О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 72 "О бюджете города Лисаковска на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 24 мая 2013 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 мая 2013 года № 4143. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Лисаковска Костанайской области от 10 января 2014 года № 6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Лисаковска Костанайской области от 10.01.2014 № 6).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 72 "О бюджете города Лисаковска на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3955, опубликовано 17, 24 января 2013 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2494500,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2016628,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22175,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 438697,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2620269,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25000,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -162769,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162769,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь городского маслихата             Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Лисаковска"
__________________ Н. Турлубекова
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 72 "Лисаков қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2013 жылғы 24 мамырдағы № 127 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 мамырда № 4143 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 6 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 10.01.2014 № 6 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 72 "Лисаков қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3955 тіркелген, 2013 жылғы 17, 24 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2494500,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2016628,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22175,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 438697,0 мың теңге;
2) шығындар – 2620269,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 25000,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -162769,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162769,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Н. Турлубекова
Мәслихаттың