О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 94 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 18 февраля 2013 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 февраля 2013 года № 4040. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 27 января 2014 года № 8)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 27.01.2014 № 8).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2013-2015 годы" от 20 декабря 2012 года № 94 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3960, опубликованное 11 января 2013 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1499158,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 153673,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 13206,0 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4000,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1328279,0 тысяча тенге;
2) затраты – 1502133,8 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17859,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26028,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8169,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяча тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20834,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20834,8 тысяча тенге".
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, из них:
на содержание организации образования – 11500,0 тысяча тенге";
дополнить указанное решение пунктами 9-19-2 следующего содержания:

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 "Аманкелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2013 жылғы 18 ақпандағы № 102 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 ақпанда № 4040 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 8 хаты)
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 27.01.2014 № 8 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабына сәйкес Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Аманкелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3960 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аманкелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1499158,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 153673,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13206,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1328279,0 мың теңге;
2) шығындар – 1502133,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 17859,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 26028,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 8169,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20834,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20834,8 мың теңге".
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
білім беру ұйымдарын күтіп ұстауға – 11500,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 9-19-2 тармақтармен толықтырылсын:

"9-1. Утвердить перечень бюджетных программ поселков, аулы (сел), аульных (сельских) округов Амангельдинского района на 2014 год согласно приложению 6.
9-2. Утвердить перечень бюджетных программ поселков, аулы (сел), аульных (сельских) округов Амангельдинского района на 2015 год согласно приложению 7.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и дополнить приложениями 6 и 7 к указанному решению согласно приложениями 34 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
очередной шестой сессии                    Каркабатов М.
Секретарь
районного маслихата                        Саматов А.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Амангельдинского района"
________________ М. Сакетов
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 февраля 2013 года № 102
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 94
Районный бюджет Амангельдинского
района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
I
І. Доходы

"9-1. 2014 жылға арналған Аманкелді ауданының кенттер, ауылдар (селолар), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9-2. 2015 жылға арналған Аманкелді ауданының кенттер, ауылдар (селолар), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын және осы шешімнің 34-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешім 67–қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті алтыншы
сессия төрағасы                            М. Қарқабатов
Аудандық
мәслихат хатшысы                           Ә. Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ М. Сакетов
Мәслихаттың
2013 жылғы 18 ақпандағы
№ 102 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 94 шешіміне 1-қосымша
Аманкелді ауданының 2013 жылға
арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I
І. Кірістер