О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Кызылординской области от 18 февраля 2013 года N 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 февраля 2013 года за N 4410. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 14 января 2014 года N 1-03-18/26М)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 14.01.2014 N 1-03-18/26М).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 12 сессии Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4372, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 27 декабря 2012 года N 200, областной газете "Кызылординские вести" от 27 декабря 2012 года N 200) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
"1) доходы – 128 657 655 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 228 495 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 343 056 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 066 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 113 082 038 тысяч тенге;
2) затраты – 131 733 011 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 314 750 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 3 030 356 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 715 606 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 100 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1 100 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 490 106 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета   6 490 106 тысяч тенге.";
подпункты 1), 5), 6), 8), 9) пункта 4 изложить в следующей редакции:

"2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 61 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 ақпандағы N 81 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 ақпанда N 4410 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 қаңтардағы N 1-03-18/26М хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 14.01.2014 N 1-03-18/26М хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы кезекті 12 сессиясының N 61 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4372 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 200 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы  N 200 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 128 657 655 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 228 495 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 343 056 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 066 мың теңге;
трансферттер түсімі – 113 082 038 мың теңге;
2) шығындар – 131 733 011 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 314 750 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 3 030 356 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 715 606 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 100 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1 100 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -6 490 106 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 490 106 мың теңге.";
4-тармақтың 1), 5, 6), 8), 9) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:

"1) на содержание объектов образования – 476 570 тысяч тенге;";
"5) на выплату социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее 6 месяцев – 380 311 тысяч тенге;
6) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) – 2 103 148 тысяч тенге;"
"8) на содержание объектов культуры – 50 588 тысяч тенге;
9) на благоустройство населенных пунктов – 1 331 061 тысяч тенге;";
пункт 4 дополнить подпунктами 10), 11), 12), 13) следующего содержания:
"10) на разработку проектно-сметной документации с государственной экспертизой и (или) капитальный ремонт объектов образования – 473 207 тысяч тенге;
11) на укрепление материально-технической базы организаций спорта Аральского района – 2 830 тысяч тенге;
12) на подготовку, размещение и оформление областного центра рекламно-разъяснительными материалами – 22 200 тысяч тенге;
13) на капитальный ремонт железобетонного моста через канал на 5-ом км автомобильной дороги "поселок Айтеке би – город Казалинск" Казалинского района – 125 203 тысяч тенге.";
подпункты 2), 3), 4), 5) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"2) на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 238 556 тысяч тенге;
3) на развитие коммунального хозяйства – 883 406 тысяч тенге;
4) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах – 318 413 тысяч тенге;
5) на развитие транспортной инфраструктуры – 144 575 тысяч тенге;";
пункт 6 дополнить подпунктами 6), 7), 8), 9), 10), 11) следующего содержания:
"6) на развитие теплоэнергетической системы – 17 300 тысяч тенге;
7) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 72 000 тысяч тенге;
8) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 44 533 тысяч тенге;
9) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 7 902 тысяч тенге;
10) на увеличение уставного капитала юридических лиц – 1 312 938 тысяч тенге;
11) на проектирование, реконструкцию уличного освещения населенных пунктов области – 17 200 тысяч тенге.";
пункт 12 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
15 сессии Кызылординского
областного маслихата                           У. Жусупов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                           Б. Еламанов
Приложение
к решению внеочередной 15 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "18" февраля 2013 года N 81
Приложение 1
к решению 12 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "6" декабря 2012 года N 61
Областной бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"1) білім объектілерін ұстау шығындарына – 476 570 мың теңге;";
"5) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке – 380 311 мың теңге;
6) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге – 2 103 148 мың теңге;";
"8) мәдениет объектілерін ұстау шығындарына – 50 588 мың теңге;
9) елді мекендерді абаттандыруға – 1 331 061 мың теңге;";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 10), 11), 12), 13) тармақшаларымен толықтырылсын:
"10) білім беру нысандарын күрделі жөндеуге және (немесе) жобалық сметалық құжаттарын мемлекеттік сараптамадан әзірлеуге – 473 207 мың теңге;
11) Арал ауданы спорт мекемелерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 2 830 мың теңге;
12) жарнама үгіт насихат материалдарын дайындау, орналастыру және облыс орталығын безендіруге – 22 200 мың теңге;
13) Қазалы ауданы "Әйтеке би кенті - Қазалы қаласы" автомобиль жолының 5-ші км аралығына арна арқылы өтетін темір бетонды көпірді күрделі жөндеуге - 125 203 мың теңге.";
6-тармақтың 2), 3), 4), 5) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"2) сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға – 238 556 мың теңге;
3) коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 883 406 мың теңге;
4) елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 318 413 мың теңге;
5) көлік инфрақұрылымын дамытуға – 144 575 мың теңге;";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 6), 7), 8), 9), 10), 11) тармақшаларымен толықтырылсын:
"6) жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға – 17 300 мың теңге;
7) мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 72 000 мың теңге;
8) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 44 533 мың теңге;
9) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға – 7 902 мың теңге;
10) заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға – 1 312 938 мың теңге;
11) облыс елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруды жобалауға, қайта жаңғыртуға – 17 200 мың теңге.";
12-тармақ алынып тасталсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
15-сессиясының төрағасы                     Ө. Жүсіпов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                        Б. Еламанов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2013 жылғы "18" ақпандағы
кезектен тыс 15-сессиясының
N 81 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2012 жылғы "6" желтоқсандағы
12 сессиясының N 61 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

2 139
006
Капитальные расходы государственного органа
877 888
008
Обеспечение безопасности дорожного движения
23 320
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
45 100
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
47 609
271
Управление строительства области
52 834
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
52 834
04
Образование
22 301 025
261
Управление образования области
12 280 501
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
94 322
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
8 217
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
752 449
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
125 828
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
560 999
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
114 831
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
102 520
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
186 812
013
Капитальные расходы государственного органа
1 029
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
46 790
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 396 619
025
Подготовка специалистов в организациях после среднего образования
1 164 027
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 353 602
029
Методическая работа
44 255
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
152 299
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
186 646
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
522 643
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования

2 139
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
877 888
008
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
23 320
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
45 100
014
Әкімшілік тәртіп тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
47 609
271
Облыстың құрылыс басқармасы
52 834
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
52 834
04
Бiлiм беру
22 301 025
261
Облыстың білім басқармасы
12 280 501
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 322
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8 217
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
752 449
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
125 828
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
560 999
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
114 831
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
102 520
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
186 812
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 029
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
46 790
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 396 619
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 164 027
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 353 602
029
Әдістемелік жұмыс
44 255
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
152 299
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
186 646
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
522 643
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

122 910
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
1 989 322
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
149 903
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
158 703
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 045 775
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
79 093
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
79 093
253
Управление здравоохранения области
356 818
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, после среднего образования
297 626
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
59 192
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 354 049
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 164 924
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
189 125
271
Управление строительства области
8 230 564
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8 230 564
05
Здравоохранение
27 917 656
253
Управление здравоохранения области
22 676 070
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
93 574
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
290 156
006
Услуги по охране материнства и детства
94 042
007
Пропаганда здорового образа жизни
109 437
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
14 734
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 598 178
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
3 007 434
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
892 022
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
24 922
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
638 532

122 910
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 989 322
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 903
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
158 703
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 045 775
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
79 093
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
79 093
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
356 818
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
297 626
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
59 192
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 354 049
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 164 924
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
189 125
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 230 564
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8 230 564
05
Денсаулық сақтау
27 917 656
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
22 676 070
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 574
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
290 156
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
94 042
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
109 437
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
14 734
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 598 178
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
3 007 434
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
892 022
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
24 922
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
638 532

016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
22 470
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 092
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 369
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
243 593
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
79 652
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
62 786
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
126 760
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
360 220
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
977 357
029
Областные базы спецмедснабжения
24 278
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
921 629
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
203 790
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
811 411
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
9 053 632
271
Управление строительства области
5 241 586
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 446 983
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Программы занятости 2020
794 603
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 563 134
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 197 763
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
127 257
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
210 718
003
Социальная поддержка инвалидов
208 318
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
22 470
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 092
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
24 369
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
243 593
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
79 652
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
62 786
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
126 760
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
360 220
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
977 357
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
24 278
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
921 629
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
203 790
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
811 411
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
9 053 632
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 241 586
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 446 983
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
794 603
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 563 134
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 197 763
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 257
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
210 718
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
208 318
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

425 265
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
518 299
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
361 631
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
70 306
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
33 996
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
25 905
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
786 760
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
29 435
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
399 867
261
Управление образования области
276 115
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
234 941
037
Социальная реабилитация
41 174
271
Управление строительства области
76 388
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
76 388
265
Управление предпринимательства и промышленности области
12 868
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
12 868
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 117 942
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 280 793
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
1 280 793
271
Управление строительства области
4 377 125
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
84 580
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
430 208
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 659 533
030
Развитие коммунального хозяйства
2 194 902
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

425 265
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
518 299
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
361 631
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
70 306
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
33 996
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 905
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
786 760
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
29 435
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
399 867
261
Облыстың білім басқармасы
276 115
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
234 941
037
Әлеуметтік сауықтандыру
41 174
271
Облыстың құрылыс басқармасы
76 388
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
76 388
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
12 868
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
12 868
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 117 942
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 280 793
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 280 793
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 377 125
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
84 580
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
430 208
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 659 533
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
2 194 902
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

5 986
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 369
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
67 456
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
15 020
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
562 700
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
99 685
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 022 907
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
60 114
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
26 014
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
159 234
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
486 244
006
Охрана животного мира
943
008
Мероприятия по охране окружающей среды
248 954
013
Капитальные расходы государственного органа
2 532
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
38 872
251
Управление земельных отношений области
64 714
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
32 745
003
Регулирование земельных отношений
31 969
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
880 666
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
880 666
271
Управление строительства области
72 192
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
72 192
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
234 614
271
Управление строительства области
61 050
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
60 951
005
Капитальные расходы государственного органа
99

5 986
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
12 369
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
67 456
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
15 020
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
562 700
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
99 685
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 022 907
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 114
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
26 014
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
159 234
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
486 244
006
Жануарлар дүниесін қорғау
943
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
248 954
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 532
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
38 872
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
64 714
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 745
003
Жер қатынастарын реттеу
31 969
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
880 666
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
880 666
271
Облыстың құрылыс басқармасы
72 192
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
72 192
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
234 614
271
Облыстың құрылыс басқармасы
61 050
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 951
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
99