Об установлении зон санитарной охраны на участке скважин № 980201, № 980202, № 980203, № 980204 месторождения подземных вод Кушмурун - ІІ в Аулиекольском районе
Постановление акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 452. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2013 года № 4308. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны на участке скважин № 980201, № 980202, № 980203, № 980204 месторождения подземных вод Кушмурун – II в Аулиекольском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Департамент комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области"
_______________ С. Байменова
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая инспекция
по регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 16 октября 2013 года
№ 452
Зоны санитарной охраны на участке скважин
№ 980201, № 980202, № 980203, № 980204 месторождения
подземных вод Кушмурун - II в Аулиекольском районе
Наимено-
вание
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
пло-
щадь
граница
пло-
щадь
граница
площадь
Скважины
№ 980201,
№ 980202,
№ 980203,
№ 980204
Радиус -
50 метров
вокруг
каждой
скважины
3,14
гекта-
ра
Длина –
189,5 метра
Максимальная
ширина - 100
метров
26,3
гекта-
ра
Радиус -
475,3 метра
вокруг
каждой
скважины

Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын - ІІ жер асты сулары кең орнының № 980201, № 980202, № 980203, № 980204 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 452 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қарашада № 4308 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын – ІІ жер асты сулары кең орнының № 980201, № 980202, № 980203, № 980204 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_______________ С. Байменова
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігі Су ресурстары
комитетінің Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 16 қазандағы
№ 452 қаулысына қосымша
Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын – ІІ жер асты
сулары кең орнының № 980201, № 980202, № 980203, № 980204
ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І-белдеу
ІІ-белдеу
ІІІ-белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 980201,
№ 980202,
№ 980203,
№ 980204
ұңғымалар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айнала-
сында
50 метр
3,14
гектар
Ұзындығы
– 189,5
метр
Барынша
ені –
100 метр
26,3
гектар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айналасын-
да
475,3 метр

230,4
гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале "Проект обоснования поясов зон санитарной охраны участка скважин № 980201, № 980202, № 980203, № 980204 месторождения подземных вод Кушмурун - II в Аулиекольском районе Костанайской области" (заказчик - Филиал "Енбек-Костанай" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Енбек" исправительных учреждений Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан).

230,4
гектар
Ескерту: "Қостанай облысының Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын – ІІ жер асты сулары кең орнының № 980201, № 980202, № 980203, № 980204 ұңғымалары учаскесінің санитарлық қорғау аймақтары белдеулерінің негіздеу жобасы" картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті түзеу мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Еңбек-Қостанай" филиалы).