О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 75 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 18 октября 2013 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 октября 2013 года № 4264
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 75 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3977, опубликованного 3 января 2013 года, 4 января 2013 года в газете "Таза бұлақ - Чистый родник") следующее изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1558710,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 363961,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1525,1 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3865,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1189358,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1570470,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38234,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 42272,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4038,0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 49994,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49994,4 тысяч тенге.";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной сессии,
секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                        Б. Есмуханов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Алтынсаринского района"
_______________ Е. Павлюк
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 75 "Алтынсарин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2013 жылғы 18 қазандағы № 134 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қазанда № 4264 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 75 "Алтынсарин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3977 тіркелген, 2013 жылғы 3 қаңтарда, 2013 жылғы 4 қаңтарда "Таза бұлақ-Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1558710,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 363961,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1525,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3865,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 1189358,7 мың теңге;
2) шығындар – 1570470,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 38234,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 42272,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4038,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 49994,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49994,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы,
кезектен тыс сессияның
төрағасы                                   Б. Есмұханов
КЕЛІСІЛГЕН
"Алтынсарин ауданы
әкімдігінің экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ Е. Павлюк
Мәслихаттың