О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 137 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 17 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 29 марта 2013 года N 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 апреля 2013 года N 2294. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 137 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2069, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 29 декабря 2012 года N 52 (7328)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 573 960" заменить цифрами "3 469 717";
цифры "3 031 828" заменить цифрами "2 927 585";
в подпункте 2):
цифры "3 573 960" заменить цифрами "3 553 035";
в подпункте 3):
цифры "23 070" заменить цифрами "23 790";
цифры "10 684" заменить цифрами "9 964";
в подпункте 5):
цифры "23 070" заменить цифрами "107 108";
в подпункте 6):
цифры "23 070" заменить цифрами "107 108";
цифры "10 684" заменить цифрами "9 964";

Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 137 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 173 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 сәуірде N 2294 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 137 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2069 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы N 52 (7328) "Сельский труженик" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 573 960" сандары "3 469 717" сандарына ауыстырылсын;
"3 031 828" сандары "2 927 585" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 573 960" сандары "3 553 035" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"23 070" сандары "23 790" сандарына ауыстырылсын;
"10 684" сандары "9 964" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"23 070" сандары "107 108" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"23 070" сандары "107 108" сандарына ауыстырылсын;
"10 684" сандары "9 964" сандарына ауыстырылсын;

3340
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18177
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19793
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
24457
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
520
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5495
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5495
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
128190
2
Социальная помощь
109489
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
109489
002
Программа занятости
17503
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
55
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7440
005
Государственная адресная социальная помощь
6387
006
Оказание жилищной помощи
6058
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8354
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
315
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34380
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14813
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12290
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1894
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18701
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18701
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15193
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
724
012
Создание информационных систем
2784
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
714838
2
Коммунальное хозяйство
664405
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

3340
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18177
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
19793
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
24457
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
520
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5495
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5495
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
128190
2
Әлеуметтік көмек
109489
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
109489
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
17503
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
55
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7440
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6387
006
Тұрғын үй көмегін
6058
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8354
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
315
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34380
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14813
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12290
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1894
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18701
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18701
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15193
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
724
012
Ақпараттық жүйелер құру
2784
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
714838
2
Коммуналдық шаруашылық
664405
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

855941
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
199302
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
424236
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
196693
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
1956
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
33754
Целевые текущие:
201258
Из республиканского бюджета:
199302
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района
109772
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
16388
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебных программ АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
11164
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19793
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
31743
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
30684
Отдел занятости и социальных программ района
11259
На введение стандартов специальных социальных услуг
11259
Отдел экономики и бюджетного планирования района
8647
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
8647
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района
43220
На проведение противоэпизоотических мероприятий
43220
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
26404
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развития регионов" на 2012 год
26404
Из областного бюджета
1956
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
1956
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1956
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
424236
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
424236
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
424236
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
196693
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
196693
Реконструкция водопроводных сетей пятая очередь поселок Осакаровка
90633
Реконструкция водопроводных сетей села Карагайлы
59324
Реконструкция водопроводных сетей села Сарыозек
46736
Бюджетный кредит
33754
Из республиканского бюджета
33754
Отдел экономики и бюджетного планирования района
33754
Бюджетный кредит для реализации мер социальной поддержки специалистов
33754
Приложение 3
к решению 17 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 29 марта 2013 года N 173
Приложение 5
к решению 14 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 14 декабря 2012 года N 137
Расходы по аппаратам акимов поселков, аулов (сел),
аульных (сельских) округов района на 2013 год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
1
2
Аппарат акима поселка Осакаровка

855941
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
199302
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
424236
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
196693
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері
1956
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредит
33754
Нысаналы ағымдағы:
201258
Республикалық бюджеттен:
199302
оның ішінде:
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
109772
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
16388
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақы төлемін жоғарлату
11164
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
19793
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
31743
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
30684
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11259
Арнайы әлеуметтік қызметтерге арналған стандарттарды енгізу
11259
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
8647
Мамандарды ауылдық жергілікті мекендерде әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
8647
Ауданның ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
43220
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
43220
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26404
2012 жылға "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
26404
Облыстық бюджеттен
1956
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1956
Әлеуметтік маңызы бар қалалық(ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1956
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
424236
оның ішінде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
424236
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
424236
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
196693
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
196693
Осакаров кентінде су жүргізу жүйесін қайта құру, бесінші кезек
90633
Қарағайлы ауылының су құбыр желілерін қайта құру
59324
Сарыөзек ауылының су құбыр желілерін қайта құру
46736
Бюджеттік кредиттер
33754
Республикалық бюджеттен
33754
Ауданның экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
33754
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредит
33754
Осакаров аудандық мәслихатының
17 сессиясының
2013 жылғы 29 наурыздағы
N 173 шешіміне
3-қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
14 сессиясының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
N 137 шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округтері әкімінің аппараттары бойынша шығыстар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты