О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 21 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 3 октября 2013 года № 206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 октября 2013 года № 2389
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2062, опубликовано в газете "Нұра" от 29 декабря 2012 года № 52 (5285)), внесены изменения решением 16 сессии Нуринского районного маслихата от 31 января 2013 года № 159 "О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2160, опубликовано в газете "Нұра" от 2 марта 2013 года № 9 (5296)), внесены изменения решением 17 сессии Нуринского районного маслихата от 20 марта 2013 года № 165 "О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2280, опубликовано в газете "Нұра" от 13 апреля 2013 года № 15 (5302)), внесены изменения решением 19 сессии Нуринского районного маслихата от 11 июля 2013 года № 190 "О внесении изменений в решение 15 сессии Нуринского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 149 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2355, опубликовано в газете "Нұра" от 26 июля 2013 года № 30 (5316)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3407985" заменить цифрами "3412244";
цифры "3055441" заменить цифрами "3059700";
в подпункте 2):
цифры "3384612" заменить цифрами "3388871";
2) в пункте 7:
цифры "6943" заменить цифрами "3414";
3) приложения 14891011121314151617181920212223242526272829303132 изложить в новой редакции согласно приложениям 123456789101112131415161718192021222324252627 к настоящему решению.

Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2013 жылғы 3 қазандағы № 206 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 7 қазанда № 2389 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 15 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 149 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 2062 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 52 (5285) "Нұра" газетінде жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 16 сессиясының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 159 "Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2160 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 наурыздағы № 9 (5296) "Нұра" газетінде жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 20 наурыздағы № 165 "Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2280 болып тіркелген, "Нұра" газетінде 2013 жылғы 13 сәуірдегі № 15 (5302) жарияланған), Нұра аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі 19 сессиясының "Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 15 сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 190 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2355 болып тіркелген, "Нұра" газетінде 2013 жылғы 26 шілдедегі № 30 (5316) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"3407985" сандары "3412244" сандарымен ауыстырылсын;
"3055441" сандары "3059700" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"3384612" сандары "3388871" сандарымен ауыстырылсын;
2) 7 тармақта:
"6943" сандары "3414" сандарымен ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімге 14891011121314151617181920212223242526272829303132 қосымшалары осы шешімге 123456789101112131415161718192021222324252627 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

28267
из них:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11900
на ремонт объектов образования
11900
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12600
на ремонт объектов коммунально-инженерной инфраструктуры и благоустройство сельских населенных пунктов
12600
на ремонт объектов культуры
3767
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
74200
На капитальный и средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
74200
Приложение № 3
к решению 21 сессии
Нуринского районного маслихата
от 3 октября 2013 года № 206
Приложение № 8
к решению 15 сессии
Нуринского районного маслихата
от 14 декабря 2012 года № 149
Бюджет на 2013 год аппарата акима поселка Киевка
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты

28267
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11900
білім беру нысандарын жөндеуге
11900
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12600
Коммуналдық-инженерлік инфрақұрылым объектілерін жөндеуге және ауылдық елді мекендерді жайластыру
12600
мәдениет нысандарын жөндеуге
3767
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
74200
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
74200
Нұра аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 3 қазандағы
21 сессиясының № 206 шешіміне
№ 3 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
15 сессиясының № 149 шешіміне
№ 8 қосымша
Киевка кентінің әкімі аппаратының 2013 жылғы бюджеті
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
II. Шығыстар