О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/79 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 12 декабря 2013 года № 17/186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 декабря 2013 года № 2313
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/189 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 декабря 2013 года за № 2311) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/79 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2013 года за № 2191, опубликовано в газете «Мұнайлы» от 18 января 2013 года № 4-6 (325-327) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«Утвердить районный бюджет на 2013 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 7 306 275 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 695 321 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 95 689 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 377 198 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 138 068 тысяч тенге;
2) затраты – 7 542 645 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 270 579 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 300 369 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 790 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 506 949 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 506 949 тысяч тенге.»
в пункте 2:
в подпункте 1) цифру «100» заменить цифрой «85,2»;
в подпункте 2) цифру «100» заменить цифрой «0»;
в подпункте 3) цифру «100» заменить цифрой «0»;
в подпункте 4) цифру «100» заменить цифрой «84,2».
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/79 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/186 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2313 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және «Облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013–2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/189 Маңғыстау облыстық мәслихатының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 2311 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/79 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2013 жылғы 10 қаңтарда № 2191 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда № 4-6 (325-327) «Мұнайлы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«2013 жылға арналған аудандық бюджет қоса беріліп отырған 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 306 275 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 695 321 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 95 689 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 377 198 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 138 068 мың теңге.
2) шығындар – 7 542 645 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 270 579 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 300369 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 790 мың теңге;
4) қаржы активтері мен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 506 949 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 506 949 мың теңге.»
2-тармақта:
1) тармақшадағы «100» саны «85,2» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «100» саны «0» санымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы «100» саны «0» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «100» саны «84,2» санымен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.