Об областном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Кызылординского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 декабря 2013 года № 4568. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года N 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2014 год, в следующих объемах:
1) доходы – 162 391 002,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 874 952,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 384 478,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 762,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 131 128 809,1 тысяч тенге;
2) затраты – 160 338 397,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 313 215,6 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 6 060 886,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 747 670,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 191 562,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 4 191 562,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 452 173,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 452 173,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 21.11.2014 N 231 (вступает в силу с 01.01.2014 и подлежит официальному опубликованию).
2. Установить на 2014 год нормативы распределения доходов в областной бюджет с бюджетов районов и города Кызылорда в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с бюджетов районов – 0 процентов, бюджета города Кызылорда – 22,4 процентов;
2) по социальному налогу с бюджетов районов – 10 процентов, бюджета города Кызылорда – 30 процентов.
3. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов в сумме 30 235 228 тысяч тенге, в том числе:
Аральский район - 5 571 165 тысяч тенге;
Казалинский район - 6 098 750 тысяч тенге;
Кармакшинский район - 4 111 695 тысяч тенге;

2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 164 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 желтоқсанда № 4568 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2013 жылғы 12 желтоқсандағы N 1329 қаулысына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 162 391 002,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 874 952,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 384 478,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 762,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 131 128 809,1 мың теңге;
2) шығындар – 160 338 397,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 313 215,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 6 060 886,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 747 670,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 191 562,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 4 191 562,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 452 173,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 452 173,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 21.11.2014 N 231 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
2. 2014 жылға аудандар мен Қызылорда қаласының бюджеттерінен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей болып белгіленсін:
1) жеке табыс салығы аудандар бюджеттерінен – 0 пайызға, Қызылорда қаласының бюджетінен – 22,4 пайызға;
2) әлеуметтік салық аудандар бюджеттерінен – 10 пайызға, Қызылорда қаласының бюджетінен – 30 пайызға.
3. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте, облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемі 30 235 228 мың теңге болып белгіленсін, оның ішінде:
Арал ауданы - 5 571 165 мың теңге;
Қазалы ауданы - 6 098 750 мың теңге;
Қармақшы ауданы - 4 111 695 мың теңге;

Жалагашский район - 2 669 834 тысяч тенге;
Сырдарьинский район - 1 431 822 тысяч тенге;
Шиелийский район - 5 198 261 тысяч тенге;
Жанакорганский район - 5 153 701 тысяч тенге.
4. Распределение целевых текущих трансфертов за счет областного бюджета бюджетам районов и города Кызылорды на 2014 год определяется на основании постановления акимата Кызылординской области:
1) на материально-техническое оснащение организаций образования;
2) на единовременную материальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибшим в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей в период Второй Мировой войны, лицам, награжденным орденами и медалями бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречное выполнение воинских обязанностей в тылу в годы Великой Отечественной войны;
3) на социальную помощь по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее шести месяцев;
4) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям;
5) на компенсацию проезда на городском общественном автотранспорте студентам и учащимся высших, среднеспециальных учебных заведений и профессиональных лицеев из малообеспеченных семей, обучающимся на дневном отделении;
6) на обеспечение населенных пунктов питьевой водой;
7) на капитальный ремонт транспортной инфраструктуры;
8) на реализацию государственного заказа в детских дошкольных организациях;
9) на оказание социальной защиты и помощи населению;
10) на капитальный ремонт объектов социальной сферы;
11) на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
12) на ремонт транспортной инфраструктуры;
13) на укрепление материально-технической базы ветеринарных пунктов;
14) на внедрение электронной образовательной системы обучения для учащихся школ;
15) на установку современных высококачественных технологий очистки питьевой воды в школах;
16) на содержание объектов образования;
17) на укрепление материально-технической базы организаций культуры и проведение Дней культуры Аральского района в городе Астана.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата Кызылординской области от 07.02.2014 N 176 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 15.04.2014 N 193 (вступает в силу с 01.01.2014 и подлежит официальному опубликованию); от 30.07.2014 N 211 (вступает в силу с 01.01.2014 и подлежит официальному опубликованию).

Жалағаш ауданы - 2 669 834 мың теңге;
Сырдария ауданы - 1 431 822 мың теңге;
Шиелі ауданы - 5 198 261 мың теңге;
Жаңақорған ауданы - 5 153 701 мың теңге.
4. Облыстық бюджет есебінен аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне 2014 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады:
1) білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға;
2) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүние жүзілік соғыс кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға біржолғы материалдық көмекке;
3) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке;
4) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтық осал тобы қатарынан білім алушы студенттер үшін әлеуметтік көмек көрсетуге;
5) тұрмысы төмен отбасыларынан шыққан жоғары, орта арнаулы оқу орындарының және кәсіптік лицейлердің күндізгі нысанында оқитын студенттері мен оқушыларының қалалық қоғамдық автокөліктерде жүру төлем ақысына;
6) елді мекендерді ауыз сумен қамтамасыз етуге;
7) көлік инфрақұрылымын күрделі жөндеуге;
8) мектепке дейінгі ұйымдарға мемлекеттік тапсырысты іске асыруға;
9) халыққа әлеуметтік қорғау және көмек көрсетуге;
10) әлеуметтік сала нысандарын күрделі жөндеуге;
11) елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға;
12) көлік инфрақұрылымын жөндеуге;
13) ветеринариялық ұйымдардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға;
14) жалпы білім беру мектептеріне электрондық оқу жүйесін енгізуге;
15) қазіргі заман талабына сай жоғарғы сападағы ауыз су тазарту қондырғысын мектептерге орнатуға;
16) білім нысандарын ұстау шығындарына;
17) мәдениет ұйымдарын материалдық-техникалық базасын нығайтуға және Арал қаласының мәдени күндерін Астана қаласында атап өтуге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 07.02.2014 N 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 15.04.2014 N 193 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады); 30.07.2014 N 211 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады) шешімдерімен.

5. Распределение целевых текущих трансфертов за счет республиканского бюджета бюджетам районов и города Кызылорды на 2014 год определяется на основании постановления акимата Кызылординской области:
1) на оказание социальной защиты и помощи населению;
2) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
3) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в рамках реализации Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы;
4) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
5) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
6) на выплату государственной адресной социальной помощи;
7) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 15.04.2014 N 193 (вступает в силу с 01.01.2014 и подлежит официальному опубликованию).
6. Распределение целевых трансфертов на развитие за счет областного бюджета бюджетам районов и города Кызылорды на 2014 год определяется на основании постановления акимата Кызылординской области:
1) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
2) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
3) на увеличение уставного капитала юридических лиц;
4) на развитие транспортной инфраструктуры;
5) на развитие объектов социальной сферы;
6) на развитие коммунального хозяйства и благоустройства населенных пунктов;
7) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
8) на строительство скотомогильников.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Кызылординской области от 07.02.2014 N 176 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 30.07.2014 N 211 (вступает в силу с 01.01.2014 и подлежит официальному опубликованию).
7. Распределение целевых трансфертов на развитие за счет республиканского бюджета бюджетам районов и города Кызылорды на 2014 год определяется на основании постановления акимата Кызылординской области:
1) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;

5. Республикалық бюджеттің есебінен аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне 2014 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады:
1) халыққа әлеуметтік қорғау және көмек көрсетуге;
2) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
3) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
4) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге;
5) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
6) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
7) 2014 жылғы 1 сәуірден бастап мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 15.04.2014 N 193 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
6. Облыстық бюджеттің есебінен аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне 2014 жылға арналған нысаналы даму трансферттердің бөлінуі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады:
1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
2) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
3) заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға;
4) көлік инфрақұрылымын дамытуға;
5) әлеуметтік сала нысандарын дамытуға;
6) елді мекендерді абаттандыруға және коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
7) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
8) мал көміндісінің құрылысына.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 07.02.2014 N 176 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 30.07.2014 N 211 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады) шешімдерімен.
7. Республикалық бюджеттің есебінен аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне 2014 жылға арналған нысаналы даму трансферттердің бөлінуі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады:
1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;

2) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
3) на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
4) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
5) на развитие коммунального хозяйства;
6) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Кызылординской области от 07.02.2014 N 176 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 15.04.2014 N 193 (вступает в силу с 01.01.2014 и подлежит официальному опубликованию).
8. Распределение бюджетных кредитов за счет республиканского бюджета бюджетам районов и города Кызылорды на 2014 год определяется на основании постановления акимата Кызылординской области:
1) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
2) для реализации мер социальной поддержки специалистов.
9. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год за счет средств областного бюджета предусмотрены кредиты бюджету города Кызылорда на софинансирование строительства ипотечных жилых домов.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2014 год в сумме 551 077 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Кызылординского областного маслихата от 21.11.2014 N 231 (вступает в силу с 01.01.2014 и подлежит официальному опубликованию).
11. Установить лимит долга местного исполнительного органа области на 2014 год в сумме 13 309 495 тысяч тенге.
12. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год, согласно приложению 4.
13. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 22 сессии Кызылординского
областного маслихата А. Тогызбаев
Секретарь Кызылординского
областного маслихата Б. Еламанов
Приложение 1
к решению 22 сессии Кызылординского
областного маслихата
от "18" декабря 2013 года N 164
Областной бюджет на 2014 год

2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
3) сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
4) ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
5) коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
6) мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 07.02.2014 N 176 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 15.04.2014 N 193 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
8. Республикалық бюджет есебінен аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне 2014 жылға арналған бюджеттік кредиттер бөлінуі Қызылорда облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады:
1) тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
2) мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін.
9. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджет қаржысы есебінен Қызылорда қаласы бюджеттеріне ипотекалық тұрғын үй құрылысын қоса қаржыландыруға кредиттер қаралғаны ескерілсін.
10. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 551 077 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 21.11.2014 N 231 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады).
11. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған қарыз лимиті 13 309 495 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.
12. 2014 жылға арналған жергiлiктi бюджеттердi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
22-сессиясының төрағасы А. Тоғызбаев
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Еламанов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2013 жылғы "18" желтоқсандағы
22 сессиясының N 164 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджет

1 245,0
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
62 763,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 261 329,0
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 608 634,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 176 351,0
029
Методическая работа
48 422,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
81 540,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
342 266,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
366 264,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 358 274,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 573 881,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 359 277,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
214 604,0
271
Управление строительства области
10 678 699,6
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
57 142,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
10 621 557,6
05
Здравоохранение
32 018 763,3
253
Управление здравоохранения области
29 361 618,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
112 248,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
327 795,0
006
Услуги по охране материнства и детства
107 746,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
161 651,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
14 758,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 062 034,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

1 245,0
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
62 763,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 261 329,0
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 608 634,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 176 351,0
029
Әдістемелік жұмыс
48 422,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
81 540,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
342 266,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
366 264,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 358 274,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 573 881,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 359 277,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
214 604,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 678 699,6
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
57 142,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10 621 557,6
05
Денсаулық сақтау
32 018 763,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
29 361 618,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 248,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
327 795,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
107 746,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
161 651,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
14 758,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 062 034,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

952 866,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
26 234,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
777 009,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
28 042,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 168,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
25 713,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
224 870,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
180 772,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
121 661,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
235 638,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
420 211,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
656 391,0
029
Областные базы спецмедснабжения
29 656,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 792 975,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
30 193,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
230 870,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
14 725 559,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
255 911,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
859 647,0
271
Управление строительства области
2 657 145,3
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 610 720,3
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерских акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
46 425,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 633 859,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 284 610,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

952 866,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
26 234,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
777 009,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
28 042,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 168,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
25 713,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
224 870,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
180 772,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
121 661,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
235 638,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
420 211,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
656 391,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
29 656,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
3 792 975,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
30 193,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
230 870,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
14 725 559,0
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
255 911,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
859 647,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 657 145,3
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 610 720,3
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
46 425,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 633 859,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 284 610,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

86 116,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
203 209,0
003
Социальная поддержка инвалидов
228 279,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
450 819,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
479 270,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
333 445,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
10 646,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
115 637,0
019
Реализация текущих мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020
12 454,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 768,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
23 769,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 573,0
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
29 138,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
95 824,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
600 366,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
573 291,0
261
Управление образования области
294 002,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
248 588,0
037
Социальная реабилитация
45 414,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
55 247,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
55 247,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 815 203,0
271
Управление строительства области
5 593 301,0
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства

86 116,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
203 209,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
228 279,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
450 819,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
479 270,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
333 445,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 646,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
115 637,0
019
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
12 454,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 768,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 769,0
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 573,0
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29 138,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
95 824,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
600 366,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
573 291,0
261
Облыстың білім басқармасы
294 002,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
248 588,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
45 414,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
55 247,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
55 247,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 815 203,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 593 301,0
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері

