О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 12/2 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 29 октября 2013 года N 23/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 ноября 2013 года за N 4532. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 15 апреля 2014 года N 259)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 15.04.2014 N 259).
В соответствии с пунктом 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 20 декабря 2012 года N 12/2 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4378, опубликовано от 28 декабря 2012 года за N 55 в газете "Ақмешіт ақшамы", от 28 декабря 2012 года за N 53 в газете "Ел тілегі") следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 30 629 545 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 763 340 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 133 161 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 929 499 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 803 545 тысяч тенге, в том числе объем субвенции 3 613 100 тысяч тенге;".
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) затраты – 31 155 924,8 тысяч тенге;".
подпункт 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 393 352,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 393 352,0 тысяч тенге;".
приложения 14 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
ХХIІІ сессии Кызылординского
городского маслихата                     М. ЕСЖАНОВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата                     И. КУТТЫКОЖАЕВ
Приложение 1
к решению внеочередной ХXIII сессии
Кызылординского городского маслихата
от 29 октября 2013 года N 23/1
Приложение 1
к решению очередной XII сессии
Кызылординского городского маслихата
от 20 декабря 2012 года N 12/2
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 12/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 қазандағы N 23/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 қарашада N 4532 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 259 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 15.04.2014 N 259 хатымен).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 106-бабының 2-тармағына109-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 12/2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4378 тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 55 "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 53 "Ел тілегі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 30 629 545 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 763 340 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 133 161 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 929 499 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 803 545 мың теңге, оның ішінде субвенция көлемі 3 613 100 мың теңге;".
аталған шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 31 155 924,8 мың теңге;"
аталған шешімнің 1-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 393 352,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 1 393 352,0 мың теңге;".
аталған шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қызылорда қалалық
мәслихаттың кезектен тыс
ХХІІI сессиясының төрағасы                 М. ЕСЖАНОВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы                      И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
Қызылорда қалалық мәслихатының
2013 жылғы 29 қазандағы кезектен тыс
XXIII сессиясының N 23/1 шешіміне
1-қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті
XIII сессиясының N 12/2 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

117 621,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
8 200,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
15 313,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
6 500,0
04
Сбор с аукционов
409,0
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
6 650,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
7 400,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
43 149,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, за исключением платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, проходящих через территории городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
30 000,0
`
5
Налог на игорный бизнес
27 377,0
02
Фиксированный налог
27 377,0
07
Прочие налоги
395,0
1
Прочие налоги
395,0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
395,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
314 920,0
1
Государственная пошлина
314 920,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче
исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
300 000,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
7 759,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы

117 621,0
01
Жеке кәсiпкерлердi мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
8 200,0
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
15 313,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкiлдiктердi есептiк тiркегенi, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшiн алым
6 500,0
04
Аукциондардан алынатын алым
409,0
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
6 650,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшiн алым
7 400,0
18
Жылжымайтын мүлiкке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
43 149,0
20
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер аумақтары арқылы өтетін облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуіндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде орналастырғаны үшін төлемақыны қоспағанда, сыртқы (көрнекі) жарнаманы облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуіндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде орналастырғаны үшін төлемақы
30 000,0
5
Ойын бизнесіне салық
27 377,0
02
Тіркелген салық
27 377,0
07
Басқа да салықтар
395,0
1
Басқа да салықтар
395,0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
395,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
314 920,0
1
Мемлекеттiк баж
314 920,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
300 000,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
7 759,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж

945,0
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
800,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики
Казахстан
100,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
3 185,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
143,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального,
огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
120,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
1 748,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
120,0
2
Неналоговые поступления
133 161,0
01
Доходы от государственной собственности
15 545,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
1 630,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
1 630,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
13 240,0
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности области
5 140,0
05
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности области
8 100,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
675,0
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета банкам-заемщикам
670,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
5,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
127,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
127,0
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
127,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
45,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
45,0
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
45,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан
13 143,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
13 143,0
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета

945,0
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
800,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
100,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
3 185,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
143,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрлі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
120,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1 748,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
120,0
2
Салықтық емес түсiмдер
133 161,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
15 545,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
1 630,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
1 630,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
13 240,0
04
Облыстың коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
5 140,0
05
Облыстың коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетін кірістер
8 100,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
675,0
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
670,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
5,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
127,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
127,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
127,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
45,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
45,0
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
45,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
13 143,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
13 143,0
05
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар