О внесении изменения в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 75 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 25 апреля 2013 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 мая 2013 года № 4126
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 75 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3977, опубликованного 3 января 2013 года № 1, 4 января 2013 года № 2 в газете "Таза бұлақ Чистый родник") следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1602228,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 413954,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3398,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1184876,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1613987,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32281,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36351,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4070,0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -44040,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44040,9 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной,
сессии районного маслихата                 Д. Ержанова
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                        Б. Есмуханов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Алтынсаринского района"
__________________ Е. Павлюк
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 апреля 2013 года
№ 95
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года
№ 75
Бюджет Алтынсаринского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 75 "Алтынсарин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 сәуірдегі № 95 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 мамырда № 4126 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алтынсарин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 75 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3977 тіркелген, 2013 жылғы 3 қаңтардағы № 1, 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 2 "Таза бұлақ Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Алтынсарин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1602228,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 413954,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3398,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1184876,0 мың теңге;
2) шығындар – 1613987,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32281,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36351,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4070,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -44040,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44040,9 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының
төрайымы                                   Д. Ержанова
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Есмұханов
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі" ММ
бастығы
_________________ Е. Павлюк
Мәслихаттың
2013 жылғы 25 сәуірдегі № 95
шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 75
шешіміне 1-қосымша
Алтынсарин ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР