О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2013 года N 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 января 2014 года N 4570. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо маслихата Аральского района Кызылординской области от 28 января 2015 года № 03-16/28)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо маслихата Аральского района Кызылординской области от 28.01.2015 № 03-16/28).
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2014 год в следующем объеме:
1) доходы – 8 382 818 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 204 507 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 767 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 180 068 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 987 474 тысяч тенге;
2) затраты – 8 467 086 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 353 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 31 158 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 805 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 970 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 21 970 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 133 591 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 133 591 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 05.12.2014 N 197 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 01.01.2014).
2. Учесть, что минимальный объем расходов бюджетных средств, направленных на содержание автомобильных дорог в размере 136 136 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в размере 26 321 тысяч тенге.
4. Установить объем расходов на 2014-2016 годы по бюджетным программам города районного значения поселков и сельских округов согласно приложениям 45 и 6.
5. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год согласно приложению 7.

2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 137 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 қаңтарда N 4570 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 28 қаңтардағы N 03-16/28 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты аппаратының 28.01.2015 N 03-16/28 хаты).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 8 382 818 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 204 507 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 769 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 180 068 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 987 474 мың теңге;
2) шығындар – 8 467 086 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 27 353 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 31 158 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 805 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 21 970 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 21 970 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)- - 133 591 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 133 591 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 05.12.2014 N 197 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таратылады).
2. Автомобиль жолдарын күтіп ұстау шығындарына бағытталатын бюджет қаражатының ең төменгі мөлшері 136 136 мың теңге көлемінде ескерілсін.
3. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 26 321 мың теңге көлемінде бекітілсін.
4. Аудандағы қала, кент, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары бойынша 2014-2016 жылдарға арналған шығындар көлемі 45 және 6-қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
5. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

14 314
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
147 515
05
Здравоохранение
1 238
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 238
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
1 238
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
438 270
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 842
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12 842
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
365 038
002
Программа занятости
31 104
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 816
005
Государственная адресная социальная помощь
1 835
006
Жилищная помощь
25 147
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
101 073
009
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами «Отан», «Данк» от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания «Халық қаһарманы», почетных званий республики
329
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 147
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 495
016
Ежемесячное государственное пособие, назначаемое и выплачиваемое на детей до восемнадцати лет
135 616
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30 476
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 391
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
14 391
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44 822
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 395
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 819
021
Капитальные расходы государственного органа
720
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1 888
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

14 314
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
147 515
05
Денсаулық сақтау
1 238
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 238
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
1 238
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
438 270
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 842
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
12 842
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
365 038
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
31 104
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 816
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 835
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25 147
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
101 073
009
1999 жылғы 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
329
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 147
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21 495
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
135 616
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
30 476
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 391
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
14 391
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44 822
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 395
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 819
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
720
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 888
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

473 371
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 351
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1 351
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 272 350
003
Общеобразовательное обучение
4 180 408
006
Дополнительное образование для детей
91 942
464
Отдел образования района (города областного значения)
380 542
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23 550
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
26 925
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
821
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 892
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
311 354
05
Здравоохранение
1 325
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 325
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
1 325
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
286 566
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
244 022
002
Программа занятости
31 480
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
21
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 808
005
Государственная адресная социальная помощь
15 043
006
Жилищная помощь
25 147
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6 840
009
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
370
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 800
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33 730
016
Ежемесячное государственное пособие, назначаемое и выплачиваемое на детей до восемнадцати лет
90 329
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

473 371
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 351
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 351
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 272 350
003
Жалпы білім беру
4 180 408
006
Балаларға қосымша білім беру
91 942
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
380 542
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 550
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
26 925
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
821
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17 892
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
311 354
05
Денсаулық сақтау
1 325
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 325
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
1 325
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
286 566
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
244 022
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
31 480
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
21
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 808
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 043
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25 147
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6840
009
1999 жылғы 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
370
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 800
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33 730
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
90 329
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

006
Жилищная помощь
25 147
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6 840
009
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
370
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 800
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33 956
016
Ежемесячное государственное пособие, назначаемое и выплачиваемое на детей до восемнадцати лет
90 329
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30 454
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43 205
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41 386
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 819
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
466 247
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56 586
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
56 586
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 662
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1 662
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
75 446
008
Освещение улиц населенных пунктов
21 838
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
35 422
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
18 186
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
332 733
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
332 733
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
387 656
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
234 009
003
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
217 843
009
Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним
16 256
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
26 022
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
15 991
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне

006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25 147
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6840
009
1999 жылғы 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
370
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 800
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33 956
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
90 329
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
30 454
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 205
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 386
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 819
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466 247
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56 586
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
56 586
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 662
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1 662
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
75 446
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
21 838
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
35 422
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
18 186
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
332 733
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
332 733
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
387 656
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
234 009
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
217 843
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
16 256
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
26 022
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
15 991
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу

11 791
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 989
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
10 989
12
Транспорт и коммуникации
136 136
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
136 136
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
136 136
13
Прочие
103 089
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
359
006
Поддержка предпринимательской деятельности
359
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
39 574
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
39574
452
Отдел финансов района (города областного значения)
36 546
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
36 546
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17 387
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
17 387
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
9 223
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
9 223
14
Обслуживание долга
452
Отдел финансов района (города областного значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
3.Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
5
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
Поступления от продажи финансовых активов государства

11 791
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 989
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 989
12
Көлiк және коммуникация
136 136
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
136 136
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
136 136
13
Басқалар
103 089
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
359
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
359
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
39 574
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
39 574
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
36 546
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
36 546
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17 387
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 387
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
9 223
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 223
14
Борышқа қызмет көрсету
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу

35 422
18 186
39 574
460 148
Приложение 7
к решению очередной двадцать четвертой
сессии Аральского районного маслихата
от "25" декабря 2013 года N 137
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию в процессе исполнения районных бюджетов на 2014 год
Наименование
Образование
Общий образование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

35 422
18 186
39 574
460 148
2013 жылғы "25" желтоқсандағы N 137
Арал аудандық мәслихатының
кезекті жиырма төртінші сессиясының шешіміне
7-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру