Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и районными бюджетами на 2014-2016 годы
Решение маслихата Мангистауской области от 10 декабря 2013 года № 13/190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 09 января 2014 года № 2332
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и от 3 декабря 2013 года «Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2014-2016 годы» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить объемы трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов в абсолютном выражении на трехлетний период 2014-2016 годов с разбивкой по годам.
2. Объемы бюджетных изъятий, передаваемые из районных бюджетов в областной бюджет, в том числе:
1) установить объемы бюджетных изъятий, передаваемые из районных бюджетов в областной бюджет на 2014 год в сумме 2 675 090 тысяч тенге, в том числе:
Каракиянского района – 2 386 928 тысяч тенге;
Тупкараганского района – 288 162 тысячи тенге;
2) установить объемы бюджетных изъятий, передаваемые из районных бюджетов в областной бюджет на 2015 год в сумме 3 814 302 тысячи тенге, в том числе:
Каракиянского района – 3 096 015 тысяч тенге;
Мангистауского района – 408 166 тысяч тенге;
Тупкараганского района – 310 121 тысяча тенге;
3) установить объемы бюджетных изъятий, передаваемые из районных бюджетов в областной бюджет на 2016 год в сумме 5 758 140 тысяч тенге, в том числе:
Каракиянского района – 4 260 229 тысяч тенге;
Тупкараганского района – 1 497 911 тысяч тенге.
3. Объемы бюджетных субвенций, передаваемые из областного бюджета в районные бюджеты, в том числе:
1) установить объемы бюджетных субвенций, передаваемые из областного бюджета в районные бюджеты на 2014 год в сумме 3 803 031 тысяча тенге, в том числе:
Бейнеускому району – 2 302 845 тысяч тенге;
Мунайлинскому району – 1 500 186 тысяч тенге;
2) установить объемы бюджетных субвенций, передаваемые из областного бюджета в районные бюджеты на 2015 год в сумме 2 371 701 тысяча тенге, в том числе:
Бейнеускому району – 1 849 030 тысяч тенге;
Мунайлинскому району – 522 671 тысяча тенге;
3) установить объемы бюджетных субвенций, передаваемые из областного бюджета в районные бюджеты на 2016 год в сумме 1 806 045 тысяч тенге, в том числе:

2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет пен аудандардың бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттер көлемі туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/190 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 09 қаңтарда № 2332 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» және «2014-2016 жылдарға арналған республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қалалар, астана бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттер көлемі туралы» 2013 жылғы 3 желтоқсандағы заңдарына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық бюджет пен аудандардың бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттер көлемі 2014-2016 жылдарға үш жылдық кезеңге абсолюттік көрсеткіште бекітілсін.
2. Аудандар бюджеттерінен облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алып қоюлар көлемі, оның ішінде:
1) 2014 жылға аудан бюджеттерінен облыстық бюджетке берілетін 2 675 090 мың теңге сома көлемінде бюджеттік алып қоюлар белгіленсін, оның ішінде:
Қарақия ауданынан – 2 386 928 мың теңге;
Түпқараған ауданынан – 288 162 мың теңге;
2) 2015 жылға аудан бюджеттерінен облыстық бюджетке берілетін 3 814 302 мың теңге сома көлемінде бюджеттік алып қоюлар белгіленсін, оның ішінде:
Қарақия ауданынан – 3 096 015 мың теңге;
Маңғыстау ауданынан – 408 166 мың теңге;
Түпқараған ауданынан – 310 121 мың теңге;
3) 2016 жылға аудан бюджеттерінен облыстық бюджетке берілетін 5 758 140 мың теңге сома көлемінде бюджеттік алып қоюлар белгіленсін, оның ішінде:
Қарақия ауданынан – 4 260 229 мың теңге;
Түпқараған ауданынан – 1 497 911 мың теңге.
3. Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі, оның ішінде:
1) 2014 жылға облыстық бюджеттен аудандардың бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 3 803 031 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданына – 2 302 845 мың теңге;
Мұнайлы ауданына – 1 500 186 мың теңге;
2) 2015 жылға облыстық бюджеттен аудандардың бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 2 371 701 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданына – 1 849 030 мың теңге;
Мұнайлы ауданына – 522 671 мың теңге;
3) 2016 жылға облыстық бюджеттен аудандардың бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 1 806 045 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:

Бейнеускому району – 1 599 275 тысяч тенге;
Мунайлинскому району – 206 770 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года и действует до 31 декабря 2016 года.
Председатель сессии                     Р. Борашов
Секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области»
Ж. Уланова
10 декабря 2013 г.

Бейнеу ауданына – 1 599 275 мың теңге;
Мұнайлы ауданына – 206 770 мың теңге.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 31 желтоқсанына дейін қолданылады.
Сессия төрағасы                         Р. Борашов
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж. Ұланова
10 желтоқсан 2013 ж. Ор