32 472,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3 125 400,5
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
149 380,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 065 681,5
030
Развитие коммунального хозяйства
867,0
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
219 500,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 221 902,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
73 112,0
005
Капитальные расходы государственного органа
174,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
524 770,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
985 547,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 920 347,0
038
Развитие коммунального хозяйства
84 755,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 612 215,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 020 982,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
8 171 781,0
259
Управление архивов и документации области
274 801,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом
29 246,0
002
Обеспечение сохранности архивного фонда
187 193,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
58 362,0
262
Управление культуры области
1 782 940,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
40 690,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
60 233,0
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
548 022,0
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
399 246,0

32 472,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 125 400,5
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
149 380,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 065 681,5
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
867,0
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
219 500,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 221 902,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 112,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
174,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
524 770,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
985 547,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 920 347,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
84 755,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 612 215,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 020 982,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
8 171 781,0
259
Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы
274 801,0
001
Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 246,0
002
Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету
187 193,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
58 362,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 782 940,0
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 690,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
60 233,0
005
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
548 022,0
007
Театр және музыка өнерін қолдау
399 246,0

42 361,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
32 417,0
003
Регулирование земельных отношений
9 944,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 020 262,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
60 445,0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
33 245,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
44 083,0
005
Охрана,защита,воспроизводство лесов и лесоразведение
614 913,0
006
Охрана животного мира
901,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
983 606,0
013
Капитальные расходы государственного органа
57 629,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
136 025,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 120,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
75 295,0
Управление сельского хозяйства области
7 538 003,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
96 666,0
002
Поддержка семеноводства
358 894,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 793,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
714 357,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
809 613,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
271 677,0
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
68 018,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 185,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
93 160,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 895 632,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 976,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
13 235,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

42 361,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 417,0
003
Жер қатынастарын реттеу
9 944,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 020 262,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 445,0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
33 245,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
44 083,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
614 913,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
901,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
983 606,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
57 629,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
136 025,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14 120,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
75 295,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7 538 003,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 666,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
358 894,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 793,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
714 357,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
809 613,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
271 677,0
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
68 018,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 185,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
93 160,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды сусидиялау
2 895 632,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
4 976,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
13 235,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

123 867,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
51 690,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов , техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
424 769,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
135 751,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
16 478,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
825 059,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
3 867,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектов агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
52 565,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
374 710,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
199 041,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 292 199,0
028
Поддержка использования возобновляемых источников энергии
2 215,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
3 289 984,0
271
Управление строительства области
104,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
104,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
506 263,0
271
Управление строительства области
79 684,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
79 684,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
426 579,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
196 377,0
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
220 637,0
004
Капитальные расходы государственного органа
170,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 395,0
12
Транспорт и коммуникации
10 037 366,3
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10 037 366,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
49 941,3
002
Развитие транспортной инфраструктуры

123 867,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
51 690,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкерлердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
424 769,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
135 751,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
16 478,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
825 059,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
3 867,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
52 565,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
374 710,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
199 041,0
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 292 199,0
028
Жаңартылған энергия көздерін пайдалануы қолдану
2 215,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
3 289 984,0
Облыстың құрылыс басқармасы
104,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
104,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
506 263,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
79 684,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 684,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
426 579,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
196 377,0
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
220 637,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
170,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9 395,0
12
Көлiк және коммуникация
10 037 366,3
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10 037 366,3
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 941,3
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту

2 476 761,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
82 568,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
16 525,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
2 062 817,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 890 548,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 458 206,0
13
Прочие
5 729 034,3
120
Аппарат акима области
312 555,0
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
312 555,0
257
Управление финансов области
2 141 085,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
551 077,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 590 008,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
155 411,0
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
155 411,0
269
Управление по делам религий области
64 139,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
24 693,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 485,0
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 963,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
35 998,0
271
Управление строительства области
1 203 919,3
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 203 919,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
987 762,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
20 887,0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
966 875,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
57 153,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
57 153,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
710 867,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма

2 476 761,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
82 568,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
16 525,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 062 817,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 890 548,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 458 206,0
13
Басқалар
5 729 034,3
120
Облыс әкімінің аппараты
312 555,0
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
312 555,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 141 085,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
551 077,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 590 008,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
155 411,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
155 411,0
269
Облыстың дін істері басқармасы
64 139,0
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 693,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 485,0
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 963,0
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
35 998,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 203 919,3
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 203 919,3
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
987 762,0
024
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
20 887,0
037
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
966 875,0
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
57 153,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 153,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
710 867,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер