О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мангистауской области от 16 августа 2013 года № 12/172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 августа 2013 года № 2288
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2184, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 29 декабря 2012 года № 213-215) следующие изменения и дополнения:
Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы согласно приложению, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
«1) доходы - 95 786 234 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 51 119 421 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 2 507 115 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 644 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 42 144 054 тысячи тенге;
2) затраты - 92 689 991 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 069 487 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 892 765 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 823 278 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 150 298 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 150 298 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 123 541 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 123 541 тысяча тенге.».
в пункте 2:
в подпункте 1):
«Бейнеускому району» цифры «97,2» заменить цифрами «100»;
«Каракиянскому району» цифры «26,5» заменить цифрами «100»;
«Мангистаускому району» цифры «22,5» заменить цифрой «55,4»;
«Тупкараганскому району» цифры «29,5» заменить цифрами «100»;
«Мунайлинскому району» цифры «96,5» заменить цифрами «100»;
«городу Актау» цифры «12,9» заменить цифрами «15»;
«городу Жанаозен» цифры «45,5» заменить цифрами «48,4»;
в подпункте 2):
«Каракиянскому району» цифру «0» заменить цифрами «100»;
«Мангистаускому району» цифры «100» заменить цифрой «0»;
«городу Актау» цифру «0» заменить цифрами «100»;
в подпункте 3):

Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2013 жылғы 16 тамыздағы № 12/172 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 26 тамызда № 2288 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2184 болып тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 218-219-220 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
«1) кірістер – 95 786 234 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 51 119 421 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 507 115 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 644 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 42 144 054 мың теңге;
2) шығындар – 92 689 991 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 6 069 487 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 892 765 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 823 278 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 150 298 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 150 298 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4 123 541 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 123 541 мың теңге.».
2 - тармақта:
1) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «97,2» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «26,5» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «22,5» саны «55,4» санымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «29,5» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «96,5» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «12,9» саны «15» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «45,5» саны «48,4» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«Қарақия ауданына» «0» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «100» саны «0» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «0» саны «100» санымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:

«Каракиянскому району» цифру «0» заменить цифрами «21,6»;
«Мангистаускому району» цифры «100» заменить цифрой «0»;
подпункт 3 дополнить строкой следующего содержания:
«Бейнеускому району – 100 процентов»;
в подпункте 5):
«Бейнеускому району» цифры «97,2» заменить цифрами «100»;
«Каракиянскому району» цифры «26,5» заменить цифрами «100»;
«Мангистаускому району» цифру«0» заменить цифрой «54,3»;
«Тупкараганскому району» цифры «26,4» заменить цифрами «100»;
«Мунайлинскому району» цифры «95,6» заменить цифрами «100»;
«городу Актау» цифры «13» заменить цифрами «15»;
«городу Жанаозен» цифры «45,5» заменить цифрами «49»;
в пункте 5:
цифры «979 247» заменить цифрами «2 234 634»;
«Бейнеускому району» цифры «979 247» заменить цифрами «1 073 083»;
пункт 5 дополнить строками следующего содержания:
«Тупкараганскому району – 768 796 тысяч тенге»;
«Мунайлинскому району – 392 755 тысяч тенге»;
пункт 13 изложить в следующей редакции:

«Қарақия ауданына» «0» саны «21,6» санымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына «100» саны «0» санымен ауыстырылсын;
3-тармақша мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Бейнеу ауданына – 100 пайыз»;
5) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «97,2» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «26,5» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына «0» саны «54,3» санымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «26,4» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «95,6» саны «100» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «13» саны «15» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «45,5» саны «49» санымен ауыстырылсын;
5-тармақта:
«979 247» саны «2 234 634» санымен ауыстырылсын;
«Бейнеу ауданына» «979 247» саны «1 073 083» санымен ауыстырылсын;
5-тармақ мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«Түпқараған ауданына – 768 796 мың теңге»;
«Мұнайлы ауданына – 392 755 мың теңге»;
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

«В соответствии с пунктами 2 и 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.».

«Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабының 2 және 3-тармақтарына сәйкес, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.».

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     А. Куванов
Секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
И.о. руководителя государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области»
Ж. Уланова
16 августа 2013 г.
П Р И Л О Ж Е Н И Е
к решению областного маслихата
от 16 августа 2013 года № 12/172
Областной бюджет на 2013 год
Кат. Кл Пдк Спк Наименование Сумма, тыс. тенге

2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         А. Қуанов
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесі басшысының м.а.
Ж. Ұланова
16 тамыз 2013 ж.
Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы
16 тамыздағы № 12/172 шешіміне
ҚОСЫМША
2013 жылға арналған облыстық бюджет
Сан Сын Кіші сын Ерек Атауы Сомасы, мың теңге

2 210 503
029
Методическая работа
118 586
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
88 584
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 654
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
322 468
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
36 807
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
191 743
271
Управление строительства области
7 653 582
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
7 003 048
037
Строительство и реконструкция объектов образования
650 534
05
Здравоохранение
17 313 990
253
Управление здравоохранения области
12 592 838
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
75 254
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
203 425
006
Услуги по охране материнства и детства
72 795
007
Пропаганда здорового образа жизни
106 979
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
16 708
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 107 830
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
2 502 026
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
562 869
013
Проведение патологоанатомического вскрытия

