О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30 октября 2013 года N 25-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 ноября 2013 года за N 4537. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19 марта 2014 года N 705)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 19.03.2014 N 705).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 22 октября 2013 года  N 147 "О внесении изменений и дополнениий в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2012 года N 61 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 14-2 "О бюджете района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 4382, опубликовано в газете "Жалағаш жаршысы" за номерами N 4 от 16 января 2013 года, N 5 от 19 января 2013 года, N 6 от 23 января 2013 года, N 7 от 26 января 2013 года, N 8 от 30 января 2013 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 683 098 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 202 773 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 039 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 377 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 468 909 тысяч тенге;
2) затраты – 5 727 225 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 132 444 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 146 285 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 841 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -130 052 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 130 052 тысяч тенге;
поступление займов - 146 285 тысяч тенге;

"2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қазандағы N 25-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 қарашада N 4537 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы N 705 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 19.03.2014 N 705 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 61 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 қазандағы N 147 шешіміне сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 14-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4382 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы N 4, 2013 жылғы 19 қаңтардағы N 5, 2013 жылғы 23 қаңтардағы N 6 2013 жылғы 26 қаңтардағы N 7, 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 8 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 123- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 683 098 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 202 773 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 039 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 377 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 468 909 мың теңге;
2) шығындар – 5 727 225 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 132 444 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 146 285 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 13 841 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -130 052 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 130 052 мың теңге;
қарыздар түсімі - 146 285 мың теңге;

погашение займов - 16 233 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 46 519 тысяч тенге.";
пункт 1-4 изложить в новой редакции:
"1-4. Увеличить годовой прогноз дохода бюджета района на 2013 год по подклассу "Налоги на имущество" на 295 554 тысяч тенге и по подклассу "Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета" на 8 тысяч тенге, всего 295 562 тысяч тенге.".
дополнить пунктами 7-5 и 7-6 следующего содержания:
"7-5. Учесть, что в бюджет района на 2013 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 1 106 тысяч тенге;
7-6. Учесть, что с целевого трансферта на развитие выделенных за счет средств областного бюджета в бюджет района на 2013 год для развития системы водаснабжения и водоотведения сокращены 7 850 тысяч тенге;
утвердить перечень бюджетных программ подлежащих к сокращению с бюджета района на 2013 год согласно приложению 13.".
приложения 145781112 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1234567 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 13, согласно приложению 8 к настоящему решению.

қарыздарды өтеу - 16 233 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 46 519 мың теңге.";
1-4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1-4. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша "Мүлiкке салынатын салықтар" ішкі сыныбы 295 554 мың теңгеге және "Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар" ішкі сыныбы 8 мың теңгеге, барлығы 295 562 мың теңгеге көбейтілсін.".
мынадай мазмұндағы 7-5 және 7-6-тармақтармен толықтырылсын:
"7-5. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен келесі көлемдегі ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 1 106 мың теңге;
7-6. 2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға бөлінген нысаналы даму трансферттен 7 850 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін;
2013 жылға арналған аудан бюджетінен қысқартылатын бюджеттік бағдарламаларының шығындар тізбесі 13-қосымшаға сәйкес бекітілсін.".
көрсетілген шешімнің 145781112-қосымшалары осы шешімнің 1234567-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімге 8-қосымшаға сәйкес  13-қосымшаментолықтырылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Председатель ХХV сессии
Жалагашского районного маслихата,
секретарь районного маслихата                    К. СУЛЕЙМЕНОВ
Приложение 1
к решению Жалагашского районного
маслихата от "30" октября 2013 года N 25-2
Приложение 1
к решению Жалагашского районного
маслихата от "20" декабря 2012 года N 14-2
Бюджет района на 2013 год
Категория
Сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
ХХV сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы                        К. СҮЛЕЙМЕНОВ
2013 жылғы "30" қазандағы N 25-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 1-қосымша
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Кірістер

145
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
220206
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
31875
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17400
005
Государственная адресная социальная помощь
2778
006
Оказание жилищной помощи
5979
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19116
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
232
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1019
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34902
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
55931
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17714
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1563
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30288
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
485
021
Капитальные расходы государственного органа
924
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1718148
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
9003
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
5000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
20413
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
216400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

145
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
220206
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
31875
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17400
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
2778
006
Тұрғын үй көмегі
5979
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
19116
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
232
010
Үйден тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1019
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34902
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
55931
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
17714
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1563
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30288
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
485
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
924
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1718148
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
9003
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
5000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
20413
004
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
216400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1400
12
Транспорт и коммуникации
21305
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
21305
Приложение 3
к решению Жалагашского районного
маслихата от "30" октября 2013 года N 25-2
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от "20" декабря 2012 года N 14-2
Расходы бюджетных программ аппарата акимов поселка и сельских округов на 2013 год
тыс.тенге
п/н
Администратор бюджетных программ
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения,
поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержание мест захоронений и погребение безродных
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы
"Развитие регионов"
1
Аппарат акима поселка Жалагаш

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1400
12
Көлiк және коммуникация
21305
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
21305
2013 жылғы "30" қазандағы N 25-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 3-қосымша
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 5-қосымша
2013 жылға арналған кент және ауылдық округтері әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары шығыстары
р/с
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің,ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде,ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1
Жалағаш кенті әкімі аппараты

85449
Оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
3086
Проведение семинар - тренингов для психологов организаций образования
833
Реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1106
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от "30" октября 2013 года N 25-2
Приложение 8
к решению Жалагашского районного
маслихата от "20" декабря 2012 года N 14-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств областного бюджета в бюджет района на 2013 год
Наименование Сумма (тыс.тенге)
Всего

85449
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсету
3086
Білім беру ұйымдарының психологтарына семинар-тренингін өткізу
833
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
1106
2013 жылғы "30" қазандағы N 25-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 5-қосымша
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 8-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер
Атауы Сомасы, мың теңге
Барлығы

118953
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1327
Развитие системы водоснабжения
96321
Реконструкция автомобильных дорог районного значения
21305
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от "30" октября 2013 года N 25-2
Приложение 11
к решению Жалагашского районного
маслихата от "20" декабря 2012 года N 14-2
Расходы, направленные на увеличение средств в бюджетные программы бюджета района на 2013 год
Наименование
Всего
Расходы

118953
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
1327
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
96321
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қайта жаңғыртуға
21305
2013 жылғы "30" қазандағы N 25-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 6-қосымша
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 11-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы Барлығы
Шығыстар

361679
Государственные услуги общего характера
42849
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
300
Капитальные расходы государственного органа
5198
Аппарат акима района (города областного значения)
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
5370
Капитальные расходы государственного органа
9140
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8173
Капитальные расходы государственного органа
12101
Отдел финансов района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
393
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
431
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
1043
Капитальные расходы государственного органа
700
Образование
44004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2903
Общеобразовательное обучение
22772
Дополнительное образование для детей
4155
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
606
Капитальные расходы государственного органа
4165
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8668
Строительство и реконструкция объектов образования
735
Социальная помощь и социальное обеспечение
15442
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
Программа занятости
4000
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5700
Обеспечение деятельности центров занятости
640
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
4006
Капитальные расходы государственного органа
730
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
366
Жилищно-коммунальное хозяйство
190533
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
9003
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

361679
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
42849
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
300
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5198
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
5370
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9140
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8173
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12101
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттің орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
393
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
431
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1043
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700
Бiлiм беру
44004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2903
Жалпы бiлiм беру
22772
Балаларға қосымша бiлiм беру
4155
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
606
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4165
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8668
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
735
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
15442
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Еңбекпен қамту бағдарламасы
4000
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5700
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
640
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
730
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
366
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
190533
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
9003
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету

5000
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
500
Отдел строительства района (города областного значения)
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
7886
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
16400
Развитие коммунального хозяйства
14500
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8500
Развитие системы водаснабжения и водоотведения
9700
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Освещение улиц населенных пунктов
8125
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3300
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
11524
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Освещение улиц населенных пунктов
6500
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
89595
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
37677
Поддержка культурно-досуговой работы
23465
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6000
Функционирование районных (городских) библиотек
1436
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
427
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
2000
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
800
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
549
Капитальные расходы государственного органа
500
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
500
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
500
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
500
Капитальные расходы государственного органа
500
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
Капитальные расходы государственного органа
500
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
14385
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства

5000
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
7886
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
16400
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
14500
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
8500
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
9700
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
8125
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
3300
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
11524
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
6500
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
89595
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
37677
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
23465
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6000
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
1436
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
427
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2000
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
549
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
500
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
500
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
14385
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1861
Капитальные расходы государственного органа
650
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16
Отдел строительства района (города областного значения)
Развитие объектов сельского хозяйства
1400
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
213
Капитальные расходы государственного органа
500
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3978
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2223
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
400
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
344
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков сел, сельских округов
2800
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2309
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
929
Капитальные расходы государственного органа
500
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
380
Капитальные расходы государственного органа
500
Транспорт и коммуникации
9492
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
6192
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3300
Прочие
4988
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
808
Капитальные расходы государственного органа
580
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
500
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
600
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
2500
Приложение 7
к решению Жалагашского районного
маслихата от "30" октября 2013 года N 25-2
Приложение 12
к решению Жалагашского районного
маслихата от "20" декабря 2012 года N 14-2
Взаимозаменяемые расходы по бюджетным программам бюджета района на 2013 год
Расходы
6945
Государственные услуги общего характера
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
-28
Капитальные расходы государственного органа

1861
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
650
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
16
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1400
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
213
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3978
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2223
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
400
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
344
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2800
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2309
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
929
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
380
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
Көлiк және коммуникация
9492
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6192
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3300
Басқалар
4988
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
808
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
580
"Бизнестің жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
600
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
2500
2013 жылғы "30" қазандағы N 25-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 7-қосымша
2012 жылғы "20" желтоқсандағы N 14-2
Жалағаш аудандық мәслихатының
шешіміне 12-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша өзара ауыстырылатын шығыстар тізбесі
Шығыстар
6945
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-28
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары