О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 12/90 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XХIII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 5 декабря 2013 года № 23/190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 декабря 2013 года № 2435. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 51)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.03.2016 № 51).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 12/90 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2063, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 29 декабря 2012 года № 103-104 (11121)), в которое внесены изменения решением Каркаралинского районного маслихата от 27 марта 2013 года № 14/121 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 12/90 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2293, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 20 апреля 2013 года № 31-32 (11153)), решением Каркаралинского районного маслихата от 5 июля 2013 года № 18/152 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 12/90 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2356, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 20 июля 2013 года № 57-58 (11179)), решением Каркаралинского районного маслихата от 4 октября 2013 года № 21/177 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 12/90 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2394, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 19 октября 2013 года № 83-84 (11206)), решением Каркаралинского районного маслихата от 30 октября 2013 года № 22/183 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 12/90 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2414, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 9 ноября 2013 года № 89-90 (11212)), следующие изменения:

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/90 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының XХIII сессиясының 2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 23/190 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 желтоқсанда № 2435 болып тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 51 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 51 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/90 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2063 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 103-104 (11121) "Қарқаралы" газетінде жарияланған), оған Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 наурыздағы "Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/90 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 14/121 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2293 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 сәуірдегі № 31-32 (11153) "Қарқаралы" газетінде жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 5 шілдедегі "Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/90 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 18/152 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2356 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 шілдедегі № 57-58 (11179) "Қарқаралы" газетінде жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 4 қазандағы "Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/90 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 21/177 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2394 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 қазандағы № 83-84 (11206) "Қарқаралы" газетінде жарияланған), Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 30 қазандағы "Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/90 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 22/183 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2414 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қарашадағы № 89-90 (11212) "Қарқаралы" газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:

413489
в том числе:
Целевые текущие трансферты
287200
Целевые трансферты на развитие
118500
Бюджетные кредиты
7789
в том числе:
Целевые текущие трансферты
287200
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2266
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2266
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
79438
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
16388
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
27060
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
12900
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14950
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе образования
8140
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11298
На введение стандартов специальных социальных услуг
11298
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
136846
Проведение противоэпизоотических мероприятий
133669
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1452
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1725
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3621
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3621
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9777
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
679
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9098
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
43954
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
18393
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
25061
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
500
Целевые трансферты на развитие
118500
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
118500
На развитие систем водоснабжения
118500
Бюджетные кредиты
7789
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7789
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
7789

413489
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
287200
Нысаналы даму трансферттері
118500
Бюджеттік кредиттер
7789
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
287200
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2266
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
2266
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
79438
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
16388
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
27060
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
12900
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
14950
Білім саласында үш дәрежелі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға
8140
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11298
Арнаулы әлеуметтік қызмет стандарттарын енгізуге
11298
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
136846
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
133669
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
1452
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1725
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3621
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3621
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9777
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
679
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
9098
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
43954
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
18393
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
25061
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
500
Нысаналы даму трансферттері
118500
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
118500
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
118500
Бюджеттік кредиттер
7789
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7789
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
7789