О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/110 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Жанаозен Мангистауской области от 04 декабря 2013 года № 22/178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 декабря 2013 года № 2310
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 21 декабря 2012 года № 12/110 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2192 от 10 января 2013 года, опубликовано в газете «Жанаозен» от 18 марта 2013 года за № 11) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложению, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 593 982 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 982 648 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 221 802 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 254 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 373 278 тысячи тенге;
2) затраты – 12 908 686 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 314 704 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 314 704 тысяч тенге.».
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Е. Утеев
Секретарь
городского маслихата                    С. Мынбай
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Жанаозенский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
Н. Гумарова

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/110 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 04 желтоқсандағы № 22/178 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 желтоқсанда № 2310 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/110 «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 10 қаңтардағы № 2192 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 наурыздағы № 11 «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 12 593 982 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 982 648 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 221 802 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 16 254 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 373 278 мың теңге;
2) шығындар – 12 908 686 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 314 704 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 314 704 мың теңге.».
көрсетілген шешімнің 123 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Е. Утеев
Қалалық
Мәслихат хатшысы                        С. Мыңбай
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н. Ғұмарова

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
122
Аппарат акима района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
467
Отдел строительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
04
Образование
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
467
Отдел строительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
467
Отдел строительства района (города областного значения)
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
Приложение 3
к решению городского маслихата
от 04 декабря 2013 года № 22/178
Перечень бюджетных программ в разрезе поселка, села, сельского округа на 2013 год
Ф.гр.
Адм.
Пр.
Наименование
1
2
01
Государственные услуги общего характера
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
002
Ақпараттық жүйелер құру
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
002
Ақпараттық жүйелер құру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
04
Білім беру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
008
Cпорт және туризм объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
077
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы
04 желтоқсандағы № 22/178 шешіміне
3 қосымша
2013 жылға арналған әрбір кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ф.топ
Әкімші
Бағ.
Атауы
1
2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Білім беру
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау