О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 68 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 4 сентября 2013 года N 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 сентября 2013 года за N 4514. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07 марта 2014 года N 01-10/556)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.03.2014 N 01-10/556).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной ХІ сессии Казалинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 68 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4379, опубликовано в районной газете "Қазалы" от 12 февраля 2013 года N 17, от 16 февраля N 18-20, от 20 февраля N 21-24) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
"1) доходы – 9 446 197 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 193 928 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 966 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 033 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 210 270 тысяч тенге;
2) затраты – 9 704 036,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 114 641 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 129 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 184 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 195 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 14 195 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -386 675,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета   386 675,1 тысяч тенге.
пункт 5 дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) на выкуп для государственных надобностей жилых домов, находящихся на территории земельного участка, отведенного под строительство средней школы N 204 кента Айтеке би – 50649 тысяч тенге.";
пункт 13 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудадық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 68 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 қыркүйектегі N 134 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 қыркүйекте N 4514 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 наурыздағы N 01-10/556 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.03.2014  N 01-10/556 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті XI сессиясының N 68 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4379 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2013 жылғы 12 ақпандағы N 17, 16 ақпандағы N 18-20, 20 ақпандағы N 21-24 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және  3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 446 197 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 193 928 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 966 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33 033 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 210 270 мың теңге;
2) шығындар – 9 704 036,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 114 641 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 129 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 184 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 14 195 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 14 195 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -386 675,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 386 675,1 мың теңге.
5-тармақ мынадай мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) Әйтеке би кентіндегі N 204 орта мектеп құрылысы үшін бөлінген жер учаскесінің аумағында орналасқан тұрғын үйлерді мемлекеттік мұқтажы үшін сатып алу – 50 649 мың теңге.";
13-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:

"3) программу 464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" уменьшить на 6777 тысяч тенге, увеличить программу 464-040 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" на 6777 тысяч тенге;
программу 451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" уменьшить на 18 тысяч тенге, увеличить программу 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 18 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
ХХ сессии Казалинского
районного маслихата                  С. Утегенов
Секретарь Казалинского
районного маслихата                  Т. Боркулаков
Приложение 1
к решению сессии
Казалинского районного маслихата
от 4 сентября 2013 года N 134
Приложение 1
к решению сессии
Казалинского районного маслихата
от 19 декабря 2012 года N 68
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"3) 464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 6777 мың теңгеге азайтылып, 464-040 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бағдарламасы 6777 мың теңгеге көбейтілсін;
451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бағдарламасы 18 мың теңгеге азайтылып, 451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы 18 мың теңгеге көбейтілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қазалы аудандық мәслихаты
кезектен тыс ХХ сессиясының
төрағасы                               С. Утегенов
Қазалы аудандық
мәслихатының хатшысы                   Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы "4" қыркүйектегі
ХХ сессиясының N 134 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихатының
2012 жылғы "19" желтоқсандағы
сессиясының N 68 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

22608
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
202
012
Капитальные расходы государственного органа
85
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18334
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2895
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
82063
5
Здравоохранение
367
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
367
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
367
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
335930
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
281370
002
Программа занятости
33901
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
61
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18032
005
Государственная адресная социальная помощь
300
006
Оказание жилищной помощи
18898
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54770
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан","Даңқ", удостоенных высокого звания
"Халық Қаһарманы", почетных званий республики
437
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2346
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57027
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
81000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13485
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1113
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54560
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52627
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

22608
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
202
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
85
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18334
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2895
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
82063
5
Денсаулық сақтау
367
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
367
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
367
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
335930
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
281370
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
33901
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
61
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18032
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
300
006
Тұрғын үй көмегі
18898
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54770
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
437
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2346
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
57027
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
81000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13485
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1113
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54560
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52627
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу