О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 68 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26 июля 2013 года N 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 августа 2013 года за N 4495. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07 марта 2014 года N 01-10/556)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.03.2014 N 01-10/556).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной ХІ сессии Казалинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 68 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4379, опубликовано в районной газете "Қазалы" от 12 февраля 2013 года N 17, от 16 февраля N 18-20, от 20 февраля N 21-24) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
"1) доходы – 9 395 548 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 193 928 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 966 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 033 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 159 621 тысяч тенге;
2) затраты – 9 653 387,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 114 641 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 129 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 184 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 195 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 14 195 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -386 675,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 386 675,1 тысяч тенге.
подпункт 1) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 172 360 тысяч тенге.";
пункт 3 дополнить подпунктом 16) следующего содержания:
"16) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 12 239 тысяч тенге.";

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 68 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 шілдедегі N 125 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 тамызда N 4495 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 наурыздағы N 01-10/556 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.03.2014  N 01-10/556 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті XI сессиясының N 68 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4379 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2013 жылғы 12 ақпандағы N 17, 16 ақпандағы N 18-20, 20 ақпандағы N 21-24 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және  3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 395 548 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 193 928 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 966 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33 033 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 159 621 мың теңге;
2) шығындар – 9 653 387,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 114 641 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 129 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 184 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 14 195 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 14 195 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -386 675,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 386 675,1 мың теңге.
3-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 172 360 мың теңге.";
3-тармақ мынадай мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:
"16) жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға – 12 239 мың теңге.";

подпункт 4), 6) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"4) на выплату социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны – 42 573 тысяч тенге;";
"6) на проведение среднего ремонта автомобильной дороги районного значения и улиц населенных пунктов – 680 028 тысяч тенге.";
пункт 5 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) на проведение семинар - тренингов для психологов организаций образования – 879 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) на развитие транспортной инфраструктуры – 6 982 тысяч тенге.";
пункт 12:
первый, второй, третий, четвертый, восьмой, десятый, одиннадцатый, двенадцатый, тринадцатый абзацы подпункта 24) изложить в следующей редакции:
"123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 789 тысяч тенге;
122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" 30 147 тысяч тенге;
464-003 "Общеобразовательное обучение" 16 483 тысяч тенге;
464-006 "Дополнительное образование для детей" на 3 404 тысяч тенге;
123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" 694 тысяч тенге;
123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" 118 тысяч тенге;
123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 733 тысяч тенге;
455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" 5 298 тысяч тенге;
455-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" 1 036 тысяч тенге;";
подпункт 24) дополнить абзацами пятнадцать, шестнадцать, семнадцать, восемнадцать, девятнадцать, двадцать, двадцать один, двадцать два, двадцать три, двадцать четыре, двадцать пять, двадцать шесть, двадцать семь, двадцать восемь, двадцать девять, тридцать, тридцать один, тридцать два следующего содержания:
"123-022 "Капитальные расходы государственного органа" 34 тысяч тенге;
464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" 4077 тысяч тенге;
464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" 4809 тысяч тенге;
451-005 "Государственная адресная социальная помощь" 3700 тысяч тенге;
451-006 "Оказание жилищной помощи" 4000 тысяч тенге;
451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 416 тысяч тенге;
451-010 "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" 600 тысяч тенге;
451-016 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 19 000 тысяч тенге;

5-тармақтың 4), 6) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке – 42 573 мың теңге;";
"6) Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге – 680 028 мың теңге.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) білім беру ұйымдарының психологтарын семинар - тренингін өткізуге – 879 мың теңге.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) көлік инфрақұрылымын дамытуға – 6 982 мың теңге.";
12-тармақтың:
"24) тармақшасының бірінші, екінші, үшінші, төртінші, сегізінші, оныншы, он бірінші, он екінші, он үшінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" 789 мың теңгеге;
122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" 30147 мың теңгеге;
464-003 "Жалпы білім беру" 16483 мың теңгеге;
464-006 "Балаларға қосымша білім беру" 3404 мың теңгеге;
123-014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" 694 мың теңгеге;
123-008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру" 118 мың теңгеге;
123-011"Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" 733 мың теңгеге;
455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" 5 298 мың теңгеге;
455-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" 1 036 мың теңгеге;";
24) тармақша он бесінші, он алтыншы, он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші, жиырма үшінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы, жиырма жетінші, жиырма сегізінші, жиырма тоғызыншы, отызыншы, отызыншы бірінші, отызыншы екінші мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" 34 мың теңгеге;
464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" 4 077 мың теңгеге;
464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" 4 809 мың теңгеге;
451-005 "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" 3 700 мың теңгеге;
451-006 "Тұрғын үй көмегі" 4 000 мың теңгеге;
451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" 416 мың теңгеге;
451-010 "Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету" 600 мың теңгеге;
451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" 19 000 мың теңгеге;

123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 1213 тысяч тенге;
467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" 2700 тысяч тенге;
467-005 "Развитие коммунального хозяйства" 1246 тысяч тенге;
467-022 "Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020" 269 тысяч тенге;
455-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" 378 тысяч тенге;
455-010 "Капитальные расходы государственного органа" 58 тысяч тенге;
473-006 "Организация санитарного убоя больных животных" 1000 тысяч тенге;
467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" 5 тысяч тенге;
468-003 "Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов" 4205 тысяч тенге;
452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" 5350 тысяч тенге.";
седьмой, тринадцатый, шестнадцатый абзацы подпункта 25) изложить в следующей редакции:
"123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 15500 тысяч тенге;
455-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" 17607 тысяч тенге;
462-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" 5476 тысяч тенге;";
подпункт 25) дополнить абзацами пятнадцать, шестнадцать, семнадцать, восемнадцать, девятнадцать, двадцать, двадцать один, двадцать два, двадцать три, двадцать четыре, двадцать пять, двадцать шесть, двадцать семь, двадцать восемь, двадцать девять, тридцать, тридцать один, тридцать два, тридцать три, тридцать четыре, тридцать пять, тридцать шесть следующего содержания:
"123-022 "Капитальные расходы государственного органа" 561 тысяч тенге;
464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" 5177 тысяч тенге;
464-005 "Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района областного значения)" 5000 тысяч тенге;
451-002 "Программа занятости" 401 тысяч тенге;
458-033 "Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры" 8915 тысяч тенге;
458-041 "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" 17763 тысяч тенге;
467-022 "Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020" 2500 тысяч тенге;

123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" 1213 мың теңгеге;
467-003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" 2700 мың теңгеге;
467-005 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" 1 246 мың теңгеге;
467-022 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы" 269 мың теңгеге;
455-001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 378 мың теңгеге;
455-010 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" 58 мың теңгеге;
473-006 "Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" 1000 мың теңгеге;
467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 5 мың теңгеге;
468-003 "Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу" 4205 мың теңгеге;
452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" 5 350 мың теңгеге.";
25) тармақшасының жетінші, он үшінші, он алтыншы абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" 15 500 мың теңге;
455-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" 17 607 мың теңге;
462-001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 5476 мың теңге;";
25) тармақша жиырма үшінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы, жиырма жетінші, жиырма сегізінші, жиырма тоғызыншы, отызыншы, отыз бірінші, отыз екінші, отыз үшінші, отыз төртінші, отыз бесінші, отыз алтыншы мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" 561 мың теңге;
464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" 5177 мың теңге;
464-005 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу" 5000 мың теңге;
451-002 "Еңбекпен қамту бағдарламасы" 401 мың теңге;
458-033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу" 8915 мың теңге;
458-041 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" 17763 мың теңге;
467-022 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы" 2500 мың теңге;

467-072 "Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020" 15460 тысяч тенге;
123-010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных" 8670 тысяч тенге;
455-009 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним" 3403 тысяч тенге;
465-005 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта" 2429 тысяч тенге;
456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" 7620 тысяч тенге;
456-003 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики" 350 тысяч тенге;
458-037 "Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям" 750 тысяч тенге.";
пункт 12:
первый абзац подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" 43647 тысяч тенге; ";
четвертый подпункт изложить в следующей редакции:
"4) 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" 6802 тысяч тенге;";
восьмой подпункт изложить в следующей редакции:
"8) 464-003 "Общеобразовательное обучение" 3555 тысяч тенге;";
одиннадцатый подпункт изложить в следующей редакции:
"11) 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 18370 тысяч тенге;";
пятнадцатый подпункт изложить в следующей редакции:
"15) 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 22366 тысяч тенге;";
пункт 13 дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" уменьшить на 118 тысяч тенге, увеличить программу 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" на 118 тысяч тенге;
программу 451-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" уменьшить на 14 тысяч тенге, увеличить программу 451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" 14 тысяч тенге;
программу 123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" на 369 тысяч тенге, программу 123-013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" на 132 тысяч тенге уменьшить, программу 123-011 ""Благоустройство и озеленение населенных пунктов"" увеличить на 501 тысяч тенге;

467-072 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу" 15460 мың теңге;
123-010 "Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу" 8670 мың теңге;
455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" 3403 мың теңге;
465-005 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту" 2429 мың теңге;
456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" 7620 мың теңге;
456-003 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" 350 мың теңге;
458-037 "Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау" 750 мың теңге.";
12-тармақ:
1) тармақшасының бірінші абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:
"464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" 43647 мың теңге;";
төртінші тармақшасы мынадай мазмұнда жазылсын:
"4) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" 6802 мың теңге;
сегізінші тармақшасы мынадай мазмұнда жазылсын:
"8) 464-003 "Жалпы білім беру" 3555 мың теңге;";
он бірінші тармақшасы мынадай мазмұнда жазылсын:
"11) 458-012 "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" 18370 мың теңге;";
он бесінші тармақшасы мынадай мазмұнда жазылсын:
"15) 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" 22366 мың теңге;";
13-тармақ мынадай мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 118 мың теңгеге азайтылып, 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 118 мың теңгеге көбейтілсін;
451-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 14 мың теңгеге азайтылып, 451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасы 14 мың теңгеге көбейтілсін;
123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы 369 мың теңгеге, 123-013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 132 мың теңгеге азайтылып, 123-011 Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 501 мың теңгеге көбейтілсін;

программу 462-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" уменьшить на 35 тысяч тенге, увеличить программу 462-006"Капитальные расходы государственного органа" на 35 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
ХVІІІ сессии Казалинского
районного маслихата                     Г. Алиш
Секретарь Казалинского
районного маслихата                     Т. Боркулаков
Приложение 1
к решению сессии
Казалинского районного маслихата
от 26 июля 2013 года N 125
Приложение 1
к решению сессии
Казалинского районного маслихата
от 19 декабря 2012 года N 68
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

462-001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 35 мың теңгеге азайтылып, 462-006 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 35 мың теңгеге көбейтілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қазалы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
XVIII сессиясының төрағасы                    Ғ. Әліш
Қазалы аудандық
мәслихатының хатшысы                          Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы "26" шілдедегі
сессиясының N 125 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихатының
2012 жылғы "19" желтоқсандағы
сессиясының N 68 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

22608
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
202
012
Капитальные расходы государственного органа
85
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18334
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2895
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
82063
5
Здравоохранение
367
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
367
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
367
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
335930
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
281352
002
Программа занятости
33500
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
61
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18032
005
Государственная адресная социальная помощь
300
006
Оказание жилищной помощи
18898
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54752
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан","Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики
437
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2346
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57027
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
81000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13485
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1514
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54578
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52627
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

22608
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
202
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
85
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18334
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2895
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
82063
5
Денсаулық сақтау
367
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
367
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
367
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
335930
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
281352
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
33500
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
61
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18032
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
300
006
Тұрғын үй көмегі
18898
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54752
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
437
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2346
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
57027
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
81000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілерімен қамтамасыз ету
13485
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1514
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54578
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52627
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу