Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Решение акима аульного округа Жанаталап Жалагашского района Кызылординской области от 22 августа 2013 года N 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 сентября 2013 года N 4515. Утратило силу решением акима аульного округа Жанаталап Жалагашского района Кызылординской области от 16 октября 2014 года N 6
Сноска. Утратило силу решением акима аульного округа Жанаталап Жалагашского района Кызылординской области от 16.10.2014 N 6 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Жалагашской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 23 апреля 2013 года N 203, аким аульного округа Жанаталап РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого скота в ауле Жанаталап, в аульного округа Жанаталап, Жалагашского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста государственного учреждения "Аппарат акима аульного округа Жанаталап" Н.Айгалиева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
аульного округа Жанаталап Б. Тунгышбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Временно исполняющий обязанности
начальника государственного учреждения
"Жалагашской районной территориальной
инспекции Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан"
_______________________ Н. Сулейменов
"27" август 2013 год
Начальник государственного учреждения
"Управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора по Жалагашскому
району Департамента Комитета государственного
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по Кызылординской области"
_______________________ О. Аханов
"27" август 2013 год

Шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жаңаталап ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 22 тамыздағы N 4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 қыркүйекте N 4515 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жаңаталап ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 16 қазандағы N 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жаңаталап ауылдық округі әкімінің 16.10.2014 N 6 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Жалағаш аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2013 жылғы 23 сәуірдегі N 203 ұсынысына сәйкес Жаңаталап ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданы, Жаңаталап ауылдық округінің, Жаңаталап ауылында ұсақ малдарының арасында бруцеллез ауруы анықталуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Жаңаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы Н.Айғалиевқа жүктелсін.
3. Осы шешім ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаталап ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Б. Тұңғышбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы
Министрлігі ветеринариялық бақылау және
қадағалау Комитетінің Жалағаш аудандық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысының
уақытша міндетін атқарушы
______________________ Н. Сулейменов
2013 жылғы "27" тамыз
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау Комитетінің
Қызылорда облысы бойынша департаменті
"Жалағаш ауданы бойынша мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________________ О. Аханов
2013 жылғы "27" тамыз