О внесении изменений и дополнения в решение ІХ сессии Улытауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 69 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение X сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 28 марта 2013 года N 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 апреля 2013 года N 2312
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением ХІІ сессии Карагандинского областного маслихата от 14 марта 2013 года N 128 "О внесении изменений в решение Х сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года N 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ІХ сессии Улытауского районного маслихата от 14 декабря 2012 года N 69 "О бюджете района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2087 и опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 30 декабря 2012 года в N 52 (5872) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2621586" заменить цифрами "2561453";
цифры "513097" заменить цифрами "452964";
в подпункте 2):
цифры "2621586" заменить цифрами "2671026";
в подпункте 5):
цифры "11359" заменить цифрами "120932";
в подпункте 6):
цифры "11359" заменить цифрами "120932";
цифру "0" заменить цифрами "109573";
2) в пункте 3:
цифры "249880" заменить цифрами "199747";
в подпункте 5):
цифры "12589" заменить цифрой "0";
цифры "179" заменить цифрой "0";
цифры "2307" заменить цифрой "0";
цифры "9210" заменить цифрой "0";
цифры "893" заменить цифрой "0";
в подпункте 11):
цифры "37544" заменить цифрой "0";
цифры "17333 заменить цифрой "0";
цифры "20211" заменить цифрой "0";
цифры "45140" заменить цифрами "35140";
в подпункте 13):
цифры "10000" заменить цифрой "0";
3) в пункте 5:
цифры "272894" заменить цифрами "260955";
в подпункте 1):
цифры "215000" заменить цифрами "197184";
в подпункте 2):
цифры "57894" заменить цифрами "63771";
4) в пункте 6:
в подпункте 2):
цифры "42170" заменить цифрами "39220";
пункт 6 дополнить подпунктом 13) следующего содержания:

Ұлытау аудандық мәслихатының IХ сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 69 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының X сессиясының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 79 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 сәуірде N 2312 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қарағанды облыстық мәслихатының ХІІ сессиясының 2013 жылғы 14 наурыздағы N 128 "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының IХ сессиясының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 69 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2087 болып тіркелген және 2012 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 (5872)"Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"2621586" сандары "2561453" сандарына ауыстырылсын;
"513097" сандары "452964" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2621586" сандары "2671026" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"11359" сандары "120932" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"11359" сандары"120932" сандарына ауыстырылсын;
"0" саны "109573" сандарына ауыстырылсын;
2) 3-тармақтағы:
"249880" сандары "199747" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"12589" сандары "0" санына ауыстырылсын;
"179" сандары "0" санына ауыстырылсын;
"2307" сандары "0" санына ауыстырылсын;
"9210" сандары "0" санына ауыстырылсын;
"893" сандары "0" санына ауыстырылсын;
11) тармақшадағы:
"37544" сандары "0" санына ауыстырылсын;
"17333" сандары "0" санына ауыстырылсын;
"20211" сандары "0" санына ауыстырылсын;
"45140" сандары "35140" сандарына ауыстырылсын;
13) тармақшадағы:
"10000" сандары "0" санына ауыстырылсын;
3) 5-тармақтағы:
"272894" сандары "260955" сандарына ауыстырылсын;
1) тармақшадағы:
"215000" сандары "197184" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"57894" сандары "63771" сандарына ауыстырылсын;
4) 6-тармақтағы:
2) тармақшадағы:
"42170" сандары "39220" сандарына ауыстырылсын;
6-тармақ келесі мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын: