Об установлении зон санитарной охраны централизованного хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважин № 1, № 2 в селе Шокай Алтынсаринского района
Постановление акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 447. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2013 года № 4310. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны централизованного хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважин № 1, № 2 в селе Шокай Алтынсаринского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Департамент
комитета государственного санитарно-
эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
по Костанайской области"
_______________ С. Байменова
Руководитель республиканского
государственного учреждения "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция по регулированию
использования и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам Министерства
охраны окружающей среды Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 16 октября 2013 года № 447
Зоны санитарной охраны централизованного
хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод
на участке скважин № 1, № 2 в селе Шокай
Алтынсаринского района
Наимено-
вание
источни-
ка водо-
забора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважина
№ 1, № 2
Длина –
140
метров
Ширина –
100
метров
1,4
гектара
Длина –
140
метров
Макси-
мальная
ширина
– 100
метров
1,4
гектара
Длина –
572,5 метра
Максималь-
ная ширина
– 169,5
метра
14,7 гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "зоны санитарной охраны централизованного хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважин № 1, № 2 в селе Шокай Алтынсаринского района" (заказчик - товарищество с ограниченной ответственностью "Шокай-К").

Алтынсарин ауданының Шоқай ауылындағы № 1, № 2 ұңғымалар учаскесінде жер асты сулары орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 447 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қарашада № 4310 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Алтынсарин ауданының Шоқай ауылындағы № 1, № 2 ұңғымалар учаскесінде жер асты сулары орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_______________ С. Байменова
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігі Су ресурстары
комитетінің Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 16 қазандағы
№ 447 қаулысына қосымша
Алтынсарин ауданының Шоқай ауылындағы
№ 1, № 2 ұңғымалар учаскесінде жер асты сулары
орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың
санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І-белдеу
ІІ-белдеу
ІІІ-белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 1, № 2
ұңғымалар
Ұзындығы –
140 метр
Ені – 100
метр
1,4
гектар
Ұзындығы –
140 метр
Барынша ені
– 100 метр
1,4
гектар
Ұзындығы –
572,5 метр
Барынша ені
– 169,5
метр
14,7
гектар
Ескерту: "Алтынсарин ауданының Шоқай ауылындағы № 1, № 2 ұңғымалар учаскесінде жер асты сулары орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші - "Шоқай-К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).