О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 90 "О городском бюджете города Рудного на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2013 года № 4348
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 90 "О городском бюджете города Рудного на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3958, опубликованное 4 января 2013 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 11 678 947,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 207 251,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 24 763,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 092,2 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 246 841,6 тысячи тенге;
2) затраты – 11 895 737,7 тысячи тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                Д. Нугуманова
Исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата             А. Макаренко
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский городской
отдел финансов" акимата города Рудного
____________________ С. Фаткуллина
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский городской
отдел экономики и бюджетного
планирования" акимата города Рудного
________________ З. Жигунова
Приложение
к решению маслихата
от 12 декабря 2013 года № 221
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 90
Городской бюджет города Рудного на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 90 "Рудный қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 221 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 4348 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 90 "Рудный қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірімен 3958 тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 11 678 947,8 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 10 207 251,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 763,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 092,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 246 841,6 мың теңге;
2) шығындар – 11 895 737,7 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Д. Нугуманова
Қалалық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы                          А. Макаренко
КЕЛІСІЛДІ
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ С. Фаткуллина
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ З. Жигунова
Мәслихаттың
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 221 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 90 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2013 жылға арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер