О внесении изменений и дополнений в решение очередной XI сессии Казалинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 68 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 5 ноября 2013 года N 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 ноября 2013 года за N 4536. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07 марта 2014 года N 01-10/556)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.03.2014 N 01-10/556).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХІ сессии Казалинского районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 68 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4379, опубликовано в районной газете "Қазалы" от 12 февраля 2013 года N 17, от 16 февраля N 18-20, от 20 февраля N 21-24) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
"1) доходы – 9 453 778 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 177 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 599 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 233 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 215 646 тысяч тенге;
2) затраты – 9 711 617,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 114 641 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 129 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 184 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 195 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 14 195 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -386 675,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 386 675,1 тысяч тенге.
подпункт 6) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"6) на проект ""Реконструкция системы водоснабжения в населенном пункте Аксуат" – 209 792 тысяч тенге.";
подпункт 2) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"2) на содержание вновь вводимой школы – 22 315 тысяч тенге.";

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті XI сессиясының N 68 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 қарашадағы N 156 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 қарашада N 4536 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 наурыздағы N 01-10/556 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.03.2014  N 01-10/556 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы кезекті XI сессиясының N 68 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4379 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2013 жылғы 12 ақпандағы N 17, 16 ақпандағы N 18-20, 20 ақпандағы N 21-24 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 453 778 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 177 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 599 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33 233 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 215 646 мың теңге;
2) шығындар – 9 711 617,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 114 641 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 129 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 184 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 14 195 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 14 195 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -386 675,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 386 675,1 мың теңге.
4-тармақтың 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) "Ақсуат елді мекенінің сумен қамту жүйелерін құрылымдау" жобасына 209 792 мың теңге.";
5-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) жаңадан іске қосылатын мектептің күтіп-ұстау шығындарына 22 315 мың теңге.";

пункт 5 дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 2 672 тысяч тенге;";
подпункт 4) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"4) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Реконструкция и расширение систем водоснабжения в городе Казалинск и кенте Айтеке би и водоотведение в кенте Айтеке би"- 257 805 тысяч тенге.";
пункт 12:
первый, второй, пятый, восьмой, десятый, одиннадцатый, тринадцатый, пятнадцатый, восемнадцатый, двадцатый, двадцать первый, двадцать девятый абзацы подпункта 24) изложить в следующей редакции:
"1) 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 5 007 тысяч тенге;
2) 122-006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" на 41 247 тысяч тенге;
5) 451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" на 1 052 тысяч тенге;
8) 123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" на 799 тысяч тенге;
10) 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 446 тысяч тенге;
11) 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 5705 тысяч тенге;
13) 455-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 1472 тысяч тенге;
15) 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" на 68 тысяч тенге;
18) 451-006 "Оказание жилищной помощи" на 9 000 тысяч тенге;
20) 451-016 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 26 710 тысяч тенге;
23) 123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" на 1 785 тысяч тенге;
29) 473-006 "Организация санитарного убоя больных животных" 1 877 тысяч тенге;";
подпункт 24) дополнить абзацами тридцать три, тридцать четыре, тридцать пять, тридцать шесть, тридцать семь, тридцать восемь, тридцать девять, сорок, сорок один, сорок два, сорок три, сорок четыре, сорок пять, сорок шесть, сорок семь, сорок восемь, сорок девять, пятьдесят, пятьдесят один, пятьдесят два, пятьдесят три, пятьдесят четыре, пятьдесят пять, пятьдесят шесть, пятьдесят семь следующего содержания:
33) 112-003 "Капитальные расходы государственного органа" на 32 тысяч тенге;
34) 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения" на 1 225 тысяч тенге;
35) 122-003 "Капитальные расходы государственного органа" на 120 тысяч тенге;

5-тармақ мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 2 672 мың теңге.";
6-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) "Қазалы қаласы мен Әйтеке би кентінің ауыз сумен қамту жүйесін және Әйтеке би кентінің кәріз жүйесін кеңейту және қайта жаңғырту" жобасының жоба-сметалық құжаттарын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге 257 805 мың теңге.";
12-тармақтың:
"24) тармақшасының бірінші, екінші, бесінші, сегізінші, оныншы, он бірінші, он үшінші, он бесінші, он сегізінші, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма тоғызыншы абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
1) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 5 007 мың теңгеге;
2) 122-006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасы 41 247 мың теңгеге;
5) 451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасы 1 052 мың теңгеге;
8) 123-014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" бағдарламасы 799 мың теңгеге;
10) 123-008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру" бағдарламасы 446 мың теңгеге;
11) 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 5 705 мың теңгеге;
13) 455-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 1 472 мың теңгеге;
15) 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" 68 мың теңгеге;
18) 451-006 "Тұрғын үй көмегі" бағдарламасы 9 000 мың теңгеге;
20) 451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасы 26 710 мың теңгеге;
21) 123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы 1 785 мың теңгеге;
29) 473-006 "Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" бағдарламасы 1 877 мың теңгеге;";
24) тармақша отыз үшінші, отыз төртінші, отыз бесінші, отыз алтыншы, отыз жетінші, отыз сегізінші, отыз тоғызыншы, қырықыншы, қырық бірінші, қырық екінші, қырық үшінші, қырық төртінші, қырық бесінші, қырық алтыншы, қырық жетінші, қырық сегізінші, қырық тоғызыншы, елуінші, елу бірінші, елу екінші, елу үшінші, елу төртінші, елу бесінші, елу алтыншы, елу жетінші мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"33) 112-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 32 мың теңгеге;
34) 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1 225 мың теңгеге;
35) 122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 120 мың теңгеге;

36) 123-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 2 355 тысяч тенге;
37) 122-005 "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности" на 200 тысяч тенге;
38) 458-021"Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах" на 327 тысяч тенге;
39) 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" на 162 тысяч тенге;
40) 123-002 "Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь" на 367 тысяч тенге;
41) 458-004 "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" на 900 тысяч тенге;
42) 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" на 143 тысяч тенге;
43) 123-010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных" на 1 032 тысяч тенге;
44) 455-009 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним" на 895 тысяч тенге;
45) 467-008 "Развитие объектов спорта и туризма" на 3 100 тысяч тенге;
46) 456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" на 1 443 тысяч тенге;
47) 456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" на 606 тысяч тенге;
48) 456-003 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики" на 322 тысяч тенге;
49) 467-010 "Развитие объектов сельского хозяйства" на 830 тысяч тенге;
50) 473-010 "Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных" на 90 тысяч тенге;
51) 463-004 "Организация работ по зонированию земель" на 4 300 тысяч тенге;
52) 463-006 "Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел" на 522 тысяч тенге;
53) 123-013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах" на 15 тысяч тенге;
54) 458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" на 1 190 тысяч тенге;
55) 493-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма" на 17 тысяч тенге;

36) 123-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 2 355 мың теңгеге;
37) 122-005 "Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар" бағдарламасы 200 мың теңгеге;
38) 458-021 "Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету" бағдарламасы 327 мың теңгеге;
39) 464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 162 мың теңгеге;
40) 123-002 "Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру" бағдарламасы 367 мың теңгеге;
41) 458-004 "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бағдарламасы 900 мың теңгеге;
42) 458-012 "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасы 143 мың теңгеге;
43) 123-010 "Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу" бағдарламасы 1 032 мың теңгеге;
44) 455-009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бағдарламасы 895 мың теңгеге;
45) 467-008 "Cпорт және туризм объектілерін дамыту" бағдарламасы 3 100 мың теңгеге;
46) 456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1 443 мың теңгеге;
47) 456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 606 мың теңгеге;
48) 456-003 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" бағдарламасы 322 мың теңгеге;
49) 467-010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бағдарламасы 830 мың теңгеге;
50) 473-010 "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу" бағдарламасы 90 мың теңгеге;
51) 463-004 "Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру" бағдарламасы 4 300 мың теңгеге;
52) 463-006 "Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру" бағдарламасы 522 мың теңгеге;
53) 123-013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 15 мың теңгеге;
54) 458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 1 190 мың теңгеге;
55) 493-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 17 мың теңгеге;

56) 493-003 "Капитальные расходы государственного органа" на 21 тысяч тенге;
57) 493-007 "Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"" на 140 тысяч тенге.";
третий, седьмой, восьмой, девятый, двенадцатый, четырнадцатый, восемнадцатый, девятнадцатый, тридцать первый абзацы подпункта 25) изложить в следующей редакции:
"3) 464-006 "Дополнительное образование для детей" на 4 113 тысяч тенге;
7) 123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" на 20 593 тысяч тенге;
8) 123-006 "Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне" на 1 920 тысяч тенге;
9) 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" на 5 085 тысяч тенге;
12) 455-006 "Функционирование районных (городских) библиотек" на 279 тысяч тенге;
14) 456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" на 2 734 тысяч тенге;
18) 468-001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" на 1 399 тысяч тенге;
19) 493-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма" на 906 тысяч тенге;
31) 456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" 10 620 тысяч тенге.";
подпункт 25) дополнить абзацами тридцать семь, тридцать восемь, тридцать девять, сорок, сорок один, сорок два, сорок три, сорок четыре, сорок пять, сорок шесть, сорок семь, сорок восемь, сорок девять следующего содержания:
"37) 452-018 "Капитальные расходы государственного органа" на 1 650 тысяч тенге;
38) 453-001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" на 146 тысяч тенге;
39) 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 451 тысяч тенге;
40) 451-017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" на 2 136 тысяч тенге;
41) 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 854 тысяч тенге;

56) 493-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 21 мың теңгеге;
57) 493-007 ""Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау" бағдарламасы 140 мың теңгеге.";
25) тармақшасының үшінші, жетінші, сегізінші, тоғызыншы, он екінші, он төртінші, он сегізінші, он тоғызыншы, отыз бірінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"3) 464-006 "Балаларға қосымша білім беру" 4 113 мың теңге;
7) 123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы 20 593 мың теңге;
8) 123-006 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау" 1 920 мың теңге;
9) 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" 5 085 мың теңге;
12) 455-006 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" 279 мың теңге;
14) 456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 2 734 мың теңге;
18) 468-001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 1 399 мың теңге;
19) 493-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" 906 мың теңге;
31) 456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 10 620 мың теңге;
25) тармақша отыз жетінші, отыз сегізінші, отыз тоғызыншы, қырқыншы, қырық бірінші, қырық екінші, қырық үшінші, қырық төртінші, қырық бесінші, қырық алтыншы, қырық жетінші, қырық сегізінші, қырық тоғызыншы мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"37) 452-018 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 1 650 мың теңге;
38) 453-001 "Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 146 мың теңге;
39) 451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасына 451 мың теңге;
40) 451-017 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету" бағдарламасына 2 136 мың теңге;
41) 451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 854 мың теңге;

42) 451-021 "Капитальные расходы государственного органа" на 1 212 тысяч тенге;
43) 458-004 "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" на 3 900 тысяч тенге;
44) 465-006 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" на 840 тысяч тенге;
45) 456-005 "Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание" на 1 636 тысяч тенге;
46) 456-006 "Капитальные расходы государственного органа" на 305 тысяч тенге;
47) 473-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" на 566 тысяч тенге;
48) 467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" на 413 тысяч тенге;
49) 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на 621 тысяч тенге.";
пункт 12:
второй абзац подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"467-005 "Развитие коммунального хозяйства" на 695 тысяч тенге;";
второй подпункт изложить в следующей редакции:
"2) 112-001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" на 907 тысяч тенге;";
третий подпункт изложить в следующей редакции:
"3) 112-003 "Капитальные расходы государственного органа" на 5675 тысяч тенге;";
четвертый подпункт изложить в следующей редакции:
"4) 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 7 922 тысяч тенге;";
восьмой подпункт изложить в следующей редакции:
"8) 464-003 "Общеобразовательное обучение" на 7 107 тысяч тенге;";
десятый подпункт изложить в следующей редакции:
"10) 467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" на 24 211 тысяч тенге;";
четырнадцатый подпункт изложить в следующей редакции:
"123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 9 767 тысяч тенге;";
пятнадцатый подпункт изложить в следующей редакции:
"15) 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 25 998 тысяч тенге;";
девятнадцатый подпункт изложить в следующей редакции:
"19) 473-009 "Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных" на 7 846 тысяч тенге;";
двадцать третий подпункт изложить в следующей редакции:
"23) 452-013 "Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета" на 40 тысяч тенге;";

42) 451-021 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 1 212 мың теңге;
43) 458-004 "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бағдарламасына 3 900 мың теңге;
44) 465-006 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" бағдарламасына 840 мың теңге;
45) 456-005 "Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1 636 мың теңге;
46) 456-006 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 305 мың теңге;
47) 473-001 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 566 мың теңге;
48) 467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 413 мың теңге;
49) 458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1060 мың теңге.";
12-тармақ:
1) тармақшасының екінші абзацы мынадай мазмұнда жазылсын:
"467-005 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" бағдарламасына 695 мың теңге;
2) тармақшасы мынадай мазмұнда жазылсын:
"2) 112-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 907 мың теңге;";
үшінші тармақшасы мынадай мазмұнда жазылсын:
"3) 112-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 5 675 мың теңге;";
төртінші тармақшасы мынадай мазмұнда жазылсын:
"4) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 7 922 мың теңге;";
сегізінші тармақшасы мынадай мазмұнда жазылсын:
"8) 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасына 7 107 мың теңге;";
оныншы тармақшасы мынадай мазмұнда жазылсын:
"10) 467-003 "Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 24 211 мың теңге;";
он төртінші тармақшасы мынадай мазмұнда жазылсын:
"14) 123-008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 9 767 мың теңге;";
он бесінші тармақшасы мынадай мазмұнда жазылсын:
"15) 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасына 25 998 мың теңге;";
он тоғызыншы тармақшасы мынадай мазмұнда жазылсын:
"19) 473-009 "Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу" бағдарламасына 7 846 мың теңге;";
жиырма үшінші тармақшасы мынадай мазмұнда жазылсын:
"23) 452-013 "Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету" бюджеттік бағдарламасына 40 мың теңге;";

пункт 13 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" уменьшить на 223 тысяч тенге, программу 462-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" увеличить на 223 тысяч тенге;
программу 464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" на 4881 тысяч тенге, программу 464-006 "Дополнительное образование для детей" на 1326 тысяч тенге, программу 464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 4018 тысяч тенге уменьшить, программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" увеличить на 10 225 тысяч тенге;
программу 464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" уменьшить на 24 тысяч тенге, программу 123-004 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" увеличить на 24 тысяч тенге;
программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" уменьшить на 13537 тысяч тенге, программу 464-050 "Содержание вновь вводимых объектов образования" увеличить на 13 537 тысяч тенге;
программу 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" уменьшить на 1382 тысяч тенге, программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" увеличить на 1152 тысяч тенге, программу 464-006 "Дополнительное образование для детей" увеличить на 230 тысяч тенге;
программу 465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" на 210 тысяч тенге, программу 465-004 "Капитальные расходы государственного органа" на 29 тысяч тенге, программу 465-005 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта" на 483 тысяч тенге, 465-006 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" на 139 тысяч тенге уменьшить, программу 465-007 "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях" увеличить на 378 тысяч тенге, программу 465-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" увеличить на 483 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
ХХІІІ сессии Казалинского
районного маслихата                      Б. Еркусаев
Секретарь Казалинского
районного маслихата                     Т. Борикулаков
Приложение 1
к решению внеочередной ХХІІІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 5 ноября 2013 года N 156
Приложение 1
к решению сессии
Казалинского районного маслихата
от 19 декабря 2012 года N 68
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

13-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 223 мың теңгеге азайтылып, 462-001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 223 мың теңгеге көбейтілсін;
464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 4 881 мың теңгеге, 464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасы 1 326 мың теңгеге, 464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 10 225 мың теңгеге азайтылып, 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 11 716 мың теңгеге көбейтілсін;
464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 24 мың теңгеге азайтылып, 123-004 "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 24 мың теңгеге көбейтілсін;
464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 13 537 мың теңгеге азайтылып, 464-050 "Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстау" бағдарламасы 13 537 мың теңгеге көбейтілсін;
464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1 382 мың теңгеге азайтылып, 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 1 152 мың теңгеге, 464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасы 230 мың теңгеге көбейтілсін;
465-001 "Жергілікті деңгейде денешынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 210 мың теңгеге, 465-004 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" 29 мың теңгеге, 465-005 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту" бағдарламасы 483 мың теңгеге, 465-006 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" 139 мың теңге азайтылып, 465-007 "Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" бағдарламасы 378 мың теңгеге, 465-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 483 мың теңгеге көбейтілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қазалы аудандық мәслихаты
кезектен тыс XXІІІ
сессиясының төрағасы                     Б. Еркусаев
Қазалы аудандық
мәслихатының хатшысы                     Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы "5" қарашадағы
ХХІІІ сессиясының N 156 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихатының
2012 жылғы "19" желтоқсандағы
сессиясының N 68 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

22608
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
202
012
Капитальные расходы государственного органа
85
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18334
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2895
050
Содержание вновь вводимых объектов образования
22315
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
78045
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
326873
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
270247
002
Программа занятости
33901
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
61
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18032
005
Государственная адресная социальная помощь
300
006
Оказание жилищной помощи
13898
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
55221
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания
"Халық Қаһарманы", почетных званий республики
437
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2346
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
56027
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
73290
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15621
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1113
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56626
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53481
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1775
021
Капитальные расходы государственного органа
1370
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1956748,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

22608
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
202
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
85
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18334
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2895
050
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстау
22315
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
78045
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
326873
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
270247
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
33901
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
61
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18032
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
300
006
Тұрғын үй көмегі
13898
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
55221
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
437
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2346
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
56027
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
73290
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15621
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1113
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56626
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53481
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1775
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1370
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1956748,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі