О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26 февраля 2013 года N 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 марта 2013 года за N 4421. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19 марта 2014 года N 705)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19.03.2014 N 705).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 18 февраля 2013 года N 81 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2 "О бюджете района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 4382, опубликовано в газете "Жалағаш жаршысы" от 16 января 2013 года N 4, от 19 января 2013 года N 5, от 23 января 2013 года N 6, от 26 января 2013 года N 7, от 30 января 2013 года N 8) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 624 264 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 914 325 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 031 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 377 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 698 531 тысяч тенге;
2) затраты – 5 665 743 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 115 984 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 129 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 841 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -110 944 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)бюджета - 110 944 тысяч тенге;

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 ақпандағы N 15-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 наурызда N 4421 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы N 705 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 19.03.2014 N 705 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 61 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 ақпандағы N 81 шешіміне сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4382 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы N 4, 2013 жылғы 19 қаңтардағы N 5, 2013 жылғы 23 қаңтардағы N 6 2013 жылғы 26 қаңтардағы N 7, 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 8 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 123- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 624 264 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 914 325 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8031 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 377 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 698 531 мың теңге;
2) шығындар – 5 665 743 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 115 984 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 129 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 13 841 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -110 944 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 110 944 мың теңге;

поступление займов - 129 825 тысяч тенге;
погашение займов - 18 881 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 46 519 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 1-11-2 и 1-3 следующего содержания:
"1-1. Увеличить годовой прогноз доходов бюджета района на 2013 год по вознаграждениям от кредитов выданных из государственного бюджета на 11 тысяч тенге, от прочих неналоговых поступлении на 2 450 тысяч тенге, всего на 2 461 тысяч тенге.
1-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 20 февраля 2013 года N 45 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 9 января 2013 года N 5 "О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2 "О бюджете района на 2013-2015 годы" возвращены в областной бюджет за счет свободного остатка бюджета района неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты выделенные в бюджет района на 2012 год за счет средств республиканского бюджета 7 140 тысяч тенге и неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты выделенные за счет средств областного бюджета 2 770 тысяч тенге.
1-3. По бюджетным программам:
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
сократить 1 975 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог по администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)";
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
сократить 150 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" и перевести 12 тысяч тенге в бюджетную программу "Создание информационных систем", 138 тысяч тенге в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа";
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
сократить 12 291 тысяч тенге с бюджетной программы "Общеобразовательное обучение" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций";

қарыздар түсімі - 129 825 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 18 881 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 46 519 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 1-11-2 және 1-3-тармақтармен толықтырылсын:
"1-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылардан 11 мың теңгеге, басқа да салықтық емес түсімдерден 2 450 мың теңгеге, барлығы 2 461 мың теңгеге көбейтілсін.
1-2. "Жалағаш ауданы әкімдігінің қаулысына 2013 жылғы 9 қаңтардағы N 5 "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2 шешімін іске асыру туралы" өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 ақпандағы N 45 қаулысымен аудан бюджетінің бос қалдығы есебінен 2012 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 7 140 мың теңге, облыстық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 2 770 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін.
1-3. Бюджеттік бағдарламалар бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 1 975 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 150 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Ақпараттық жүйелер құру" деген бюджеттік бағдарламаға 12 мың теңге, "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 138 мың теңге болып ауыстырылсын;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламадан 12 291 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.

Утвердить расходы направленные на увеличение средств по бюджетным программам бюджета района на 2013 год согласно приложению 11.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на выплату материальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан 6 472 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в следующих размерах:
на реконструкцию автомобильных дорог районного значения 21 305 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть, что из бюджета района на 2013 год сокращены целевые трансферты на развитие выделенные из средств областного бюджета 22 983 тысяч тенге и республиканского бюджета 229 835 тысяч тенге предусмотренные на строительство и реконструкцию объектов образования.";
приложения 1457810 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 123456 к настоящему решению.
указанное решение дополнить приложением 11, согласно приложению 7 настоящего решения.
2. Главному специалисту аппарата Жалагашского районного маслихата (Б.Мукашев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах Юстиции и его дальнейшее официальное опубликование в средствах массовой информации, включая интернет-ресурсы.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХV-сессии
Жалагашского районного
маслихата                                Б. Бекжанов
Секретарь Жалагашского
районного маслихата                      К. Сулейменов
Приложение 1
к решению Жалагашского районного маслихата

2013 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі 11-қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына бір жолғы әлеуметтік көмек 6 472 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттер қаралғаны ескерілсін:
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қайта жаңғыртуға 21 305 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
"10-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға берілген облыстық бюджеттің қаражаты есебінен 22 983 мың теңге және республикалық бюджеттің қаражаты есебінен 229 835 мың теңге нысаналы даму трансферттерінің қысқартылғаны ескерілсін.";
аталған шешімнің 1457810-қосымшалары осы шешімнің 123456-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
көрсетілген шешім осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес  11-қосымшамен толықтырылсын.
2. Жалағаш аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Б.Мұқашев) осы шешімнің Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет-ресурстарды қоса алғанда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық
мәслихатының XV
сессиясының төрағасы                      Б. Бекжанов
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы                      К. Сүлейменов

002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
312236
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
90640
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11700
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Жилищная помощь
13200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18101
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий Республики
232
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1019
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34902
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
65586
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22444
023
Обеспечение деятельности центров занятости
12324
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29521
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
685
021
Капитальные расходы государственного органа
500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1710494
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
15413
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
200000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
164441
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
312236
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
90640
004
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11700
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұрғын үй көмегі
13200
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
18101
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
232
010
Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1019
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34902
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
65586
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22444
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12324
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29521
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
685
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1710494
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
15413
004
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
200000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
164441
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

200000
005
Развитие коммунального хозяйства
2700
006
Развитие системы водоснабжения
1252699
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
21305
Приложение 3
к решению Жалагашского районного маслихата
от "26" февраля 2013 года N 15-2
Приложение 5
к решению Жалагашского районного маслихата
от "20" декабря 2012 года N 14-2
Расходы бюджетных программ аппарата акимов поселка и аульных округов на 2013 год
тыс. тенге
п/н
Администратор бюджетных программ
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержание мест захоронений и погребение безродных
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Капитальные расходы государственного органа
1
Аппарат акима поселка Жалагаш

200000
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
2700
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1252699
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
21305
2013 жылғы "26" ақпандағы N 15-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 3-қосымша
2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 5-қосымша
2013 жылға арналған кент және ауылдық округтері әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары шығыстары
мың теңге
Рет саны
Бюджеттік бағдарлама
әкімшісі
Кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі
қызметтер
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1
Жалағаш кенті әкімі аппараты

маслихата от "20" декабря 2012 года N 14-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств республиканского бюджета в бюджет района на 2013 год
Наименование Сумма (тыс. тенге)
Всего
1359728
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
200000
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
11200
Развитие системы водоснабжения
1148528
Приложение 7
к решению Жалагашского районного маслихата
от "26" февраля 2013 года N 15-2
Приложение 11
к решению Жалагашского районного маслихата

2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 10-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер
Атауы Сомасы, мың теңге
Барлығы
1359728
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
200000
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
11200
Ауданның елді мекендерінің ауыз сумен жабдықтау жүйесін дамыту
1148528
2013 жылғы "26" ақпандағы N 15-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 7-қосымша

от "20" декабря 2012 года N 14-2
Расходы, направленные на увеличение средств по бюджетным программам бюджета района на 2013 год
Наименование Сумма (тыс. тенге)
Всего
36609
Государственные услуги общего характера
4573
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
1221
Капитальные расходы государственного органа
500
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1754
Капитальные расходы государственного органа
500
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
98
Капитальные расходы государственного органа
500
Образование
9908
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
640
Общеобразовательное обучение
6252
Дополнительное образование для детей
1160
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
360
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1496
Социальная помощь и социальное обеспечение
3451
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
2585
Капитальные расходы государственного органа
500
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
366
Жилищно-коммунальное хозяйство
6198
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2886
Развитие коммунального хозяйства
2700
Освещение улиц населенных пунктов
612
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1124
Поддержка культурно-досуговой работы
872
Функционирование районных (городских) библиотек
252
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8179
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
462
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
117
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
2479
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2223
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
98
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов

2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 11-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы Сомасы, мың теңге
Барлығы
36609
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
4573
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1221
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1754
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Бiлiм беру
9908
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
640
Жалпы бiлiм беру
6252
Балаларға қосымша бiлiм беру
1160
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
360
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1496
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3451
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2585
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
366
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
6198
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
2886
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
2700
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
612
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
1124
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
872
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
252
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8179
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
462
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
2479
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2223
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру

2800
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
430
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
300
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
130
Прочие
98
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
98
Погашение займов
2648
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
2648

2800
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
430
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
300
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130
Басқалар
98
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98
Қарыздарды өтеу
2648
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
2648