Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 1э в селе Новопавловка Карасуского района
Постановление акимата Костанайской области от 16 октября 2013 года № 446. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2013 года № 4315. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 1э в селе Новопавловка Карасуского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Департамент комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области"
_____________________ С. Байменова
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства охраны
окружающей среды Республики
Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Начальник ГУ "Управление
природных ресурсов и
регулирования акимата
Костанайской области"
____________ К. Тулеубаев
Аким Карасуского района
____________ А. Шамшиев
Приложение
к постановлению акимата
от 16 октября 2013 года № 446
Зоны санитарной охраны источников
хозяйственно-питьевого водозабора на
участке скважины № 1э в селе
Новопавловка Карасуского района
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
граница
площадь
Скважина
№ 1э
Радиус - 50
метров
0,785 гектара
Продолжение таблицы:
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
II пояс
граница
площадь
Скважина
№ 1э
Длина – 295 метров
Максимальная
ширина - 224 метра

Қарасу ауданының Новопавловка ауылындағы № 1э ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылы 16 қазандағы № 446 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қарашада № 4315 болып тіркелді
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Қарасу ауданының Новопавловка ауылындағы № 1э ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Қостанай
облысы бойынша департаменті"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_______________ С. Байменова
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
"Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы"
ММ басшысы
__________________ Қ. Төлеубаев
Қарасу ауданының әкімі
_______________ А. Шәмшиев
Әкімдіктің
2013 жылғы 16 қазандағы
№ 446 қаулысына қосымша
Қарасу ауданының Новопавловка ауылындағы
№ 1э ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз
су тартудың санитарлық
қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының
мөлшерлері
І - белдеу
шекарасы
ауданы
№ 1 э
ұңғымасы
Радиусі – 50
метр
0,785 гектар
Кестенің жалғасы:
Су тарту
көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының
мөлшерлері
ІІ - белдеу
шекарасы
ауданы
№ 1 э
ұңғымасы
Ұзындығы – 295
метр
Барынша
ені – 224 метр

6,6 гектара
Продолжение таблицы:
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
III пояс
граница
площадь
Скважина
№ 1э
Длина – 4054 метра
Максимальная
ширина- 408 метров
165,4 гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале "Проект санитарно-гидрогеологического обоснования зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 1э в селе Новопавловка Карасуского района" (заказчик - товарищество с ограниченной ответственностью "Ключевое").

6,6 гектар
Кестенің жалғасы:
Су тарту
көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының
мөлшерлері
ІІІ - белдеу
шекарасы
ауданы
№ 1 э
ұңғымасы
Ұзындығы – 4054
метр
Барынша
ені – 408 метр
165,4 гектар
Ескерту: "Қарасу ауданының Новопавловка ауылындағы № 1э ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймағының санитарлық-гидрогеологиялық негіздемесінің жобасы" картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші - "Ключевое" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).