О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 75 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 15 февраля 2013 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 февраля 2013 года № 4028
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 75 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за номером 3977, опубликованного 3 января 2013 года № 1, 4 января 2013 года № 2 в газете "Таза бұлақ Чистый родник") следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1602228,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 413954,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3398,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1184876,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1613987,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32281,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36351,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4070,0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 44040,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –   44040,9 тысяч тенге.";
приложения 12 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                        Б. Есмуханов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Алтынсаринского района"
___________ Е. Павлюк
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 75 "Алтынсарин ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2013 жылғы 15 ақпандағы № 83 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 ақпанда № 4028 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфография сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104106 баптарына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алтынсарин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 75 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3977 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 3 қантардағы 1 нөмірінде, және 2013 жылғы 4 қантардағы 2 нөмірінде "Таза бұлақ - Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1602228,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 413954,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3398,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1184876,0 мың теңге;
2) шығындар – 1613987,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32281,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36351,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4070,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті)– -44040,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44040,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12 және 3-қосымшалары осы шешімнің 12 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Есмұханов
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин ауданы
әкімдігінің экономика
және қаржы бөлімі"
ММ бастығы
_______ Е. Павлюк
Мәслихаттың