О внесении изменений в решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата от 13 декабря 2012 года N 13/80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XIХ сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 11 июля 2013 года N 19/124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июля 2013 года N 2366. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата от 13 декабря 2012 года N 13/80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2089, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 4 января 2013 года N 1-2 (9531-9532), решением ХVІ сессии Жанааркинского районного маслихата от 20 марта 2013 года N 16/103 "О внесении изменений в решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата от 13 декабря 2012 года N 13/80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2285, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 13 апреля 2013 года N 20-22 (9550-9552) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в первом абзаце цифры "3 371 866" заменить цифрами "3 583 938";
во втором абзаце цифры "679 166" заменить цифрами "762 127";
в четвертом абзаце цифры "1 500" заменить цифрами "3 500";
в пятом абзаце цифры "2 689 073" заменить цифрами "2 816 184";
в подпункте 2):
цифры "3 393 799" заменить цифрами "3 607 238";
в подпункте 4):
в первом абзаце цифры "48 000" заменить цифрами "46 633";
во втором абзаце цифры "48 000" заменить цифрами "46 633";
2) в пункте 3:
цифры "886 337" заменить цифрами "1 013 448";
3) приложение 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель XIX внеочередной
сессии районного маслихата
Ж. Зайыров
Секретарь районного маслихата
Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Жанааркинского района"
З. Сердалинов
11 июля 2013 года
Приложение 1
к решению XIX сессии
Жанааркинского районного маслихата
от 11 июля 2013 года N 19/124
Приложение 1
к решению ХIІI сессии
Жанааркинского районного маслихата
от 13 декабря 2012 года N 13/80
Бюджет района на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Жаңаарқа аудандық мәслихатының XIIІ сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 13/80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы мәслихатының XІХ сессиясының 2013 жылғы 11 шілдедегі N 19/124 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде N 2366 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1, 5 тармақтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының XIII сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 13/80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2089 болып тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтардағы N 1-2 (9531-9532) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының ХVІ сессиясының 2013 жылғы 20 наурыздағы N 16/103 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының XІIІ сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы N 13/80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2285 болып тіркелген, 2013 жылғы 13 сәуірдегі N 20-22 (9550-9552) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) 1 тармақшада:
бірінші абзацтағы "3 371 866" сандары "3 583 938" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "679 166" сандары "762 127" сандарына ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "1 500" сандары "3 500" сандарына ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "2 689 073" сандары "2 816 184" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3 393 799" сандары "3 607 238" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацтағы "48 000" сандары "46 633" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "48 000" сандары "46 633" сандарына ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы:
"886 337" сандары "1 013 448" сандарына ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XІX сессиясының төрағасы
Ж. Зайыров
Аудандық мәслихат хатшысы
Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
З. Сердалинов
11 шілде 2013 жыл
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2013 жылғы 11 шілдедегі
XІX сессиясының N 19/124 шешіміне
1-қосымша
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2012 жылғы 13 желтоқсандағы
ХIII сессиясының N 13/80 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер