О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 12 декабря 2012 года № 1791 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2013 году"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 21 января 2013 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 февраля 2013 года № 4006
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2013 году" от 12 декабря 2012 года № 1791 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3948, опубликованное 28 декабря 2012 года в газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнения:
в приложении "Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах", утвержденном вышеуказанным постановлением:
строку, порядковый номер 2, изложить в новой редакции:
"
2
Государст-
венное
учреждение
"Аппарат
акима
поселка
Качар"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ, не
требующих
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника
5720
2
минимальных
размера
заработной
платы
Продолжительность
рабочего времени одного
участника общественных
работ – не более 40 часов
в неделю, учитывая
ограничения,
предусмотренные трудовым
законодательством
Республики Казахстан, с
двумя выходными днями,
обеденным перерывом не
менее одного часа.
";
дополнить строками, порядковые номера 19, 20, 21, 22 следующего содержания:
"
19
20
21
22
Государст-
венное
учреждение
"Канцелярия
Костанайс-
кого
областного
суда
Департамен-
та по
обеспечению
деятельности
судов при
Верховном
Суде
Республики
Казахстан
(аппарата
Верховного
Суда
Республики
Казахстан)"
Коммунальное
государст-
венное
учреждение
"Центр
занятости"
акимата
города
Рудного
Местное
религиозное
объединение
"Община
мусульман
города
Рудного"
Рудненский
городской
филиал
Костанайской
области
Общественно-
го
объединения
"Народно-
Демократи-
ческая
партия "Нур
Отан"
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ, не
требующих
предварите-
льной
профессио-
нальной
подготовки
работника
Содействие в
охране
многоквартир-
ного жилого
дома,
расположенно-
го по адресу
улица Ленина,
дом 187А, не
требующее
предваритель-
ной
профессиона-
льной
подготовки
работника
Помощь в
уборке
лестничных
клеток жилого
дома,
расположенно-
го по адресу
улица Ленина,
дом 187А, не
требующая
предваритель-
ной
профессиона-
льной
подготовки
работника
Помощь в
поддержании
порядка в
зонах общего
пользования
жилого дома,
расположенно-
го по адресу
улица Ленина,
дом 187А, не
требующая
предваритель-
ной
профессиона-
льной
подготовки
работника
Помощь в
уборке
помещения в
здании
религиозного
объединения
"Религиозное
общество
мусульман г.
Рудного",
расположенно-
го по адресу
проспект
Комсомольский
дом 55, не
требующая
предваритель-
ной
профессиона-
льной
подготовки
работника
Ежедневная
помощь в
проведении
технических
работ, не
требующих
предваритель-
ной
профессиона-
льной
подготовки
работника

Әкімдіктің 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 1791 "2013 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 1 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 8 ақпанда № 4006 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2013 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 1791 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3948 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсанда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне ақы төлеу мөлшері" қосымшасында:
реттік нөмірі 2-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
2
"Қашар
поселкесі
әкімінің
аппараты"
мемлекет-
тік
мекемесі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті
көмек
көрсету
5720
Ең төменгі
жалақының
2 мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан Республикасының
еңбек заңнамасымен
ескерілген шектеулерді
есепке алып, аптасына 40
сағаттан артық емес, екі
демалыс күнімен, бір
сағаттан кем емес түскі
үзіліспен.
";
мына мазмұндағы реттік нөмірлері 19, 20, 21, 22-жолдарымен толықтырылсын:
"
19
20
21
22
"Қазақстан
Республикасы
Жоғарғы Соты
жанындағы
Соттардың
қызметін
қамтамасыз
ету
департамен-
тінің
(Қазақстан
Республикасы
Жоғарғы Соты
аппаратының)
Қостанай
облыстық
сотының
кеңсесі"
мемлекеттік
мекемесі
Рудный
қаласы
әкімдігінің
"Жұмыспен
қамту
орталығы"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
"Рудный
қаласы
мұсылманда-
рының діни
қоғамы"
жергілікті
діни
бірлестігі
"Нұр Отан"
Халықтық
Демократия-
лық
партиясы"
қоғамдық
бірлестігі-
нің Қостанай
облысы
Рудный
қалалық
филиалы
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті
көмек
көрсету
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
Ленин
көшесі, 187А
үй мекенжайы
бойынша
орналасқан
көп пәтерлі
тұрғын үйді
қорғауда
жәрдем
көрсету
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
Ленин
көшесі, 187А
үй мекенжайы
бойынша
орналасқан
тұрғын үйдің
баспалдақ
торларын
жинауда
көмек
көрсету
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
Ленин
көшесі, 187А
үй мекенжайы
бойынша
орналасқан
тұрғын үйдің
жалпы
пайдаланатын
аймақтарда
тәртіп
сақтауда
көмек
көрсету
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
Комсомол
даңғылы, 55
үй мекенжайы
бойынша
орналасқан
"Рудный
қаласы
мұсылманда-
рының діни
қоғамы" діни
бірлестігі
ғимаратында-
ғы жайларды
жинауда
көмек
көрсету
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін,
техникалық
жұмыстарды
жүргізуде
күнделікті
көмек
көрсету

6592
9000
5800
9000
3600
3296
2
минималь-
ных
размера
заработ-
ной платы
2,5 минимальных размера заработной платы
2,5
минималь-
ных
размера
заработ-
ной платы
2,5
минималь-
ных
размера
заработ-
ной платы
2,5
минималь-
ных
размера
заработ-
ной платы
2
минималь-
ных
размера
заработ-
ной платы
Продолжительность
рабочего времени одного
участника общественных
работ – не более 40
часов в неделю,
учитывая ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан, с
двумя выходными днями,
обеденным перерывом не
менее одного часа.
Устанавливается сменный
график работы с
применением
суммированного учета
рабочего времени и
обязательным
соблюдением
продолжительности
отдыха участника
общественных работ
между окончанием работы
и ее началом в
следующую рабочую
смену. Учетным периодом
является календарный
год.
Продолжительность
рабочего времени одного
участника общественных
работ – не более 40
часов в неделю,
учитывая ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан, с
двумя выходными днями,
обеденным перерывом не
менее одного часа.
Устанавливается сменный
график работы с
применением
суммированного учета
рабочего времени и
обязательным
соблюдением
продолжительности
отдыха участника
общественных работ
между окончанием работы
и ее началом в
следующую рабочую
смену. Учетным периодом
является календарный
год.
Продолжительность
рабочего времени одного
участника общественных
работ – не более 40
часов в неделю,
учитывая ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан, с
двумя выходными днями,
обеденным перерывом не
менее одного часа.
Продолжительность
рабочего времени одного
участника общественных
работ – не более 40
часов в неделю,
учитывая ограничения,
предусмотренные
трудовым
законодательством
Республики Казахстан, с
двумя выходными днями,
обеденным перерывом не
менее одного часа.
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Рудного                             Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Канцелярия
Костанайского областного суда
Департамента по обеспечению
деятельности судов при
Верховном Суде Республики
Казахстан (аппарата Верховного
Суда Республики Казахстан)"
________________ Н. Катарбеков
Первый заместитель председателя
Рудненского городского филиала
Костанайской области Общественного
объединения "Народно-Демократическая
партия "Нур Отан"
________________________ С. Байгужин
Председатель общины местного
религиозного объединения "Община
мусульман города Рудного"
____________________ С. Нурканов

6592
9000
5800
9000
3600
3296
Ең төменгі
жалақының
2 мөлшері
Ең төменгі
жалақының
2,5
мөлшері
Ең төменгі
жалақының
2,5 мөлшері
Ең төменгі
жалақының
2,5
мөлшері
Ең төменгі
жалақының
2,5
мөлшері
Ең төменгі
жалақының
2
мөлшері
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан Республикасының
еңбек заңнамасымен
ескерілген шектеулерді
есепке алып, аптасына 40
сағаттан артық емес, екі
демалыс күнімен, бір
сағаттан кем емес түскі
үзіліспен.
Жұмыс уақытының жиынтық
есебін қолдануымен және
жұмыстың аяқталуы мен
келесі жұмыс ауысымның
басталуы арасындағы
қоғамдық жұмыстарға
қатысушының демалыс
ұзақтығының міндетті
сақталуымен ауысымды
жұмыс кестесі бекітіледі.
Есепті кезең күнтізбелік
жыл болып табылады.
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан Республикасының
еңбек заңнамасымен
ескерілген шектеулерді
есепке алып, аптасына 40
сағаттан артық емес, екі
демалыс күнімен, бір
сағаттан кем емес түскі
үзіліспен.
Жұмыс уақытының жиынтық
есебін қолдануымен және
жұмыстың аяқталуы мен
келесі жұмыс ауысымның
басталуы арасындағы
қоғамдық жұмыстарға
қатысушының демалыс
ұзақтығының міндетті
сақталуымен ауысымды
жұмыс кестесі бекітіледі.
Есепті кезең күнтізбелік
жыл болып табылады.
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан Республикасының
еңбек заңнамасымен
ескерілген шектеулерді
есепке алып, аптасына 40
сағаттан артық емес, екі
демалыс күнімен, бір
сағаттан кем емес түскі
үзіліспен.
Қоғамдық жұмыстарға бір
қатысушының жұмыс
уақытының ұзақтығы –
Қазақстан Республикасының
еңбек заңнамасымен
ескерілген шектеулерді
есепке алып, аптасына 40
сағаттан артық емес, екі
демалыс күнімен, бір
сағаттан кем емес түскі
үзіліспен.
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный
қаласының әкімі                            Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты жанындағы
Соттардың қызметін
қамтамасыз ету департаментінің
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Соты аппаратының) Қостанай
облыстық сотының кеңсесі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Н. Қатарбеков
"Нұр Отан" Халықтық Демократиялық
партиясы" қоғамдық бірлестігінің
Қостанай облысы Рудный қалалық
филиалы төрағасының бірінші
орынбасары
_________________ С. Байғожин
"Рудный қаласы мұсылмандарының
діни қоғамы" жергілікті діни
бірлестігінің қоғам төрағасы
__________________ С. Нұрқанов