О внесении изменений в решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата от 13 декабря 2012 года N 13/80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XVI сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 20 марта 2013 года N 16/103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 апреля 2013 года N 2285. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата от 13 декабря 2012 года N 13/80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2089, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 4 января 2013 года N 1-2 (9531-9532)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в первом абзаце цифры "3 458 255" заменить цифрами "3 371 866";
в пятом абзаце цифры "2 775 462" заменить цифрами "2 689 073";
в подпункте 2):
цифры "3 410 255" заменить цифрами "3 393 799";
в подпункте 3):
в первом абзаце цифры "18 622" заменить цифрами "18 487";
в третьем абзаце цифры "7 343" заменить цифрами "7 478";
в подпункте 5):
цифры "минус 18 622" заменить цифрами "минус 88 420";
в подпункте 6):
в первом абзаце цифры "18 622" заменить цифрами "88 420";
в третьем абзаце цифры "7 343" заменить цифрами "7 478";
в четвертом абзаце цифру "0" заменить цифрами "69 933";
2) в пункте 3:
цифры "972 726" заменить цифрами "886 337";
3) приложение 1, 2, 3, 4, 6, 7, 14, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель XVI очередной
сессии районного маслихата
Ж. Рыспеков
Секретарь районного маслихата
Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Жанааркинского района"
З. Сердалинов
20 марта 2013 года
Приложение 1
к решению XVI сессии
Жанааркинского районного маслихата
от 20 марта 2013 года N 16/103
Приложение 1
к решению ХIІI сессии
Жанааркинского районного маслихата
от 13 декабря 2012 года N 13/80
Бюджет района на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Жаңаарқа аудандық мәслихатының XIIІ сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 13/80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы мәслихатының XVІ сессиясының 2013 жылғы 20 наурыздағы N 16/103 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 сәуірде N 2285 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1, 5 тармақтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының XIII сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 13/80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 2089 болып тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтардағы N 1-2 (9531-9532) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
бірінші абзацтағы "3 458 255" сандары "3 371 866" сандарына ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "2 775 462" сандары "2 689 073" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 410 255" сандары "3 393 799" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
бірінші абзацтағы "18 622" сандары "18 487" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "7 343" сандары "7 478" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"алу 18 622" сандары "алу 88 420" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бірінші абзацтағы "18 622" сандары "88 420" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "7 343" сандары "7 478" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "69 933" сандарына ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы:
"972 726" сандары "886 337" сандарына ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 6, 7, 14, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың кезекті
XVI сессиясының төрағасы
Ж. Рыспеков
Аудандық мәслихат хатшысы
Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
З. Сердалинов
20 наурыз 2013 жыл
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 наурыздағы
XVI сессиясының N 16/103 шешіміне
1-қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
ХIII сессиясының N 13/80 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер