О внесении изменений в решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата от 13 декабря 2012 года № 13/80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XХII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 7 октября 2013 года № 22/142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 октября 2013 года № 2399. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата от 13 декабря 2012 года № 13/80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2089, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 4 января 2013 года № 1-2 (9531-9532)), внесены изменения решением ХVІ сессии Жанааркинского районного маслихата от 20 марта 2013 года № 16/103 "О внесении изменений в решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата от 13 декабря 2012 года № 13/80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2285, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 13 апреля 2013 года № 20-22 (9550-9552)), решением ХІХ сессии Жанааркинского районного маслихата от 11 июля 2013 года № 19/124 "О внесении изменений в решение XIII сессии Жанааркинского районного маслихата от 13 декабря 2012 года № 13/80 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2366, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 27 июля 2013 года № 39-40 (9569-9570)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
в первом абзаце цифры "3583938" заменить цифрами "3607048";
во втором абзаце цифры "762127" заменить цифрами "782246";
в третьем абзаце цифры "2127" заменить цифрами "3112";
в четвертом абзаце цифры "3500" заменить цифрами "8179";
в пятом абзаце цифры "2816184" заменить цифрами "2813511";
в подпункте 2):
цифры "3607238" заменить цифрами "3630348";
2) в пункте 3:
цифры "1013448" заменить цифрами "1010775";

Жаңаарқа аудандық мәслихатының XIIІ сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 13/80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы мәслихатының XХІІ сессиясының 2013 жылғы 7 қазандағы № 22/142 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қазанда № 2399 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1, 5 тармақтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының XIII сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 13/80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2089 болып тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 1-2 (9531-9532) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының ХVІ сессиясының 2013 жылғы 20 наурыздағы № 16/103 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының XІIІ сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 13/80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2285 болып тіркелген, 2013 жылғы 13 сәуірдегі № 20-22 (9550-9552) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған), Жаңаарқа аудандық мәслихатының ХІХ сессиясының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 19/124 "Жаңаарқа аудандық мәслихатының XІIІ сессиясының 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 13/80 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2366 болып тіркелген, 2013 жылғы 27 шілдедегі № 39-40 (9569-9570) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
бірінші абзацтағы "3583938" сандары "3607048" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "762127" сандары "782246" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "2127" сандары "3112" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "3500" сандары "8179" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "2816184" сандары "2813511" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3607238" сандары "3630348" сандарымен ауыстырылсын;
2) 3 тармақтағы:
"1013448" сандары "1010775" сандарымен ауыстырылсын;