О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2013 года № 20/166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 января 2014 года № 2506. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 4536855 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1907361 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 17542 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 3444 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2608508 тысяч тенге;
2) затраты - 4586932 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 90877 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 90877 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 12509 тысяч тенге;
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 128445 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 128445 тысяч тенге;
поступление займов – 90877 тысяч тенге;
погашение займов – 12509 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 50077 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 25.11.2014 N 26/222 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить на 2014 год нормативы распределения доходов в районный бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу по 50 процентов;
2) по социальному налогу по 70 процентов.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год объем сувенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет района в сумме 2303064 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе поступлений и расходов районного бюджета на 2014 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 4.
5. Установить на 2014 год специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/166 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 қаңтарда № 2506 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4536855 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1907361 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17542 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3444 мың теңге;
ресми трансферттерден түсетін түсімдер – 2608508 мың теңге;
2) шығындар – 4586932 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 78368 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 90877 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12509 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 78368 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78368 мың теңге;
қарыздар түсімі – 90877 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12509 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50077 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 25.11.2014 N 26/222 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2014 жылға арналған аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерде бекітілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 70 пайыз;
3. Облыстық бюджеттен берілетін 2014 жылға арналған субвенциялардың көлемі 2303064 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2014 жылға араналған аудандық бюджет түсімдерінің және шығыстарының құрамында, облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттермен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2014 жылға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 09.09.2014 N 25/218 (вводится в действие с 01.01.2014).
6. Утвердить резерв акимата Шетского района на 2014 год в сумме 5000 тысяч тенге.
7. Утвердить в составе районного бюджета на 2014 год перечень инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 5.
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнение районого бюджета на 2014 год согласно приложению 6.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 09.09.2014 N 25/218 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Аудан әкімдігінің 2014 жылға арналған резерві 5000 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2014 жылға арналған аудандық бюджет құрамында инвестициялық жобаларының (бағдарламалар) тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2014 жылғы арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестерлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

13371
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13371
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115119
002
Программа занятости
32458
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15386
005
Государственная адресная социальная помощь
21337
006
Оказание жилищной помощи
1073
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
182
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
21950
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7733
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29949
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29949
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24602
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2514
021
Капитальные расходы государственного органа
2833
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
303685
1
Жилищное хозяйство
130009
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9685
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
1496
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8189
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
600
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28077
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3800
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
7900
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1200
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6160
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

13371
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
13371
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115119
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
32458
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15386
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21337
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1073
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
182
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
21950
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7733
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29949
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29949
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24602
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2514
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2833
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
303685
1
Тұрғын үй шаруашылығы
130009
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9685
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1496
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8189
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
600
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28077
003
Мемлекттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3800
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
7900
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1200
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
6160
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру