О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 96 "О бюджете города Костаная на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 10 июля 2013 года № 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 июля 2013 года № 4186
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 96 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3967, опубликованное 10 января 2013 года в газете "Наш Костанай") следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5) и 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 20845458,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14243264,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 42000,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1161100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5399094,8 тысяч тенге;
2) затраты 21637286,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -802827,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 802827,7 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Предусмотреть на 2013 год возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов в сумме 158,0 тысяч тенге, уменьшив затраты по бюджетной программе 464003000 "Общеобразовательное обучение";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 4450,8 тысяч тенге;
на предоставление специальных социальных услуг в сумме 5267,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 237167,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011–2020 годы в сумме 14591,0 тысяча тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 63441,0 тысяча тенге;

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 96 "Қостанай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 153 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде № 4186 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 106-бабына сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 96 "Қостанай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3967 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Наш Костанай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5) және 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 20845458,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 14243264,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 42000,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1161100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5399094,8 мың теңге;
2) шығындар – 21637286,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11000,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 11000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -802827,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 802827,7 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-2-тармағымен толықтырылсын:
"3-2. 464003000 "Жалпы білім беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша шығындарды азайтып, 2013 жылға мақсатына сай емес пайдаланылған нысаналы трансферттерді қайтару 158,0 мың теңге сомасында қарастырылсын";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 4450,8 мың теңге сомасында;
арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге 5267,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 237167,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 14591,0 мың теңге сомасында;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшiн ай сайын ақша қаражатын төлеуге 63441,0 мың теңге сомасында;

на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 93643,0 тысячи тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 15984,0 тысячи тенге;
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в сумме 980,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
депутат по избирательному
округу № 13                                С. Исмуратов
Секретарь Костанайского
городского маслихата                       Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"
_____________ Р. Айткужинова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Костаная"
_____________ Н. Дорошок
Приложение 1
к решению маслихата

мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 93643,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлi жүйе бойынша бiлiктiлiктi арттырудан өткен мұғалiмдерге төленетiн еңбекақыны арттыруға 15984,0 мың теңге сомасында;
жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға 980,0 мың теңге сомасында";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 3-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 13 сайлау
округі бойынша депутаты                    С. Есмұратов
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Халықов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Р. Айтқожинова
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Н. Дорошок
Мәслихаттың