Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № А-5 акционерного общества "Варваринское" в Тарановском районе
Постановление акимата Костанайской области от 4 февраля 2013 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 февраля 2013 года № 4043. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно – питьевого водозабора на участке скважины № А-5 акционерного общества "Варваринское" в Тарановском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО
Директор государственного учреждения
"Департамент комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области"
______________ Б. Кенжебаев
Начальник государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая инспекция
по регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 4 февраля 2013 года № 37
Зоны санитарной охраны хозяйственно – питьевого водозабора на участке скважины № А-5 акционерного общества "Варваринское" в Тарановском районе
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I - пояс
II - пояс
III - пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Скважины
№ А-6, № А-7
Радиус -
50 метров
вокруг
каждой
скважины
0,785
гектара
вокруг
каждой
скважины
Длина –
276
метров
Макси-
мальная
ширина –
79 метров

Таран ауданындағы "Варваринское" акционерлік қоғамының № А-5 ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 4 ақпандағы № 37 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 ақпанда № 4043 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Таран ауданындағы "Варваринское" акционерлік қоғамының № А-5 ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау комитетінің
Қостанай облысы бойынша департаменті"
мемлекеттік мекемесінің директоры
______________ Б. Кенжебаев
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Су ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау
жөніндегі Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 4 ақпандағы
№ 37 қаулысына қосымша
Таран ауданындағы "Варваринское" акционерлік қоғамының № А-5 ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
№ А-6,
№ А-7
ұңғымалар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айналасында
50 метр
Әр
ұңғыманың
айналасында
0,785
гектар
Ұзындығы
– 276
метр
Барынша
ені – 79
метр

2,18
гектара
Длина –
2545
метров
Макси-
мальная
ширина –
119
метров
30,29
гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Зоны санитарной охраны участка скважины А-5" (Заказчик акционерное общество "Варваринское").

2,18
гектар
Ұзындығы
– 2545
метр
Барынша
ені –
119 метр
30,29
гектар
Ескерту: "А-5 ұңғыма учаскесінің санитарлық қорғау аймақтары" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші "Варваринское" акционерлік қоғамы).