О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/61 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 09 июля 2013 года № 14/95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 июля 2013 года № 2277
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 2 июля 2013 года № 11/164 « О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2266 от 9 июля 2013 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/61 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за № 2185, опубликовано в газете «Ақкетік арайы» от 11 января 2013 года № 02-03 (570-571) ) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«Утвердить районный бюджет на 2013 год согласно приложению в следующих объемах:
1) доходы – 6 073 539 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 294 836 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 056 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 34 758 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 718 889 тысяч тенге;
2) затраты – 6 209 124,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 138 900 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 146 583,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 683,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 274 485 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 274 485 тысяч тенге;
поступление займов – 51 930,0 тысяч тенге;
погашение займов – 7 683, 0 тысяч тенге.».
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры «18,8» заменить цифрами «29,5»;
в подпункте 5):
цифры «17,6» заменить цифрами «26,4»;
пункт 4 дополнить абзацем следующего содержания:
«увеличение штатной численности местных исполнительных органов.».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Е. Жанбырбаев
Секретарь
районного маслихата                     А. Досанова
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного учреждения
«Тупкараганский районный отдел
экономики и финансов»
Ж.Толеген

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/61 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы мәслихатының 2013 жылғы 09 шілдедегі № 14/95 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде № 2277 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 2 шілдедегі № 11/164 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 9 шілдеде № 2266 болып тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/61 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда № 2185 болып тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 02-03 (570-571) «Ақкетік арайы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2013 жылға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 073 539 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 294 836 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25 056 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 34 758,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 718 889,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 209 124,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 138 900,0 мың теңге оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 146 583,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 7 683,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 274 485 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 274 485 мың теңге;
қарыздар түсімі – 51 930,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 683, 0 мың теңге.».
2-тармақта:
1) тармақшада:
«18,8» саны «29,5» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«17,6» саны «26,4» санымен ауыстырылсын;
4-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«жергілікті атқарушы органдардың штат санын көбейту.».
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы:                        Е. Жаңбырбаев
Аудандық
мәслихат хатшысы:                       А. Досанова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы:
Ж.Төлеген

1 350,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
51 569,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 672,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8 672,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15 594,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
10 477,0
003
Капитальные расходы государственного органа
117,0
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
5 000,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 878,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 659,0
007
Капитальные расходы государственного органа
219,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
17 425,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
17 425,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 059,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13 059,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 759,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2 300,0
12
Транспорт и коммуникации
28 603,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28 603,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
10 000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
18 603,0
13
Прочие
48 091,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
10 483,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10 483,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа С.Шапагатова
2 000,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
2 000,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Акшукур
6 000,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
6 000,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Кызылозен
1 000,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 000,0
123
Аппарат акима аула (села), аульного (сельского) округа Таушык
2 000,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
2 000,0
123
Аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Баутино
4 601,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
4 601,0

13 500
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
14 747
001
Жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 127
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 350
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
51 569
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 672
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
8 672
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15 594
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 477
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
117
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
5 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 878
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 659
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
219
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17 425
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
17 425
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 059
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13 059
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 759
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 300
12
Көлiк және коммуникация
28 603
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28 603
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
10 000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18 603
13
Басқалар
48 091
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
10 483
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 483
123
С.Шапағатов ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
2 000
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 000
123
Ақшұқыр ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6 000
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
6 000
123
Қызылөзен ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 000
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 000
123
Таушық ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
2 000
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 000
123
Баутин кент,ауыл (село),ауылдық ( селолық) округ әкімінің аппараты
4 601
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4 601