О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26 августа 2013 года N 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 сентября 2013 года за N 4512. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19 марта 2014 года N 705)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19.03.2014 N 705).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 21 августа 2013 года  N 131 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2 "О бюджете района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 4382, опубликовано в газете "Жалағаш жаршысы" от 16 января 2013 года N 4, от 19 января 2013 года N 5, от 23 января 2013 года N 6, от 26 января 2013 года N 7, от 30 января 2013 года N 8) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 655 612 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 168 551 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 031 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 377 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 475 653 тысяч тенге;
2) затраты – 5 699 739 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 132 444 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 146 285 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 841 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -130 052 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  30 052 тысяч тенге;
поступление займов - 146 285 тысяч тенге;

"2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 тамыздағы N 24-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 12 қыркүйекте N 4512 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы N 705 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 19.03.2014 N 705 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 61 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы N 131 шешіміне сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4382 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы N 4, 2013 жылғы 19 қаңтардағы N 5, 2013 жылғы 23 қаңтардағы N 6 2013 жылғы 26 қаңтардағы N 7, 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 8 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 655 612 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 168 551 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8031 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 377 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 475 653 мың теңге;
2) шығындар – 5 699 739 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 132 444 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 146 285 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 13 841 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -130 052 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 130 052 мың теңге;
қарыздар түсімі - 146 285 мың теңге;

погашение займов - 16 233 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 46 519 тысяч тенге.";
пункт 1-4 изложить в новой редакции:
"1-4. Увеличить годовой прогноз дохода бюджета района на 2013 год по по подклассу "Налоги на имущество" на 261 332 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 1-81-91-10 следующего содержания:
"1-8. Уменьшить годовой прогноз дохода бюджета района на 2013 год по подклассу "Индивидуальный подоходный налог" на 6200 тысяч тенге, по подклассу "Налог на игорный бизнес" на 76 тысяч тенге, по подклассу "Прочие налоги" на 70 тысяч тенге, по подклассу "Государственная пошлина" на 760 тысяч тенге, всего на 7106 тысяч тенге;
1-9. Из расходов бюджета района на 2013 год сократить со следующих бюджетных программ:
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа":
280 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
816 тысяч тенге с бюджетной программы "Обеспечение санитарии населенных пунктов";
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
382 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования";
По администратору бюджетных программ "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
460 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения";
По администратору бюджетных программ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
1 006 тысяч тенге с бюджетной программы "Освещение улиц населенных пунктов";
3 643 тысяч тенге с бюджетной программы "Благоустройство и озеленение населенных пунктов";
614 тысяч тенге с бюджетной программы "Обеспечение функционирования автомобильных дорог";
17 тысяч тенге с бюджетной программы "Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок";
По администратору бюджетных программ "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
434 тысяч тенге с бюджетной программы "Функционирование районных (городских) библиотек";
По администратору бюджетных программ "Отдел ветеринарии района (города областного значения)":

қарыздарды өтеу - 16 233 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 46 519 мың теңге.";
1-4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1-4. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы "Мүлiкке салынатын салықтар" ішкі сыныбы бойынша 261 332 мың теңгеге көбейтілсін.";
мынадай мазмұндағы 1-81-91-10 тармақтармен толықтырылсын:
"1-8. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы "Жеке табыс салығы" ішкі сыныбы бойынша 6 200 мың теңгеге, "Ойын бизнесіне салық" ішкі сыныбы бойынша 76 мың теңгеге, "Басқа да салықтар" ішкі сыныбы бойынша 70 мың теңгеге, "Мемлекеттiк баж" ішкі сыныбы бойынша 760 мың теңгеге, барлығы 7 106 мың теңгеге азайтылсын.
1-9. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің шығыстары бойынша келесі бюджеттік бағдарламалардан қысқартылсын:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 280 мың теңге;
"Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 816 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 382 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 460 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру" деген бюджеттік бағдарламадан 1 006 мың теңге;
"Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" деген бюджеттік бағдарламадан 3 643 мың теңге;
"Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламадан 614 мың теңге;
"Кентішілік (қалаішілік), қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру" деген бюджеттік бағдарламадан 17 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі" деген бюджеттік бағдарламадан 434 мың теңге;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

1 271 тысяч тенге с бюджетной программы "Организация санитарного убоя больных животных";
1-10. По бюджетным программам:
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района (города областного значения)":
сократить 153 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа";
По администратору бюджетных программ "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа":
сократить 114 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа";
По администратору бюджетных программ "Отдел образования района (города областного значения)":
сократить 1 254 тысяч тенге с бюджетной программы "Общеобразовательное обучение" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций";
По администратору бюджетных программ "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
сократить 20 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" и перевести указанную сумму в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа";
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
сократить 230 тысяч тенге с бюджетной программы "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)", 63 тысяч тенге с бюджетной программы "Проведение оценки имущества в целях налогообложения" и перевести с указанной суммы 73 тысяч тенге в бюджетную программу "Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим", 220 тысяч тенге в бюджетную программу "Капитальные расходы государственного органа.";
второй абзац пункта 8-3 изложить в новой редакции:
"на увеличение штатной численности местных исполнительных органов 9 398 тысяч тенге.";
приложение 145911 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложению 12345 к настоящему решению.

"Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" деген бюджеттік бағдарламадан 1 271 мың теңге;
1-10. Бюджеттік бағдарламалар бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 153 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын;
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 114 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жалпы бiлiм беру" деген бюджеттік бағдарламадан 1 254 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын.
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 20 мың теңге қысқартылып, аталған сома "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға ауыстырылсын;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттің орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 230 мың теңге, "Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу" деген бюджеттік бағдарламадан 63 мың теңге қысқартылып, аталған сомалар "Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу" деген бюджеттік бағдарламаға 73 мың теңге, "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламаға 220 мың теңге болып ауыстырылсын.";
8-3-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға 9 398 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 145911-қосымшалары осы шешімнің 12345-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
237441
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
27875
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11700
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Оказание жилищной помощи
13200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19816
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
232
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1019
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34902
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
65586
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19444
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1563
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29343
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
685
021
Капитальные расходы государственного органа
694
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1701385
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
3000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
20413
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
237441
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
27875
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11700
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұрғын үй көмегі
13200
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
19816
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
232
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1019
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34902
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
65586
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
19444
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1563
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29343
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
685
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
694
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1701385
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
3000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
20413
004
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1400
12
Транспорт и коммуникации
21305
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
21305
Приложение 3
к решению Жалагашского районного
маслихата от "26" августа 2013 года N 24-2
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от "20" декабря 2012 года N 14-2
Расходы бюджетных программ аппарата акимов поселка и аульных округов на 2013 год
тыс.тенге
п/н
Администратор бюджетных программ
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения,
поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержание мест захоронений и погребение безродных
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы
"Развитие регионов"
1
Аппарат акима поселка Жалагаш

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1400
12
Көлiк және коммуникация
21305
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
21305
2013 жылғы "26" тамыздағы N 24-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
3-қосымша
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған кент және ауылдық округтері әкімдері   аппараттарының бюджеттік бағдарламалары шығыстары
мың теңге
Рет саны
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1
Жалағаш кенті әкімі аппараты

300
Капитальные расходы государственного органа
4300
Аппарат акима района (города областного значения)
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
2063
Капитальные расходы государственного органа
7000
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7963
Капитальные расходы государственного органа
4850
Отдел финансов района (города областного значения)
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
431
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
140
Капитальные расходы государственного органа
700
Образование
34602
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1338
Общеобразовательное обучение
22772
Дополнительное образование для детей
4155
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
606
Капитальные расходы государственного органа
500
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4496
Строительство и реконструкция объектов образования
735
Социальная помощь и социальное обеспечение
4567
Обеспечение деятельности центров занятости
640
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
3061
Капитальные расходы государственного органа
500
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
366
Жилищно-коммунальное хозяйство
157499
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
3000
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
500
Отдел строительства района (города областного значения)
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
7886
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
16400
Развитие коммунального хозяйства
14500
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8500
Развитие системы водаснабжения и водоотведения
9700
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Освещение улиц населенных пунктов

300
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4300
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2063
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7963
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4850
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
431
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700
Бiлiм беру
34602
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1338
Жалпы бiлiм беру
22772
Балаларға қосымша бiлiм беру
4155
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер
606
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4496
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
735
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4567
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
640
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3061
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
366
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
157499
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
3000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
7886
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
16400
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
14500
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
8500
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
9700
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру

5444
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3300
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7714
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Освещение улиц населенных пунктов
4500
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
76055
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
32932
Поддержка культурно-досуговой работы
19220
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6000
Функционирование районных (городских) библиотек
1436
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
427
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
2000
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
800
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
549
Капитальные расходы государственного органа
500
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
500
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
500
Капитальные расходы государственного органа
500
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
Капитальные расходы государственного органа
500
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
14037
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
1513
Капитальные расходы государственного органа
650
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16
Отдел строительства района (города областного значения)
Развитие объектов сельского хозяйства
1400
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
213
Капитальные расходы государственного органа
500
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3978
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2223
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
400
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)

5444
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
3300
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7714
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
4500
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
76055
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
32932
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
19220
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6000
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
1436
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
427
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2000
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
549
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
500
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
500
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
14037
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1513
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
650
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
16
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1400
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
213
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3978
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2223
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
400
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

344
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2800
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
930
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
300
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
130
Капитальные расходы государственного органа
500
Транспорт и коммуникации
9492
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
6192
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3300
Прочие
4444
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
344
Капитальные расходы государственного органа
500
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
500
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
600
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
2500

344
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2800
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
930
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
300
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Көлiк және коммуникация
9492
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6192
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3300
Басқалар
4444
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
344
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
600
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
2500