 (72154) 52060
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қушоқы жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қушоқы кенті
8 (72138) 32336
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Алғабас негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Алғабас селосы, Школьная көшесі, 21
8 (72154) 52386
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасшокы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тасшокы селосы 21
8(72154) 52454
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақөре жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ақөре селосы
8 (72154) 51767
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ленин жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Самарқанд селосы

8 (72138) 39317
Коммунальное государственное учреждение "Сартауская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Акжар
8 (72154) 52064
Коммунальное государственное учреждение "Зареченская общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Заречное, улица Центральная, 6
8 (72154) 53439
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени С.Т. Ельгезекова" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Новостройка
8 (72154) 53438
Коммунальное государственное учреждение "Туздинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тузды, улица Школьная, 1
8 (72138) 44364
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Каныша Сатпаева" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Акбел
8 (72154) 52856
Коммунальное государственное учреждение "Сартюбинская основная общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Сарытобе, улица Школьная
8 (72154) 52504
Коммунальное государственное учреждение "Шалкарская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Шалкар, улица Нижняя, 23
8 (72154) 52294
Коммунальное государственное учреждение "Андрейниковская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Урожайное
8 (72138) 50533
Коммунальное государственное учреждение "Семизбугинская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Семизбуга

8 (72138) 39317
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сартау жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ақжар селосы
8 (72154) 52064
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Заречный жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Заречное селосы, Центральное көшесі 6
8 (72154) 53439
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "С.Т. Ельгезеков атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Новостройка селосы
8 (72154) 53438
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тұзды жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тұзды селосы, Школьная көшесі, 1
8 (72138) 44364
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қаныш Сатпаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ақбел селосы
8 (72154) 52856
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сарытөбе негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Сарытөбе селосы, Школьная көшесі
8 (72154) 52504
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шалқар негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Шалқар селосы, Нижняя көшесі, 23
8 (72154) 52294
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Андрейниковка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Урожайное селосы
8 (72138) 50533
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Семізбұғы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Семізбұғы селосы

8 (72154) 52122
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени К. Боранбаева" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Жанакала, 10
8 (72154) 53144
Коммунальное государственное учреждение "Акжарская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Курлус
8 (72154) 53440
Коммунальное государственное учреждение "Умуткерская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Умуткер, улица Центральная, 7
8 (72154) 52141
Коммунальное государственное учреждение "Интумакская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Интумак, 14
8 (72138) 51331
Коммунальное государственное учреждение "Аюлинская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Аюлы
8 (72154) 55602
Коммунальное государственное учреждение "Алабасская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Алабас
8 (72154) 52856
Коммунальное государственное учреждение "Кураминская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Курама
8 (72154) 52856
Коммунальное государственное учреждение "Тасауыльская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тасауыл
8 (72138) 35501
Коммунальное государственное учреждение "Саратовская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, отделение Саратовка

8 (72154) 52122
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қ. Боранбаев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Жанақала селосы 10
8 (72154) 53144
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақжар негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Құрылыс селосы
8 (72154) 53440
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Үміткер жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Үміткер селосы, Центральная көшесі, 7
8 (72154) 52141
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ынтымақ жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ынтымақ селосы 14
8 (72138) 51331
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аюлы бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Аюлы селосы
8 (72154) 55602
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Алабас бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Алабас селосы
8 (72154) 52856
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Құрама бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Құрама селосы
8 (72154) 52856
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасауыл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тасауыл селосы
8 (72138) 35501
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Саратовка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Саратовка бөлімшесі

8 (72138) 39317
Коммунальное государственное учреждение "Первомайская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Первое мая
8 (72138) 44364
Коммунальное государственное учреждение "Тегизжолская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тегизжол
8 (72138) 39317
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях"
Текстовое табличное описание последовательности
и взаимодействия административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого
административного действия (процедуры)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Руководство уполномоченного органа
Ответственное лицо уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация заявления, выдача расписки получателю государственной услуги о приеме документов
Ознакомление с документами
проверка полноты документов, заполнение направления в загородные и пришкольные лагеря, либо мотивированного ответа об отказе в получении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководству для наложения резолюции
Наложение резолюции, передача документов на исполнение ответственному лицу
Выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, либо мотивированного ответа об отказе получателю государственной услуги
4
5
6
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Руководство организации образования
Ответственное лицо организации образования
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация заявления, выдача расписки получателю государственной услуги о приеме документов
Ознакомление с документами
проверка полноты документов, заполнение направления в загородные и пришкольные лагеря, либо мотивированного ответа об отказе в получении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководству для наложения резолюции
Наложение резолюции, передача документов на исполнение ответственному лицу
Выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, либо мотивированного ответа об отказе получателю государственной услуги
Сроки исполнения
30 минут
1 час
10 календарных дней
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Действие N 1
Прием документов, регистрация, выдача расписки получателю государственной услуги
Действие N 3
Ознакомление с документами
Действие N 5
Осуществление проверки полноты документов, заполнение направления в загородные и пришкольные лагеря, либо оформление мотивированного ответа об отказе в получении государственной услуги
Действие N 2
Направление документов руководству для наложения резолюции
Действие N 4
Наложение резолюции, передача на исполнение ответственному лицу
Действие N 6
Выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Группа 1 СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Группа 2 СФЕ
Руководство организации образования
Группа 3 СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Действие N 1
Прием документов, регистрация, выдача расписки получателю государственной услуги
Действие N 3
Ознакомление с документами
Действие N 5
Осуществление проверки полноты документов, заполнение направления в загородные и пришкольные лагеря, либо оформление мотивированного ответа об отказе в получении государственной услуги
Действие N 2
Направление документов руководству для наложения резолюции
Действие N 4
Наложение резолюции, передача на исполнение ответственному лицу
Действие N 6
Выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственное лицо уполномоченного органа
Действие N 1
Прием документов, регистрация, выдача расписки получателю государственной услуги
Действие N 2
Направление документов руководству для наложения резолюции
Действие N 3
Ознакомление с документами
Действие N 4
Наложение резолюции, передача на исполнение ответственному лицу
Действие N 5
Осуществление проверки полноты представленных документов
Действие N 6
Оформление мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие N 7
Подписание мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие N 8
Регистрация и выдача мотивированного ответа об отказе получателю государственной услуги
Группа 1 СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Группа 2 СФЕ
Руководство организации образования
Группа 3 СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Действие N 1
Прием документов, регистрация, выдача расписки получателю государственной услуги
Действие N 2
Направление документов руководству для наложения резолюции
Действие N 3
Ознакомление с документами
Действие N 4
Наложение резолюции, передача на исполнение ответственному лицу
Действие N 5
Осуществление проверки полноты представленных документов
Действие N 6
Оформление мотивированного ответа об отказе
Действие N 7
Подписание мотивированного ответа об отказе
Действие N 8
Регистрация и выдача мотивированного ответа об отказе получателю государственной услуги
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Прием документов для
предоставления отдыха детям
из малообеспеченных семей в
загородных и пришкольных лагерях"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
Бухар-Жырауского района
от 28 января 2013 года N 02/09
Регламент государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей в дошкольные
организации образования"

8 (72138) 39317
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Первый май бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Первое мая селосы
8 (72138) 44364
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тегізжол бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тегізжол селосы
8 (72138) 39317
"Аз қамтылған отбасы балаларының
мектеп жанындағы және қала сыртындағы
лагерьлерде демалысын ұйымдастыру
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімнің) орындау мерзімін
көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің (рәсімдерінің)
реттілігі мен өзара іс-қимылының мәтіндік кестелік сипаттамасы
1-кесте. ҚФБ әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдеріс әрекеттері (барысы, жұмыс ағыны)
Әрекет N (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
әрекет атауы (үдеріс, рәсім, операция) және олардың сипаттамасы
құжаттарды қабылдау, өтініштерді тіркеу, мемлекеттік қызмет алушыға құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру
Құжаттармен танысу
Құжаттардың толықтығын тексеру қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдаманы немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты толтырады
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Қарар қою үшін құжаттарды басшылыққа жолдау
Қарар қою, құжаттарды жауапты орындаушының орындауына беру
қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдаманы немесе бас тарту туралы дәлелдi жауапты мемлекеттік қызмет алушыға беру
4
5
6
ҚФБ атауы
Білім беру ұйымының жауапты орындаушысы
Білім беру ұйымының басшысы
Білім беру ұйымының жауапты орындаушысы
Әрекет атауы (үдеріс, рәсім, операция) және олардың сипаттамасы
құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, мемлекеттік қызмет алушыға құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру
Құжаттармен танысу
Құжаттардың толықтығын тексеру қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдаманы немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты толтырады
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Қарар қою үшін құжаттарды басшылыққа жолдау
Қарар қою, құжаттарды жауапты орындаушының орындауына беру
қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдаманы немесе бас тарту туралы дәлелдi жауапты мемлекеттік қызмет алушыға беру
Орындау мерзімдері
30 минут
1 сағат
10 күнтізбелік күн
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
1-топ ҚФБ
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
2-топ ҚФБ
Уәкілетті органның басшысы
3-топ ҚФБ
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
N 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу мемлекеттік қызметті алушыға қолхат беру
N 3 іс-әрекет
Құжаттармен танысу
N 5 іс-әрекет
Құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асыру, қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдаманы толтыру немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресімдеу
2 іс-әрекет
Қарар қою үшін құжаттарды басшылыққа жолдау
N 4 іс-әрекет
Қарар қою, құжаттарды жауапты орындаушының орындауына беру
N 6 іс-әрекет
қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдаманы немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру
1-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты орындаушысы
2-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының басшысы
3-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты орындаушысы
N 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу құжаттарды мемлекеттік қызметті алушыға қолхат беру
N 3 іс-әрекет
Құжаттармен танысу
N 5 іс-әрекет
Құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асыру, қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдаманы толтыру немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресімдеу
N 2 іс-әрекет
Қарар қою үшін құжаттарды басшылыққа жолдау
N 4 іс-әрекет
Қарар қою, құжаттарды жауапты орындаушының орындауына беру
N 6 іс-әрекет
қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдаманы немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс.
1-топ ҚФБ
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
2-топ ҚФБ
Уәкілетті органның басшысы
3-топ ҚФБ
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
N 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, мемлекеттік қызметті алушыға қолхат беру
N 2 іс-әрекет
Қарар қою үшін құжаттарды басшылыққа жолдау
N 3 іс-әрекет
Құжаттармен танысу
N 4 іс-әрекет
Қарар қою, құжаттарды жауапты орындаушының орындауына беру
N 5 іс-әрекет
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асыру
N 6 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет көрсетуден не бас тарту туралы дәлелді жауапты ресімдеу
N 7 іс-әрекет
Анықтамаға не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
N 8 іс-әрекет
Анықтаманы не бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу және мемлекеттік қызметті алушыға беру
1-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты орындаушысы
2-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының басшысы
3-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты орындаушысы
N 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, мемлекеттік қызметті алушыға қолхат беру
N 2 іс-әрекет
Қарар қою үшін құжаттарды басшылыққа жолдау
N 3 іс-әрекет
Құжаттармен танысу
N 4 іс-әрекет
Қарар қою, құжаттарды жауапты орындаушының орындауына беру
N 5 іс-әрекет
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асыру
N 6 іс-әрекет
Анықтаманы не бас тарту туралы дәлелді жауапты ресімдеу
N 7 іс-әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
N 8 іс-әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу және мемлекеттік қызметті алушыға беру
"Аз қамтылған отбасы балаларының
мектеп жанындағы және қала сыртындағы
лагерьлерде демалысын ұйымдастыру
үшін құжаттарды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ҚФБ және
әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасындағы
өзара байланысты көрсететін сызба
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
N 02/09 қаулысымен
бекітілген
"Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау"
мемлекеттiк қызмет регламентi

1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие основные понятия:
1) СФЕ - структурно-функциональные единицы: ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;
2) дошкольная организация - организация образования, реализующая общеобразовательные программы дошкольного воспитания и обучения.
2. Общие положения
2. Настоящий регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования" (далее - Регламент) определяет порядок приема документов и зачисления детей в дошкольные организации всех типов и видов (далее - государственная услуга).
3. Государственная услуга предоставляется дошкольными организациями всех типов и видов (далее - ДО), непосредственно в кабинете руководителя (контактные данные указаны в приложении 1 настоящего Регламента).
4. Форма предоставления государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 1) пункта 2 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановления Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки (далее - стандарт).
6. Формой завершения государственной услуги являются договор, заключаемый согласно приложению 1 к стандарту между ДО и законными представителями, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга оказывается законным представителям детей дошкольного возраста (далее - получатель государственной услуги).
8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) сдачи получателем государственной услуги документов в ДО, определенных в пункте 14 настоящего Регламента и получения необходимой консультации со стороны руководителя составляют не менее 30 минут;
2) максимально допустимое время ожидания получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, составляет не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, составляет не менее 30 минут.
9. Государственная услуга оказывается бесплатно.
10. Государственная услуга при обращении в ДО предоставляется в течение двух рабочих дней, в соответствии с установленным графиком приема законных представителей, утвержденного руководителем ДО.

1. Негiзгi ұғымдар
1. Осы регламентте келесiдей негiзгi ұғымдар пайдаланылады:
1) ҚФБ – құрылымдық-функционалдық бiрлiктер: уәкiлеттi органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттiк органдардың құрылымдық бөлiмшелерi, мемлекеттiк органдар, ақпараттық жүйелер және олардың қосалқы жүйелерi;
2) мектепке дейiнгi ұйым – мектепке дейiнгi тәрбиелеу мен оқытудың жалпы бiлiм беру бағдарламаларын iске асыратын бiлiм беру ұйымы.
2. Жалпы ережелер
2. Осы "Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттiк қызмет регламентi (бұдан әрi - регламент) барлық типтегi және үлгiдегi мектепке дейiнгi ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау тәртiбiн айқындайды (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет).
3. Мемлекеттiк қызмет барлық типтегi және үлгiдегi мектепке дейiнгi ұйымдармен (бұдан әрi – МДҰ), тiкелей басшының кабинетiнде көрсетiледi (байланыс мәлiметтерi осы Регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген).
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 14-бабының 2-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi, жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн бiлiм және ғылым саласындағы мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту туралы" 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысына (бұдан әрі - стандарт) сәйкес көрсетiледi.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсетудi аяқтау нысаны стандартқа 1-қосымшасына сәйкес МДҰ мен заңды өкiлдер арасында жасалатын шарт немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет мектепке дейiнгi жастағы балалардың заңды өкiлдерiне (бұдан әрi – мемлекеттiк қызметтi алушы) көрсетiледi.
8. Мемлекеттiк қызметтi көрсету мерзiмдерi:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы осы Регламенттiң 14-тармағында айқындалған құжаттарды МДҰ-ға тапсыру және басшылардан қажеттi кеңес алу сәтiнен бастап – кемiнде 30 минут уақытты құрайды;
2) мемлекеттiк қызметтi алушының өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты – 30 минуттан артық емес;
3) өтiнiш берген күнi сол жерде мемлекеттiк қызметтi алушыға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң рұқсат берiлген ең көп уақыты – кемiнде 30 минутты құрайды.
9. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
10. Мемлекеттiк қызмет МДҰ-ға өтiнiш жасаған жағдайда МДҰ басшысы белгiлеген заңды өкiлдердi қабылдау кестесiне сәйкес екi жұмыс күнi iшiнде көрсетiледi.

11. Государственная услуга оказывается в зданиях ДО, непосредственно в кабинете руководителя.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги обращается в ДО, предоставляет пакет документов руководителю ДО;
2) руководитель ДО проверяет поступившие документы, оформляет результат оказания государственной услуги, составляет договор между дошкольной организацией и законными представителями ребенка.
13. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в ДО составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
14. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить следующие документы в ДО:
1) направление, выданное отделом образования района, в сельской местности – акиматом;
2) паспорт здоровья ребенка;
3) справку санитарно-эпидемиологической службы об эпидокружении.
В дошкольных организациях прием детей ведется в течение года при наличии в нем свободных мест.
15. Бланки договора выдаются руководителем ДО.
Договор составляется в двух экземплярах.
После зачисления ребенок получает право на обучение и содержание в дошкольной организации в соответствии с общеобразовательными учебными программами дошкольного воспитания и обучения и расписанием занятий, установленным ДО, предоставляющим государственную услугу.
16. Заполненный получателями государственной услуги (законными представителями) договор сдается руководителю ДО (один экземпляр хранится у руководителя ДО, другой остается у получателя государственной услуги (законных представителей).
17. Документ, подтверждающий сдачу получателем государственной услуги необходимых документов для получения государственной услуги, не требуется.
18. Государственная услуга осуществляется посредством личного посещения ДО получателем государственной услуги.
19. Информацию о государственной услуге можно получить в государственном учреждении "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района", расположенном по адресу: Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Казыбек би, 60 А, телефон: 8 (72154) 21143, 21659.
20. Документы получателей государственной услуги сдаются руководителю дошкольной организации.
21. В предоставлении государственной услуги отказывается в случае, если не представлены все документы, требуемые в соответствии с пунктом 14 настоящего Регламента.

11. Мемлекеттiк қызмет МДҰ ғимаратында, тiкелей басшының кабинетiнде көрсетiледi.
12. Мемлекеттiк қызметтi алушыдан мемлекеттiк қызметтi алу үшiн өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн берген сәтке дейiнгi мемлекеттiк қызметтi көрсету кезеңдерi:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы МДҰ жүгiнедi, МДҰ басшысына құжаттар топтамасын ұсынады;
2) МДҰ басшысы келiп түскен құжаттарды тексередi, мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн ресiмдейдi, мектепке дейiнгi ұйым мен баланың заңды өкiлдерi арасында шарт жасайды.
13. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн МДҰ құжат қабылдауды iске асыратын тұлғалардың ең аз саны бiр қызметкердi құрайды.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiнде әрекеттер
тәртiбiн (өзара әрекет) сипаттау
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттiк қызметтi алушы МДҰ-ға мынадай құжаттарды ұсынуы қажет:
1) ауданның білім беру бөлімі, ауылдық жерде – әкiмдiк берген жолдама;
2) баланың денсаулық паспорты;
3) эпидемиялық ортасы туралы санитарлық-эпидемиологиялық қызметтен анықтама.
Мектепке дейiнгi ұйымдарды бос орындар бар болған жағдайда қабылдау жыл бойы жүргiзiледi.
15. Шарт бланкiлерiн МДҰ басшысы бередi.
Шарт екi данада жасалады.
Бала тiркеуден кейiн мемлекеттiк қызмет көрсететiн МДҰ-да жалпы бiлiм беретiн оқу бағдарламаларына, бекiтiлген сабақ кестесiне сәйкес оқыту және күтiлу құқығына ие болады.
16. Мемлекеттiк қызметтi алушылар (заңды өкiлдер) толтырған шарт МДҰ басшысына тапсырылады (бiр данасы МДҰ басшысында ақталады, екiншiсi мемлекеттiк қызметтi алушының (заңды өкiлiнiң) қолында қалады).
17. Мемлекеттiк қызметтi алушының мемлекеттiк қызметтi алу үшiн қажеттi құжаттарды тапсырғанын растайтын құжат талап етiлмейдi.
18. Мемлекеттiк қызмет МДҰ-да мемлекеттiк қызметтi алушының жеке қатысуымен жүзеге асырылады.
19. Мемлекеттiк қызмет туралы ақпаратты Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Қазыбек би көшесі, 60А мекенжайы бойынша орналасқан, телефон: 8 (72154) 21143, 21659, "Бұқар жырау ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінде алуға болады.
20. Мемлекеттiк қызметтi алушылардың құжаттары мектепке дейiнгi ұйым басшысына тапсырылады.
21. Егер осы Регламенттiң 14-тармағына сәйкес талап етiлетiн барлық құжаттар ұсынылмаған жағдайда мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартылады.

22. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ): руководитель организации образования.
23. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
24. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, указана в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
25. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель дошкольной организации (далее - должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за качество и реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Контактные данные дошкольных организаций по оказанию
государственной услуги "Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Наименование организации образования
Месторасположение, адрес
Контактный телефон
1
2
3
Коммунальное государственное учреждение "Ростовская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Ростовка, улица Корниенко
8 (72138) 37124
Коммунальное государственное учреждение "Кокпектинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Кокпекты, улица Шоссейная
8 (72154) 23221
Коммунальное государственное учреждение "Шешенкаринская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Шешенкара, улица Пионерская, 7
8 (72154) 28726
Коммунальное государственное учреждение "Актобинская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Актобе
8 (72138) 30267
Коммунальное государственное учреждение "Новоузенская общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Новоузенка, улица Шукушева, 30

22. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесiдей құрылымдық-функционалдық бiрлiктер қатысады (бұдан әрi – ҚФБ): бiлiм беру ұйымының басшысы.
23. Әрбiр әкiмшiлiк әрекеттi (рәсiмдi) орындау мерзiмi көрсетiлген әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерiнiң (рәсiмдерiнiң) реттiлiгi мен өзара әрекеттiгiн мәтiндiк кестелiк сипаттау осы Регламентке 2-қосымшада келтiрiлген.
24. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк әрекеттердiң логикалық реттiлiгi және ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететiн сызба осы Регламентке 3-қосымшада көрсетiлген.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн лауазымды
тұлғалардың жауапкершiлiгi
25. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуге мектепке дейiнгi ұйым басшысы жауапты тұлға болып табылады (бұдан әрi – лауазымды тұлға).
Лауазымды тұлға мемлекеттiк қызметтiң Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгiленген мерзiмде көрсетудi iске асырылуы мен сапасына жауапты.
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау
және балаларды қабылдау" мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі
білім беру саласындағы өкілетті органның байланыс деректері
Білім беру ұйымының атауы
Орналасқан жері, мекенжайы, электрондық мекенжайы
Байланыс телефоны
1
2
4
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ростовка жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ростовка селосы, Корниенко көшесі
8 (72138) 37124
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Көкпекті жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Көкпекті селосы, Шоссейная көшесі
8 (72154) 23221
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шешенқара жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Шешенқара селосы, Пионерский көшесі, 7
8 (72154) 28726
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақтөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ақтөбе селосы
8 (72154) 30267
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Жалпы білім беретін Новоузенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Новоузенка селосы, Шукушева көшесі, 30

8 (72138) 39317
Коммунальное государственное учреждение "Петровская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Петровка, улица Школьная, 10 А
8 (72154) 20722
Коммунальное государственное учреждение "Корнеевская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Корнеевка, улица Целинная, 37
8 (72154) 51741
Коммунальное государственное учреждение "Бухар-Жырауская смешанная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Бухар-Жырау
8 (72154) 52105
Коммунальное государственное учреждение "Умуткерская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Умуткер, улица Центральная, 7
8 (72154) 52141
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Каныша Сатпаева" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Акбел
8 (72154) 52856
Коммунальное государственное учреждение "Каражарская средняя школа имени Манжи батыра" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Каражар, улица Центральная, 1
8 (72138) 36170
Коммунальное государственное учреждение "Волховская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Волховское
8 (72138) 51055
Коммунальное государственное учреждение "Жанаталапская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Молодецкое, улица Школьная, 21
8 (72138) 51174
Коммунальное государственное учреждение "Кузнецкая средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тогызкудук

8 (72138) 39317
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Петровка жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Петровка селосы, Школьная көшесі, 10А
8 (72154) 20722
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Керней орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Керней селосы, Целинная көшесі, 37
8 (72154) 51741
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Бұқар жырау аралас орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Бұқар жырау селосы
8 (72154) 52105
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Үміткер жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Үміткер селосы, Центральная көшесі, 7
8 (72154) 52141
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Каныш Сатпаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ақбел селосы
8 (72154) 52856
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мәнжі батыр атындағы Қаражар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қаражар селосы, Центральная көшесі, 1
8 (72138) 36170
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Волховка жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Волховское селосы
8 (72138) 51055
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Жаңаталап орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Молодецкое селосы, Школьная көшесі, 21
8 (72138) 51174
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Кузнецкий жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тоғызқұдық селосы

8 (72154) 52681
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени К. Боранбаева" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Жанакала, 10
8 (72154) 53144
Коммунальное государственное учреждение "Тасшокинская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тасшокы, 21
8 (72154) 52454
Коммунальное государственное учреждение "Туздинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тузды, улица Школьная, 1
8 (72138) 44364
Коммунальное государственное учреждение "Центральная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Центральное, переулок Школьный, 10
8 (72138) 50263
Коммунальное государственное учреждение "Гагаринская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Гагаринское, улица Октябрьская, 7
8 (72138) 34297
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Юрия Гагарина" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Энергетиков, 7
8 (72154) 21739
Коммунальное государственное учреждение "Амангельдинская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Каракудук, улица Центральная, 1
8 (72154) 53954
Коммунальное государственное учреждение "Белагашская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Белагаш, улица Школьная, 1
8 (72154) 55602
Коммунальное государственное учреждение "Кушокинская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Кушокы

8 (72154) 52681
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қ. Боранбаев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Жаңақала селосы, 10 үй
8 (72154) 53144
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасшоқы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тасшоқы селосы, 21
8 (72154) 8 (72138) 52454
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тұзды жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тұзды селосы, Школьная көшесі, 1
8 (72138) 44364
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Центральный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Центральное селосы, Школьный қиылысы, 10
8 (72138) 50263
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Гагарин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Гагаринское селосы, Октябрьская көшесі, 7
8 (72138) 34297
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Юрий Гагарин атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Энергетиков көшесі, 7
8 (72154) 21739
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Амангелді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қарақұдық селосы, Центральная көшесі, 1
8 (72154) 53954
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Белағаш жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Белағаш селосы, Школьная көшесі, 1
8 (72154) 55602
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қушоқы жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қушоқы кенті

8 (72138) 32336
Коммунальное государственное учреждение "Березняковская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар -Жырауский район, село Кызылкайн, улица Центральная, 2
8 (72138) 35501
Коммунальное государственное учреждение "Уштобинская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Уштобе, улица Октябрьская, 34
8 (72154) 29209
Коммунальное государственное учреждение "Алгабасская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Алгабас, улица Школьная, 21
8 (72154) 52386
Коммунальное государственное учреждение "Андрейниковская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Урожайное
8 (72138) 50533
Коммунальное государственное учреждение "Сартюбинская основная общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Сарытобе, улица Школьная
8 (72154) 52504
Коммунальное государственное учреждение "Зареченская общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Заречное, улица Центральная, 6
8 (72154) 53439
Коммунальное государственное учреждение "Интумакская средняя общеобразовательная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Интумак, дом 14
8 (72138) 51331
Коммунальное государственное учреждение "Акоринская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Акоре
8 (72154) 51767
Коммунальное государственное учреждение "Краснонивская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Красная нива, улица Школьная, 1 А

8 (72138) 32336
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Березняк жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қызылқайың селосы, Центральная көшесі, 2
8 (72138) 35501
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Үштөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Үштөбе селосы, Октябрьская көшесі, 34
8 (72154) 29209
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Алғабас негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Алғабас селосы, Школьная көшесі, 21
8 (72154) 52386
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Андрейниковка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Урожайное селосы
8 (72138) 50533
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Сарытөбе жалпы білім беру негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Сарытөбе селосы, Школьная көшесі
8 (72154) 52504
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Заречный жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Заречное селосы, Центральная көшесі, 6
8 (72154) 53439
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ынтымақ жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ынтымақ селосы, 14 үй
8 (72138) 51331
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақөре орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ақөре селосы
8 (72154) 51767
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Краснонива негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Красная нива селосы, Школьная көшесі, 1А

8 (72138) 51294
Коммунальное государственное учреждение "Калининская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Баймырза
8 (72138) 50095
Коммунальное государственное учреждение "Ульгинская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Ульга, 40
8 (72154) 52060
Коммунальное государственное учреждение "Акжарская основная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Курлус
8 (72154) 53440
Коммунальное государственное учреждение "Кировская средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Кызылжар
8 (72138) 51470
Коммунальное государственное учреждение "Дубовская общеобразовательная средняя школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Дубовка, улица Школьная, 21
8 (72138) 36170
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли сад "Колокольчик" Акимата Бухар-Жырауского района отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Абылай хана, 36
8 (72154) 22300
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли сад "Росинка" Акимата Бухар-Жырауского района отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Габидена Мустафина, улица Октябрьская, 2 А
8 (72138) 31395
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли сад "Акбота" Акимата Бухар-Жырауского района отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, Доскей ауылы, улица Садовая, 28 А
8 (72154) 24332
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Василек" Акимата Бухар-Жырауского района отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Самарканд
8 (72138) 33390
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Аяла" Акимата Бухар-Жырауского района отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Уштобе, улица Октябрьская, 31
8 (72138) 29530, 54830
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Текстовое табличное описание последовательности
и взаимодействия административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого
административного действия (процедуры)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
2
Наименование СФЕ
Специалист канцелярии дошкольных организации образования
Руководитель дошкольной организации образования
3
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Проверка и прием представленных документов
Проверка полноты поступивших документов, изучение данных
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Данные
договор, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
1 рабочий день
1 рабочий день
6
Номер следующего действия
2 колонка
Передача документов руководству дошкольной организации образования
7
Наименование действия (процесса, процедуры операции) и их описание
Договор выдача, заключаемый согласно приложению 2 стандарта между дошкольными организациями образования и законными представителями либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
договор, заключаемый согласно приложению 2 стандарта между дошкольными организациями образования и законными представителями либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
8
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
договор, заключаемый согласно приложению 2 стандарта между дошкольными организациями образования и законными представителями либо мотивированный отказ
договор, заключаемый согласно приложению 2 стандарта между дошкольными организациями образования и законными представителями
9
Сроки исполнения
2 рабочих дня
2 рабочих дня
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление детей
в дошкольные организации образования"
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
Бухар-Жырауского района
от 28 января 2013 года N 02/09
Регламент государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации
дополнительного образования для детей по предоставлению
им дополнительного образования"

8 (72138) 51294
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Калинин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Баймырза селосы
8 (72138) 50095
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Үлгі негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Үлгі селосы, 40
8 (72154) 52060
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақжар негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Құрылыс селосы
8 (72154) 53440
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Киров орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Қызылжар селосы
8 (72138) 51470
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Дубовка жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Дубовка селосы, Школьная көшесі, 21
8 (72138) 36170
Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Колокольчик" бөбекжай балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Абылай хан көшесі, 36
8 (72154) 22300
Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Росинка" бөбекжай балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ғабиден Мұстафин кенті, Октябрьская көшесі, 2А
8 (72138) 31395
Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақбота" бөбекжай балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Доскей ауылы, Садовая көшесі, 28А
8 (72154) 24332
Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Василек" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Самарқанд ауылы
8 (72138) 33390
Бұқар жырау ауданы Әкімдігінің Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Аяла" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Үштөбе селосы, Октябрьская көшесі, 31
8 (72154) 29530 54830
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекетінің орындалу мерзімін көрсете
отырып әр ҚФБ-тің әкімшілік іс-әрекеттер реттілігінің және
өзара іс-әрекетінің мәтіндік кестелік сипаттамасы
1 Кесте. ҚФБ әрекетінің сипаты
Негізгі үрдіс әрекеті (барысы, жұмыс ағыны)
1
Әрекет N (барысы, жұмыс легі)
1
2
2
ҚФБ атауы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымы кеңсесінің маманы
Мектепке дейінгі ұйымның басшысы
3
Әрекет атауы (үдеріс, рәсім, операция) және олардың сипаттамасы
Ұсынылған құжаттарды тексеру және қабылдау
Түскен құжаттардың толықтығын тексеру мәліметтерді зерделеу
4
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Мәліметтер
Шарт немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімдері
1 жұмыс күн
1 жұмыс күн
6
Келесі әрекет нөмірі
2-баған
Құжаттарды мектепке дейінгі ұйымының басшылығына беру
7
Әрекет атауы (үдеріс, рәсім, операция) және олардың сипаттамасы
стандарттың 2-қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі ұйым мен заңды өкілдер арасында жасалған шарт немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
стандарттың 2-қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі ұйым мен заңды өкілдер арасында жасалған шарт немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту себебі туралы дәлелді жауап
8
Аяқтау нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық және бұйрық-жарлық беретін шешім)
стандарттың 2-қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі ұйым мен заңды өкілдер арасында жасалған шарт немесе дәлелді бас тарту
стандарттың 2-қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі ұйым мен заңды өкілдер арасында жасалған шарт
9
Орындау мерзімдері
2 жұмыс күн
2 жұмыс күн
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына
құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ҚФБ және
әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасындағы
өзара байланысты көрсетілген сызба
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
N 02/09 қаулысымен
бекітілген
"Балаларға қосымша бiлiм беру бойынша қосымша бiлiм
беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттiк қызмет регламентi

1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие основные понятия:
1) организация дополнительного образования детей – учебно-воспитательная организация, реализующая образовательные учебные программы дополнительного образования обучающихся и воспитанников;
2) СФЕ – структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Настоящий регламент государственных услуг "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования" (далее - Регламент) определяет процедуру приема документов и зачисление в организации дополнительного образования детей для предоставления им дополнительного образования (далее - государственная услуга).
3. Государственная услуга оказывается организациями дополнительного образования детей (контактные данные указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту).
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется в соответствии с пунктом 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее - стандарт).
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются приказ о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданный на основании договора, согласно приложению 2 стандарта, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам в возрасте от 3 до 18 лет (далее – получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют 3 рабочих дня (15 дней для детских музыкальных, художественных школ, школ искусств и спортивных школ);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации) – не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 30 минут.

1. Негiзгi ұғымдар
1. Осы регламентте келесiдей негiзгi ұғымдар пайдаланылады:
1) балаларға қосымша бiлiм беретiн ұйым – бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлерге қосымша бiлiм берудiң бiлiм беретiн оқу бағдарламаларын iске асыратын оқу-тәрбие ұйымы;
2) ҚФБ – мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне қатысатын құрылымдық-функционалдық бiрлiктер.
2. Жалпы ережелер
2. Осы "Балаларға қосымша бiлiм беру бойынша қосымша бiлiм беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттiк қызмет регламентi (бұдан әрi - Регламент) балаларға қосымша бiлiм беру үшiн қосымша бiлiм беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау рәсiмiн (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет) айқындайды.
3. Мемлекеттiк қызмет балаларға қосымша бiлiм беру ұйымдарымен көрсетiледi (байланыс деректері осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген).
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бап 4-тармағына, "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi, жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн бiлiм және ғылым саласындағы мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысына сәйкес көрсетiледi (бұдан әрi - стандарт).
6. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң аяқталу нәтижесi қосымша бiлiм беру ұйымына стандарттың 2-қосымшасына сәйкес баланың заңды өкiлi мен балаларға қосымша бiлiм беру ұйымдарының арасында жасалған шарт негiзiнде қабылданғаны туралы бұйрық немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
7. Мемлекеттiк қызмет 3 жастан 18 жасқа дейiнгi жеке тұлғаларға (бұдан әрi – мемлекеттiк қызметтi алушы) көрсетiледi.
3. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттiк қызметтi көрсету мерзiмi:
1) мемлекеттiк қызметтi алу үшiн өтiнiштi қарастыру 3 жұмыс күнiн құрайды (балалардың музыкалық, көркемөнер, шығармашылық және спорт мектептерi үшiн 15 күн);
2) өтiнiш иесiнiң мемлекеттiк қызметтi көрсету орнында өтiнiштi берген күнi қызметтi алу үшiн күту (тiркелу кезiнде) уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес;
3) өтiнiш иесiнiң мемлекеттiк қызметтi көрсету орнында өтiнiштi берген күнi қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы – 30 минуттан артық емес.

9. Государственная услуга осуществляется ответственным лицом в соответствии с установленным графиком работы организации дополнительного образования детей, при личном обращении получателя государственной услуги по истечении 3 рабочих дней с момента поступления заявления.
Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на веб-сайтах организаций образования и отдела образования района согласно приложению 1 к настоящему Регламенту и на стендах в фойе с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения.
10. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
Предварительная запись и ускоренное оформление услуги не предусмотрены.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях организаций дополнительного образования детей, где предусмотрены условия для обслуживания потребителей, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги обращается в организацию дополнительного образования детей, подает заявление и предоставляет пакет документов ответственному лицу;
2) ответственное лицо организации дополнительного образования детей регистрирует документы и представляет на рассмотрение руководству организации дополнительного образования детей, которое определяет ответственное лицо;
3) ответственное лицо проверяет поступившие документы, оформляет приказ о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданный на основании договора, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
13. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в организации дополнительного образования детей, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия в процессе оказания
государственной услуги
14. Документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются в организации дополнительного образования детей.
15. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить следующие документы:
1) заявление о зачислении в организации дополнительного образования детей от законных представителей;

9. Мемлекеттiк қызметтi алушы жеке өтiнiш берген жағдайда мемлекеттік қызмет өтініш түскеннен бастап 3 жұмыс күн ішінде балаларға қосымша білім беру ұйымдары жұмыстарының белгіленген кестесіне сәйкес жауапты тұлға жүзеге асырады.
Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбi туралы толық ақпарат осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес ауданның білім беру бөлімі және бiлiм беру ұйымдарының веб-сайттарында және қажеттi құжаттар тiзбесi мен оларды толтыру үлгiлерi фойедегi стендтерде орналастырылады.
10. Мемлекеттiк қызмет жұмыс күндерi демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, белгiленген кестеге сәйкес түскi үзiлiспен 09.00-ден 18.00-ге дейiн көрсетiледi.
Алдын ала жазылу және қызметтi жедел ресiмдеу қарастырылмаған.
11. Мемлекеттiк қызмет мемлекеттiк қызметтi алушыларға, оның iшiнде даму мүмкiндiгi шектеулi тұлғаларға қызмет көрсету жағдайлары қарастырылған балаларға қосымша бiлiм беру ұйымдарының ғимараттарында көрсетiледi.
12. Мемлекеттiк қызметтi алушыдан мемлекеттiк қызметтi алу үшiн өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн берген сәтке дейiнгi мемлекеттiк қызметтi көрсету кезеңдерi:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы балаларға қосымша бiлiм беру ұйымына жүгiнедi, өтiнiш бередi және жауапты тұлғаға құжаттар пакетiн ұсынады;
2) балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы құжаттарды тiркейдi және балаларға қосымша бiлiм беру ұйымы басшылығының қарауына ұсынады, ол жауапты тұлғаны айқындайды;
3) жауапты тұлға келiп түскен құжаттарды тексередi, балалардың заңды өкiлдерi мен балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының арасында жасалған шарт негiзiнде балаларға қосымша бiлiм беру ұйымына қабылданғаны туралы бұйрық немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап ресiмдейдi.
13. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн балаларға қосымша бiлiм беру ұйымында құжаттарды қабылдауды iске асыратын тұлғалардың ең аз саны бiр қызметкердi құрайды.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiнде
әрекеттер тәртiбiн сипаттау
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн қажеттi құжаттар балаларға қосымша бiлiм беру ұйымдарына тапсырылады.
15. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттiк қызметтi алушы балаларға қосымша бiлiм беру ұйымдарына мынадай құжаттарды тапсыруы керек:
1) балаларды қосымша бiлiм беру ұйымдарына тiркеу туралы немесе заңды өкiлдерiнiң өтiнiшi;

2) копию свидетельства о рождении, документа удостоверяющего личность ребенка (при наличии);
3) анкету со сведениями о ребенке и о родителях (законных представителях);
4) договор с условиями оказания услуги (по необходимости);
5) справку о состоянии здоровья (медицинский паспорт) по необходимости.
16. При сдаче всех документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о получении необходимых документов с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного лица, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
17. Способом доставки информации о результате оказанной государственной услуги является личное обращение получателя государственной услуги к ответственному лицу в соответствии с установленным графиком работы по истечении 3 рабочих дней с момента поступления заявления.
18. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит представление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 15 настоящего Регламента с письменным обоснованием причин отказа.
19. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) руководство организации дополнительного образования детей;
2) ответственное лицо организации дополнительного образования детей.
20. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
21. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
22. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель организации дополнительного образования детей (далее - должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за качество и реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации
дополнительного образования для детей по
предоставлению им дополнительного образования"
Контактные данные организаций дополнительного образования
детей Бухар-Жырауского района
Наименование организаций образования осуществляющих функции по оказанию государственной услуги в области образования
Месторасположение, адрес, электронный адрес
Контактный телефон
1
2
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа" акимата Бухар-Жырауского района государственного учреждения "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок имени Габидена Мустафина, улица Мира, 13

2) баланың туу туралы куәлiгiнiң, жеке басын куәландыратын құжатының (бар болған жағдайда) көшiрмесi;
3) бала мен ата-анасы (заңды өкiлдерi) туралы мәлiметтерi бар сауалнама;
4) қызмет көрсету талаптары көрсетiлген шарт (қажеттiлiгiне қарай);
5) қажеттiлiгiне қарай денсаулығы туралы анықтама (медициналық төлқұжат).
16. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық құжаттарды тапсыру кезiнде мемлекеттiк қызметтi алушыға өтiнiштi қабылдау күнi мен нөмiрi, қызметтi алу күнi көрсетiлген жауапты тұлғаның тегi, аты, әкесiнiң аты көрсетiлген қажеттi құжаттарды алу туралы қолхат берiледi.
17. Көрсетiлген мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi туралы ақпаратты алу үшiн мемлекеттiк қызметтi алушы өтiнiш түскеннен кейiн 3 жұмыс күнi өткен соң бекiтiлген жұмыс кестесiне сәйкес жауапты тұлғаға жеке өзi баруы тиiс.
18. Мемлекеттiк қызметтi алушының осы Регламенттiң 15-тармағында көрсетiлген құжаттарды толық ұсынбауы бас тартудың себептерiн жазбаша дәлелдеумен мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуға негiз болып табылады.
19. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер қатысады (бұдан әрi – ҚФБ):
1) балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының басшылығы;
2) балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы.
20. Әрбiр әкiмшiлiк әрекеттiң орындалу мерзiмi көрсетiлген әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерiнiң реттiлiгi мен өзара әрекетiнiң мәтiндiк кестелiк сипаты осы Регламентке 2-қосымшада келтiрiлген.
21. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттiлiгi арасындағы өзара байланысты көрсететiн сызба осы Регламентке 3-қосымшада келтiрiлген.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн лауазымды
тұлғалардың жауапкершiлiгi
22. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуге балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының басшысы жауапты тұлға болып табылады (бұдан әрi – лауазымды тұлға).
Лауазымды тұлға мемлекеттiк қызметтi Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгiленген мерзiмде көрсетудiң iске асырылуы мен сапасына жауапты болады.
"Балалар үшін қосымша білім беру
жөнінде қосымша білім беру ұйымына
құжаттарды қабылдау және тіркеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Бұқар жырау ауданының балаларға қосымша білім беру
ұйымдарының байланыс деректері
Білім саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету бойынша қызметтерді жүзеге асыратын білім беру ұйымының атауы
Орналасқан орны, мекенжайы, электрондық мекенжайы
Байланыс телефоны
1
2
3
Бұқар жырау ауданы әкімдігі "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ғабиден Мұстафин атындағы кенті, Мира көшесі, 13

8 (72138) 3-12-52
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств поселка Ботакара отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Бухар Жырау, 56
tbahyt@mail.ru
8 (72154) 2-20-86
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа" акимата Бухар-Жырауского района государственного учреждения "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района"
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, ауыл Доскей, улица Доскея, 34/1
8 (72154) 2-46-66
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дубовская детская школа искусств отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" Акимата Бухар-Жырауского района
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Дубовка, улица Юбилейная, 37
dmusicshool@gmail.com
8 (72138) 3-67-64
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации
дополнительного образования для детей по
предоставлению им дополнительного образования"
Текстовое табличное описание последовательности
и взаимодействия административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого
административного действия (процедуры)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Ответственное лицо организации дополнительного образования детей
Руководство организации дополнительного образования детей
Ответственное лицо организации дополнительного образования детей
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация заявления, выдача расписки получателю государственной услуги о приеме документов
Ознакомление с документами
Осуществление проверки полноты документов, выдача приказа о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданного на основании договора, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководству для наложения резолюции
Наложение резолюции, передача документов на исполнение ответственному лицу
Выдача приказа о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданного на основании договора, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
30 минут
1 час
2 рабочих дня
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственное лицо организации дополнительного образования детей
Группа 2 СФЕ
Руководство организации дополнительного образования детей
Группа 3 СФЕ
Ответственное лицо организации дополнительного образования детей
Действие N 1
Прием документов, регистрация, выдача расписки получателю государственной услуги
Действие N 3
Ознакомление с документами
Действие N 5
Осуществление проверки полноты документов, оформляет приказ о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданный на основании договора, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие N 2
Направление документов руководству для наложения резолюции
Действие N 4
Наложение резолюции, передача на исполнение ответственному лицу
Действие N 6
Выдача приказа о зачислении в организацию дополнительного образования детей, изданный на основании договора, заключенного между законными представителями детей и организацией дополнительного образования детей, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственное лицо организации дополнительного образования детей
Группа 2 СФЕ
Руководство организации дополнительного образования детей
Группа 3 СФЕ
Ответственное лицо организации дополнительного образования детей
Действие N 1
Прием документов, регистрация, выдача расписки получателю государственной услуги
Действие N 2
Направление документов руководству для наложения резолюции
Действие N 3
Ознакомление с документами
Действие N 4
Наложение резолюции, передача на исполнение ответственному лицу
Действие N 5
Осуществление проверки полноты представленных документов
Действие N 6
Оформление мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие N 7
Подписание мотивированного отказа
Действие N 8
Регистрация и выдача мотивированного отказа получателю государственной услуги
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление в организации
дополнительного образования для детей по
предоставлению им дополнительного образования"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
Бухар-Жырауского района
от 28 января 2013 года N 02/09
Регламент государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях основного среднего,
общего среднего образования"

8 (72138) 3-12-52
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Ботақара кентінің балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Бұқар жырау көшесі, 56
tbahyt@mail.ru
8 (72154) 2-20-86
Бұқар жырау ауданы әкімдігі "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Доскей ауылы, Доскей көшесі, 34/1
8 (72154) 2-46-66
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Дубовка селосының балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Дубовка селосы, Юбилейная көшесі, 37
dmusicshool@ gmail.com
8 (72138) 3-67-64
"Балалар үшін қосымша білім беру
жөнінде қосымша білім беру ұйымына
құжаттарды қабылдау және тіркеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекетінің (рәсімнің) орындау
мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің
(рәсімдерінің) реттілігі мен өзара әрекеттесуінің
мәтіндік кестелік сипаттамасы
1-кесте. ҚФБ әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдеріс әрекеттері (барысы, жұмыс ағыны)
Әрекет N (барысы, жұмыс ағыны)
1
2
3
ҚФБ атауы
Балаларға қосымша білім беру ұйымының жауапты тұлға
Балаларға қосымша білім беру ұйымының басшылығы
Балаларға қосымша білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
Әрекет атауы (үдеріс, рәсім, операция) және олардың сипаттамасы
құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, мемлекеттік қызмет алушыға құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беру
Құжаттармен танысу
Құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асыру балалардың заңды өкiлдерi мен балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының арасында жасалған шарт негiзiнде балаларға қосымша бiлiм беру ұйымына қабылданғаны туралы бұйрықты беру немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Қарар қою үшін құжаттарды басшылыққа жолдау
Қарар қою, құжаттарды жауапты тұлғаның орындауына беру
Балалардың заңды өкiлдерi мен балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының арасында жасалған шарт негiзiнде шығарылған балаларға қосымша бiлiм беру ұйымына қабылданғаны туралы бұйрықты беру немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап
Орындау мерзімдері
30 минут
1 сағат
2 жұмыс күні
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
1-топ ҚФБ
Балаларға қосымша білім беру ұйымының жауапты тұлғаны
2-топ ҚФБ
Балаларға қосымша білім беру ұйымының басшылығы
3-топ ҚФБ
Балаларға қосымша білім беру ұйымының жауапты тұлғаны
N 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, мемлекеттік қызметті алушыға қолхат беру
N 3 іс-әрекет
Құжаттармен танысу
N 5 іс-әрекет
Құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асыру, балалардың заңды өкiлдерi мен балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының арасында жасалған шарт негiзiнде шығарылған балаларға қосымша бiлiм беру ұйымына қабылданғаны туралы бұйрық немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресімдейді
2 іс-әрекет
Қарар қою үшін құжаттарды басшылыққа жолдау
N 4 іс-әрекет
Қарар қою, құжаттарды жауапты тұлғаның орындауына беру
N 6 іс-әрекет
Балалардың заңды өкiлдерi мен балаларға қосымша бiлiм беру ұйымының арасында жасалған шарт негiзiнде шығарылған балаларға қосымша бiлiм беру ұйымына қабылданғаны туралы бұйрық немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс.
1-топ ҚФБ
Балаларға қосымша білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
2-топ ҚФБ
Балаларға қосымша білім беру ұйымының басшылығы
3-топ ҚФБ
Балаларға қосымша білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
N 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, мемлекеттік қызметті алушыға қолхат беру
N 2 іс-әрекет
Қарар қою үшін құжаттарды басшылыққа жолдау
N 3 іс-әрекет
Құжаттармен танысу
N 4 іс-әрекет
Қарар қою, құжаттарды жауапты тұлғаның орындауына беру
N 5 іс-әрекет
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асыру
N 6 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты ресімдеу
N 7 іс-әрекет
Дәлелді бас тартуға қол қою
N 8 іс-әрекет
Дәлелді бас тартуды тіркеу және мемлекеттік қызметті алушыға беру
"Балалар үшін қосымша білім беру
жөнінде қосымша білім беру ұйымына
құжаттарды қабылдау және тіркеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ҚФБ және
әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасындағы
өзара байланысты көрсетілетін сызба
Бұқар жырау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
N 02/09 қаулысымен
бекітілген
"Негiзгi орта, жалпы орта бiлiм беру ұйымдарында
экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру"
мемлекеттiк қызмет регламентi

1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие основные понятия:
1) организация образования - организация среднего образования Республики Казахстан, реализующая общеобразовательные учебные программы основного среднего, общего среднего образования;
2) СФЕ - структурно-функциональные единицы: ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;
3) получатель государственной услуги – физическое лицо;
4) уполномоченный орган – государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района".
2. Общие положения
2. Настоящий регламент государственной услуги "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования" (далее - Регламент) определяет процедуру выдачи разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования (далее - государственная услуга).
3. Государственная услуга оказывается организациями среднего образования Республики Казахстан, реализующими общеобразовательные учебные программы основного среднего, общего среднего образования, независимо от формы собственности и ведомственной подчиненности (полное наименование, юридические адреса которых указаны в учредительных документах) и государственным учреждением "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района", (контактные данные указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту).
4. Форма оказываемой государственной услуги неавтоматизированная.
5. Государственная услуга осуществляется в соответствии со статьей 27, подпунктом 21-3) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки", на основании Типовых правил проведения текущего контроля успеваемости, промежуточной и итоговой аттестации обучающихся в организациях образования, реализующих общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего, общего среднего образования, утвержденными приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 марта 2008 года N 125 "Об утверждении Типовых правил проведения текущего контроля успеваемости, промежуточной и итоговой аттестации обучающихся" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 5191).

1. Негiзгi ұғымдар
1. Осы регламентте келесi негiзгi ұғымдар пайдаланылады:
1) бiлiм беру ұйымы – негiзгi орта, жалпы орта бiлiм беретiн оқу бағдарламаларын iске асыратын Қазақстан Республикасының орта бiлiм беру ұйымы;
2) ҚФБ – құрылымдық-функционалдық бiрлiктер: уәкiлеттi органдардағы жауапты тұлғалар, мемлекеттiк органдардың құрылымдық бөлiмшелерi, мемлекеттiк органдар, ақпараттық жүйелер және оларға бағынысты жүйелер; 3) мемлекеттiк қызметтi алушы – жеке тұлға;
4) уәкiлеттi орган – "Бұқар жырау ауданының бiлiм беру, дене шынықтыру және спорт бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi.
2. Жалпы ережелер
2. Осы "Негiзгi орта, жалпы орта бiлiм беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi (бұдан әрi - Регламент) негiзгi орта, жалпы орта бiлiм беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру рәсiмiн айқындайды (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет).
3. Мемлекеттiк қызмет меншiк нысанына және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан негiзгi орта, жалпы орта бiлiм беретiн оқу бағдарламаларын iске асыратын Қазақстан Республикасының орта бiлiм беру ұйымдарымен (толық атауы, заңды мекенжайлары құрылтайшылық құжаттарында көрсетiлген) және "Бұқар жырау ауданының бiлiм беру, дене шынықтыру және спорт бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiмен (байланыс деректерi осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген) көрсетiледi.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызмет "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi заңының 27-бабына, 6-бабының 4-тармағы 21-3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi, жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн бiлiм және ғылым саласындағы мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту туралы" 2012 жылғы 31 тамыздағы N 1119 қаулысына сәйкес, Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрiнiң 2008 жылғы 18 наурыздағы N 125 "Білім алушылардың үлгерімін ағымдағы бақылау, аралық және қорытынды мемлекеттік аттестаттау жүргізудің үлгі ережесін бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білімнің білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарындағы білім алушылардың үлгеріміне ағымдық бақылаудың, оларды аралық және қорытынды аттестаттау жүргізудің үлгі ережесiнің (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5191 болып тіркелген) негізінде жүзеге асырылады.

6. Формой завершения государственной услуги являются разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 13 настоящего Регламента, составляют пятнадцать рабочих дней.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Государственная услуга осуществляется ежедневно с 09.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов организацией образования.
Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.
10. Государственная услуга осуществляется в здании организаций образования, которые определяются по указанию уполномоченного органа, куда получатель государственной услуги обратился для получения разрешения на обучение в форме экстерната.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление в произвольной форме на имя руководителя организации образования не позднее 1 декабря текущего учебного года;
2) заявление получателя государственной услуги регистрируется в организации образования в журнале регистрации и передается руководителю организации образования;
3) руководитель организации образования выносит вопрос о допуске экстерна к итоговой аттестации в форме экстерната на рассмотрение педагогического совета;
4) руководитель организации образования выносит приказ либо мотивированный ответ об отказе и выдает получателю государственной услуги.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
13. Для получения государственной услуги к заявлению прилагаются:
1) справка-заключение медико-социальной экспертизы (далее - МСЭ) о состоянии здоровья обучающегося;
2) справка о временном проживании за рубежом родителей обучающегося или лиц, их заменяющих, документ, подтверждающий обучение за рубежом по линии обмена школьниками;
3) копии табелей (нотариально заверенные) успеваемости за последний класс обучения обучающегося.
14. Информацию о государственной услуге можно получить в государственном учреждении "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района", расположенном по адресу: Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, поселок Ботакара, улица Казыбек би, 60 А, телефон: 8 (72154) 21143, 21659.

6. Мемлекеттiк қызметтiң аяқталу нысаны экстернат нысанында оқуға рұқсат беру туралы анықтама немесе қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттiк қызметтi көрсету мерзiмi мемлекеттiк қызметтi алушы осы Регламенттiң 13-тармағында айқындалған қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап он бес жұмыс күнiн құрайды.
8. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
9. Мемлекеттiк қызмет демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн көрсетiледi.
Алдын ала жазылу және жеделдетiп қызмет көрсету қарастырылмаған.
10. Мемлекеттiк қызмет уәкiлеттi органның анықтауымен мемлекеттiк қызметтi алушы экстернат нысанында бiлiм алуға өтiнiш бiлдiрген бiлiм беру ұйымының ғимаратында жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттiк қызметтi алушыдан мемлекеттiк қызметтi алу үшін өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн берген сәтке дейiнгi мемлекеттiк қызметтi көрсету кезеңдерi:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы өтiнiштi нысанда үлгiде ағымдағы оқу жылының 1 желтоқсанынан кешiктiрмей бiлiм беру ұйымы басшысының атына бередi;
2) мемлекеттiк қызметтi алушының өтiнiшi бiлiм беру ұйымында тiркеу журналында тiркеледi және бiлiм беру ұйымының басшысына берiледi;
3) бiлiм беру ұйымының басшысы экстерндi экстернат нысанында қорытынды аттестаттауға жiберу туралы мәселенi педагогикалық кеңестiң қарауына шығарады;
4) бiлiм беру ұйымының басшысы бұйрық немесе бас тарту туралы дәлелдi жауап шығарады және мемлекеттiк қызметтi алушыға бередi.
12. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн құжат қабылдауды iске асыратын тұлғалардың ең аз саны бiр қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi iс-әрекеттер
тәртiбiнiң (өзара iс-қимылдар) сипаттамасы
13. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн өтiнiшке қоса:
1) бiлiм алушының денсаулығы туралы медициналық-әлеуметтiк сараптаманың (бұдан әрi - МӘС) анықтама-қорытындысын;
2) бiлiм алушылардың ата-аналары немесе оларды алмастыратын тұлғалардың шетелде уақытша тұратындығы туралы анықтаманы, оқушылар алмасу желiсi бойынша шетелде бiлiм алғандығын растайтын құжатты;
3) бiлiм алушылардың соңғы оқыған сыныбында берiлген үлгерiм табелiнiң көшiрмесiн (нотариалды расталған) ұсынады.
14. Мемлекеттiк қызмет туралы ақпаратты Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Ботақара кенті, Қазыбек би көшесі, 60 А мекенжайы бойынша орналасқан, телефон: 8 (72154) 21143, 21659, "Бұқар жырау ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттiк мекемесiнде алуға болады.

15. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения.
16. Способ доставки результата оказания услуги - посредством личного посещения получателя государственной услуги.
17. В предоставлении государственной услуги отказывается:
1) в случае представления получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 13 настоящего Регламента;
2) лицам, не имеющим возможности обучаться в общеобразовательных организациях образования по состоянию здоровья;
3) обучающимся, временно проживающим за рубежом или выезжающим на постоянное место жительства, либо обучающимся по линии международного обмена школьниками;
4) лицам, не завершившим своевременное обучение в организациях основного среднего и общего среднего образования.
18. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) руководитель организации образования;
2) ответственное лицо организации образования;
3) педагогический совет организации образования.
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
20. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, указана в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственные услуги
21. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель организации образования (далее - должностное лицо).
22. Должностное лицо несет ответственность за качество и реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях основного
среднего, общего среднего образования"
Контактные данные организаций образования по оказанию
государственной услуги "Выдача разрешений на обучение
в форме экстерната в организациях основного среднего,
общего среднего образования"
Наименование организаций образования, уполномоченного органа осуществляющих функции по оказанию государственной услуги в области образования
Месторасположение, адрес
Контактный телефон
1
2
3
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района"

15. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн қажеттi барлық құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттiк қызметтi алушыға алынған күнi туралы белгi қойылған тiзiмдеме берiледi.
16. Көрсетiлген қызмет нәтижесiн жеткiзу мемлекеттiк қызметтi алушының жеке қатысуымен болады.
17. Мынадай:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы осы Регламенттiң 13-тармағында көрсетiлген құжаттар пакетiн толық ұсынбаған жағдайда;
2) денсаулық жағдайына байланысты жалпы бiлiм беру ұйымдарында оқуға мүмкiндiгi жоқ тұлғаларға;
3) шетелде уақытша тұратын немесе тұрақты тұруға кеткен, немесе оқушылардың халықаралық алмасу желiсiнде шетелде бiлiм алушыларға;
4) негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру ұйымдарында уақытында оқуын аяқтамаған тұлғаларға мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартылады.
18. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер қатысады (бұдан әрi – ҚФБ):
1) бiлiм беру ұйымының басшысы;
2) бiлiм беру ұйымының жауапты тұлғасы;
3) бiлiм беру ұйымының педагогикалық кеңесi.
19. Әрбiр әкiмшiлiк iс-әрекеттiң (рәсiмнiң) орындау мерзiмiн көрсетумен әр ҚФБ әкiмшiлiк iс-әрекеттерiнiң (рәсiмдердiң) реттiлiгi мен өзара iс-қимылдарының мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламентке 2-қосымшада келтiрiлген.
20. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк iс-әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететiн схема осы Регламентке 3-қосымшада көрсетiлген.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн лауазымды
тұлғалардың жауапкершiлiгi
21. Мемлекеттiк қызмет көрсету үшін бiлiм беру ұйымының басшысы жауапты тұлға болып табылады (бұдан әрi – лауазымды тұлға).
22. Лауазымды тұлға мемлекеттiк қызметтi Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес белгiленген мерзiмде көрсетудi iске асыру мен сапасына жауапты болады.
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет көрсету
бойынша білім беру ұйымдарының байланыс деректері
Білім саласындағы мемлекеттік қызмет көрсету бойынша қызметтерді жүзеге асыратын білім беру ұйымдарының уәкілетті органның атауы
Орналасқан орны, мекенжайы
Байланыс телефоны
1
2
3
"Бұқар жырау ауданының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі

8 (72138) 39317
Коммунальное государственное учреждение "Первомайская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Первое мая
8 (72138) 44364
Коммунальное государственное учреждение "Тегизжолская начальная школа" отдела образования, физической культуры и спорта Бухар-Жырауского района" акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области
Карагандинская область, Бухар-Жырауский район, село Тегизжол
8 (72138) 39317
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях основного
среднего, общего среднего образования"
Текстовое табличное описание последовательности
и взаимодействия административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого
административного действия (процедуры)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Ответственное лицо
Руководитель организации образования
Ответственное лицо
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация заявления
Вынесение вопроса о допуске экстерна к итоговой аттестации в форме экстерната на рассмотрение педагогического совета
Регистрация приказа
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача описи о приеме необходимых документов
Издание приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
30 минут
3 рабочих дня
1 рабочий день
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Группа 2 СФЕ
Руководитель организации образования
Группа 3 СФЕ
Ответственное лицо организации образования
Действие N 1
Прием документов, регистрация заявления, выдача описи о приеме необходимых документов получателю государственной услуги
Действие N 2
Вынесение вопроса о допуске экстерна к итоговой аттестации в форме экстерната на рассмотрение педагогического совета
Действие N 4
Регистрация приказа
Действие N 3
Издание приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Действие N 5
Выдача приказа либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача разрешений на обучение в форме
экстерната в организациях основного
среднего, общего среднего образования"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий в процессе
оказания государственной услуги и СФЕ

8 (72138) 39317
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Первый май бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Первое мая селосы
8 (72138) 44364
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің "Бұқар жырау ауданы білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тегізжол бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы, Тегізжол селосы
8 (72138) 39317
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (рәсімнің) орындау
мерзімін көрсетумен әр ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің
(рәсімдердің) реттілігі мен өзара іс-қимылдарының
мәтіндік кестелік сипаттамасы
1-кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдеріс әрекеттері (жұмыс ағыны, барысы)
Іс-әрекет N (жұмыс барысы, ағыны)
1
2
3
ҚФБ атауы
Жауапты тұлға
Білім беру ұйымының басшысы
Жауапты тұлға
Іс-әрекет (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу
Экстернді экстернат нысанында қорытынды аттестаттауға жіберу туралы мәселені педагогикалық кеңес қарауына шығару
Бұйрықты тіркеу
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Қажетті құжаттарды қабылдау туралы тізімдеме беру
Бұйрықты немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты шығару
Бұйрықты не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Орындау мерзімдері
30 минут
3 жұмыс күні
1 жұмыс күні
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
1-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
2-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының басшысы
3-топ ҚФБ
Білім беру ұйымының жауапты тұлғасы
N 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, мемлекеттік қызметті алушыға қажетті құжаттарды қабылдау туралы тізімдеме беру
N 2 іс-әрекет
Экстернді экстернат нысанында қорытынды аттестаттауға жіберу туралы мәселені педагогикалық кеңес қарауына шығару
N 4 іс-әрекет
Бұйрықты тіркеу
N 3 іс-әрекет
Бұйрық не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты шығару
N 5 іс-әрекет
Бұйрықты не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
"Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі
әкімшілік іс-әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттілігі
арасындағы өзара байланысты көрсететін схема