О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 12/2 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 мая 2013 года N 17/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 мая 2013 года за N 4457. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 15 апреля 2014 года N 259)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 15.04.2014 N 259).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от
20 декабря 2012 года N 12/2 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4378, опубликовано от 28 декабря 2012 года за N 55 в газете "Ақмешіт ақшамы", от 28 декабря 2012 года за N 53 в газете "Ел тілегі") следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 28 441 590 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 946 710 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 53 734 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 890 621 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 550 525 тысяч тенге, в том числе объем субвенции 3 613 100 тысяч тенге;".
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) затраты – 29 048 383,8 тысяч тенге;".
подпункт 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 312 938 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 312 938 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;".
приложения 14 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
ХVIІ сессии Кызылординского
городского маслихата                      М. КАРИМБАЕВ
Исполняющий обязанности
секретаря Кызылординского
городского маслихата                      М. БАЕКЕЕВ
Приложение 1
к решению внеочередной XVII сессии
Кызылординского городского маслихата
от 22 мая 2013 года N 17/1
Приложение 1
к решению очередной XII сессии
Кызылординского городского маслихата
от 20 декабря 2012 года N 12/2
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 12/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 22 мамырдағы N 17/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 мамырда N 4457 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 259 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 15.04.2014 N 259 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 106-бабының
4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 12/2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4378 тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 55 "Ақмешіт Ақшамы" газетінде, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 53 "Ел тілегі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 28 441 590 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 946 710 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 53 734 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 890 621 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 550 525 мың теңге, оның ішінде субвенция көлемі 3 613 100 мың теңге;".
аталған шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 29 048 383,8 мың теңге;".
аталған шешімнің 1-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 312 938 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерді сатып алу – 1 312 938 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;".
аталған шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қызылорда қалалық
мәслихатының кезектен тыс
ХVIІ сессиясының төрағасы                   М. КӘРІМБАЕВ
Қызылорда қалалық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы                           М. БАЕКЕЕВ
Қызылорда қалалық мәслихатының
2013 жылғы 22 мамырдағы кезектен тыс
ХVII сессиясының N 17/1 шешіміне
1-қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті
XIII сессиясының N 12/2 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

126 190
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
7 000
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
15 313
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
7 000
04
Сбор с аукционов
409
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
5 000
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
6 266
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
38 528
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
46 674
5
Налог на игорный бизнес
35 477
02
Фиксированный налог
35 477
07
Прочие налоги
395
1
Прочие налоги
395
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
395
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
248 929
1
Государственная пошлина
248 929
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
231 000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
11 148
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
600
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
800
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан

126 190
01
Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
7 000
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
15 313
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкiлдiктердi есептiк тiркегенi, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшiн алым
7 000
04
Аукциондардан алынатын алым
409
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
5 000
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшiн алым
6 266
18
Жылжымайтын мүлiкке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
38 528
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
46 674
5
Ойын бизнесіне салық
35 477
02
Тіркелген салық
35 477
07
Басқа да салықтар
395
1
Басқа да салықтар
395
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
395
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
248 929
1
Мемлекеттiк баж
248 929
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
231 000
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
11 148
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
600
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
800
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж

155
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
3 185
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
143
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального,
огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
120
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
1 748
2
Неналоговые поступления
53 734
01
Доходы от государственной собственности
18 948
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
1 500
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
1 500
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
16 841
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
12 741
05
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
4 100
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
607
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным и местного бюджета банкам-заемщикам
603
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
4
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
127
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
127
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
127
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного
бюджета
45
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
45
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
45
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан
10 000
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
10 000
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета

155
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
3 185
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
143
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрлі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
120
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1 748
2
Салықтық емес түсiмдер
53 734
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
18 948
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
1 500
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
1 500
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
16 841
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
12 741
05
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалдаудан түсетін кірістер
4 100
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
607
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
603
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
4
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
127
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
127
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
127
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
45
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
45
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
45
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
10 000
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
10 000
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар

Всего 115 015 193 4 428 44 788 3 130 11 223 111 456 18 586 59 630 15 972 384 421

Барлығы 115 015 193 4 428 44 788 3 130 11 223 111 456 18 586 59 630 15 972 384 421