2 210 503
029
Әдістемелік жұмыс
118 586
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
88 584
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 654
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалiмдерiне және мектепке дейiнгi ұйымдардың тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының көлемiн ұлғайтуға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
322 468
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 807
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
191 743
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 653 582
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға берiлетiн нысаналы даму трансферттер
7 003 048
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
650 534
05
Денсаулық сақтау
17 313 990
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 592 838
001
Жергiлiктi деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
75 254
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
203 425
006
Ана мен баланы қорғау жөнiндегi қызметтер
72 795
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
106 979
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларды iске асыру
16 708
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесiнiң бұзылуынан және мiнез-құлқының бұзылуынан, оның iшiнде жүйкеге әсер ететiн заттарды қолдануға байланысты зардап шегетiн адамдарға медициналық көмек көрсету
2 107 830
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
2 502 026
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
562 869
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу

20 885
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
382 713
015
Создание информационных систем
1 200
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
22 107
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 002
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
27 948
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
185 294
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
57 889
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
108 259
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
83 622
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
350 450
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
609 292
029
Областные базы спецмедснабжения
22 663
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
417
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 290 087
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
24 149
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
81 580
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
609 103
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
3 066 292
271
Управление строительства области
4 721 152
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 633 051
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
88 101
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 367 934
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 018 557
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 428
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

20 885
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрiлiк заттармен және мамандандырылған балалар және емдiк тамақ өнiмдерiмен қамтамасыз ету
382 713
015
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
016
Азаматтарды елдi мекен шегiнен тыс жерлерде емделуге тегiн және жеңiлдетiлген жол жүрумен қамтамасыз ету
22 107
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 002
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
27 948
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
185 294
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
57 889
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
108 259
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткiлiксiздiгi, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитетi жеткiлiксiз науқастарды, сондай-ақ бүйрегi транспланттаудан кейiнгi науқастарды дәрiлiк заттармен қамтамасыз ету
83 622
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
350 450
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргiзу үшiн вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
609 292
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
22 663
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
417
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 290 087
036
Жiтi миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
24 149
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейiнде жеңiлдiктi жағдайларда дәрiлiк заттармен қамтамасыз ету
81 580
046
Ақысыз медициналық көмектiң кепiлдендiрiлген көлемi шеңберiнде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
609 103
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
3 066 292
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 721 152
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 633 051
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
88 101
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 367 934
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 018 557
001
Жергiлiктi деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
81 428
002
Жалпы үлгiдегi медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету

183 113
003
Социальная поддержка инвалидов
71 407
004
Создание информационных систем
1 200
007
Капитальные расходы государственного органа
1 440
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
247 852
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
51 942
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
246 371
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
18 264
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
14 931
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100 609
261
Управление образования области
349 377
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
303 161
037
Социальная реабилитация
46 216
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 321 512
253
Управление здравоохранения области
727
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
727
271
Управление строительства области
3 983 000
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 550 000
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 420 000
030
Развитие коммунального хозяйства
13 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 337 785
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
76 593
002
Создание информационных систем
1 200
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 129 524
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
869 274
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
213 573
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

183 113
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
71 407
004
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
007
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
1 440
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
247 852
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның iшiнде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
51 942
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесi бұзылған мүгедек балалар үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
246 371
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 264
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
14 931
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100 609
261
Облыстың білім басқармасы
349 377
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
303 161
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 216
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 321 512
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
727
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
727
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 983 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерiн жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
1 550 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне инженерлiк-коммуникация-
лық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
2 420 000
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
13 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 337 785
001
Жергiлiктi деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
76 593
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерiн дамытуға нысаналы даму трансферттерi
1 129 524
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
869 274
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
213 573
113
Жергiлiктi бюджеттерден берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер

397 883
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1 598 464
251
Управление земельных отношений области
90 599
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
28 671
002
Создание информационных систем
1 200
003
Регулирование земельных отношений
58 728
010
Капитальные расходы государственного органа
2 000
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
370 674
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
26 093
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
18 800
005
Охрана,защита,воспроизводство лесов и лесоразведение
49 510
006
Охрана животного мира
68 871
008
Мероприятия по охране окружающей среды
194 400
012
Создание информационных систем
1 200
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 800
255
Областное управление сельского хозяйства
550 076
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
42 448
007
Создание информационных систем
1 200
010
Государственная поддержка племенного животноводства
48 470
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
13 314
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
25 420
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
9 141
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
41 235
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
150 770
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1 942
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
216 136
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
98 165
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов

397 883
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1 598 464
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
90 599
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
28 671
002
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
003
Жер қатынастарын реттеу
58 728
010
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
2 000
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
370 674
001
Жергiлiктi деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
26 093
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
18 800
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
49 510
006
Жануарлар дүниесiн қорғау
68 871
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша iс-шаралар
194 400
012
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11 800
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
550 076
001
Жергiлiкті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
42 448
007
Ақпараттық жүйелер құру
1 200
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттiк қолдау
48 470
011
Өндiрiлетiн ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттiк қолдау
13 314
013
Мал шаруашылығы өнiмдерiнiң өнiмдiлiгiн және сапасын арттыруды субсидиялау
25 420
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлерге су жеткiзу бойынша көрсетiлетiн қызметтердiң құнын субсидиялау
9 141
020
Көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшiн қажеттi жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
41 235
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне эпизоотияға қарсы iс-шаралар жүргiзуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
150 770
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөнiндегi қызметтердi орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткiзудi) ұйымдастыру
1 942
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
216 136
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
98 165
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн мамандарға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер