Об организации оплачиваемых общественных работ на 2013 год
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 18 февраля 2013 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 марта 2013 года № 4056. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктами 6, 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах на 2013 год.
2. Оплату труда для безработных, участвующих в общественных работах производить за фактически выполненные работы из средств районного бюджета.
3. Определить, что:
1) социальные отчисления в Государственный Фонд социального страхования и социальный налог возмещаются из районного бюджета и перечисляются на расчетные счета работодателей;
2) расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в размерах установленных договором на выполнение общественных работ возмещаются из районного бюджета на расчетные счета работодателей.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Амангельдинского района" и работодателем.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Хайруллина С. У.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на действия, возникшее с 1 января 2013 года.
Аким Амангельдинского района
Ж. Таукенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Амангельдинского района"
__________________ М. Тобагабулов
Утвержден
постановлением акимата
от 18 февраля 2013 года № 17
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах на 2013 год
Наименование
организаций
Виды
общественных
работ
Объемы
общественных
работ, в
часах
Конкретные
условия
общественных
работ
Оплата
труда
1
Государст-
венное
коммунальное
предприятие
"Аман Су"
акимата
Амангельдин-
ского района

2013 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 ақпандағы № 17 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 7 наурызда № 4056 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесінің 6, 7, 8-тармақтарына сәйкес Аманкелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға қоса беріліп отырған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың нақты орындалған жұмыстарға еңбек ақы төлеу аудандық бюджет қаражатынан жүргізілсін.
3. Мыналар белгіленсін:
1) Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар мен әлеуметтік салық аудандық бюджеттен өтеледі және жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аударылады;
2) жалақыны есептеу мен төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметіне комиссиялық сыйақысын төлеу шығындары қоғамдық жұмыстарды орындау шартында белгіленген мөлшерлерде жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аудандық бюджеттен өтеледі.
4. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Аманкелді ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және жұмыс беруші арасында қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындау шартында көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. У. Хайруллинге жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аманкелді ауданының әкімі
Ж. Таукенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ М. Тобағабулов
2013 жылғы 18 ақпандағы
№ 17 қаулысымен бекітілген
2013 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Ұйымдардың
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемі,
сағатпен
Қоғамдық
жұмыстардың
нақты
жағдайлары
Еңбегіне
төленетін
ақы
1
Аманкелді
ауданы
әкімдігінің
"Аман-су"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны

1. Работы не
требующие
предварительной
профессиональной
подготовки
работника:
село Амангельды
1) очистка от
снега
и мусора площади
прилегающей к
акимату;
2) помощь в
весенней
очистке от
мусора улиц
С.Мауленова,
А.Байтурсынова,
Б.Майлина,
А.Дуйсенбина,
М.Дулатова,
Д.Божманова,
М.Маметовой,
К.Канжыгалина,
Н.Ахметбекова,
Кейки батыр;
3) участие в
весенней посадке
деревьев в парке
отдыха "Шугыла",
вдоль улиц
А.Байтурсынова,
Б.Майлина;
4) посадка
цветов в клумбы,
уход за ними в
течение летнего
периода Площадь
акимата, возле
музея А.Иманова,
парка Молодежи,
парка отдыха
"Шугыла", возле
памятника А.Иманова;
11760
7040
Продолжи-
тельность
рабочего
времени
одного
участника
общественных
работ – не
более 40
часов в
неделю,
учитывая
ограничения,
предусмот-
ренные
трудовым
законода-
тельстом
Республики
Казахстан, с
двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом
не менее
одного часа
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
5) ежедневная
уборка улиц
С.Мауленова,
А.Байтурсынова,
Б.Майлина,
А.Дуйсенбина,
М.Дулатова,
Д.Божманова,
М.Маметовой,
К.Канжыгалина,
Н.Ахметбекова,
Кейки батыра в
течение летнего
периода;
6) помощь в
уходе, поливе
за посаженными
деревьями в
течение летнего
периода в парке
Молодежи, в
парке отдыха
"Шугыла";
7) помощь в
обновлении
плакатов по
улицам села;
8) помощь в
осенней посадке
деревьев в
центре села;
9) помощь в
уходе, поливе
за посаженными
деревьями в
течение летнего
периода по
улицам
С.Мауленова,
А.Байтурсынова,
Б.Майлина,
А.Дуйсенбина,
М.Маметовой,
К.Канжыгалина,
Н.Ахметбекова,
Кейки батыр;
10 ) посадка
саженцев возле
16 квартирных
коммунальных
домов, а также
оказание помощи
в уходе, поливе
за ними в
течение летнего
периода.
3360
2520
1600
3552
512
2. Работы в
селе Аксай, не
требующие
предварительной
профессио-
нальной
подготовки
работника:
1) помощь в
регулярной
очистке
территории
социально-
культурных
учреждений села
от снега;
704
2) участие в
осенней
посадке
деревьев.
472
3. Работы в
селе Уштогай,
не требующие
предварительной
профессио-
нальной
подготовки
работника:
1) помощь в
регулярной
очистке
территории
социально-
культурных
учреждений села
от снега;
2) помощь в
очистке
центральной
площади от
снега, мусора;
3) участие в
осенней
посадке
деревьев.
672
480
504
4. Работы в
селе
Карынсалды, не
требующие
предварительной
профессио-
нальной
подготовки
работника:
1) помощь в
регулярной
очистке
территории
социально-
культурных
учреждений села
от снега.
372
5. Работы в
селе Амантогай,
не требующие
предварительной
профессио-
нальной
подготовки
работника:
1) помощь в
регулярной
очистке
территории
социально-
культурных
учреждений села
от снега.
2) участие в
весенней
посадке
деревьев;
3) участие в
осенней посадке
деревьев.
944
336
480
6. Работы в
селе Карасу, не
требующие
предварительной
профессио-
нальной
подготовки
работника:

1. Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін
жұмыстар:
Аманкелді
селосындағы
1) әкімдік
маңайындағы
алаңды қардан
және қоқыстан
тазалау;
2) С.Мауленов,
А.Байтурсынов,
Б.Майлин,
А.Дуйсенбин,
М.Дулатов,
Д.Божманов,
М.Маметова,
К.Қанжығалин,
Н.Ахметбеков,
Кейкі батыр
көшелерін
қоқыстан
көктемгі
тазартуға
көмектесу;
3) "Шұғыла"
демалыс
саябағында,
А.Байтұрсынов,
Б.Майлин
көшелерінің
бойында
көктемгі
ағаштар
отырғызуға
қатысу;
4) Әкімдік
алаңында,
А.Иманов
мұражайы
жанында, Жастар
саябағында,
"Шұғыла"
демалыс
саябағында,
А.Иманов
ескерткішінің
жанында
гүлзарларға
гүлдер
отырғызу,
оларды жаз бойы
күту;
11760
7040
Қоғамдық
жұмыстарға
бір
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы
Қазақстан
Республи-
касының
еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан
артық емес,
екі демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем
емес түскі
үзіліспен.
Ең төменгі
жалақының
1,5 мөлшері
5) С.Мауленов,
А.Байтурсынов,
Б.Майлин,
А.Дүйсенбин,
М.Дулатов,
Д.Божманов,
М.Маметова,
К.Канжыгалин,
Н.Ахметбеков,
Кейкі батыр
көшелерін жаз
бойы күнделікті
тазартып отыру;
6) Жастар
саябағында, "Шұғыла"
демалыс
саябағында,
отырғызылған
ағаштарды жаз
бойы күтуге,
суаруға
көмектесу;
7) село
көшелеріндегі
плакаттарды
жаңартуға
көмектесу;
8) село
орталығында
күзгі ағаш
отырғызуға
көмектесу;
9) С.Мәуленов,
А.Байтұрсынов,
Б.Майлин,
А.Дүйсенбин,
М.Маметова,
Қ.Қанжығалин,
Н.Ахметбеков,
Кейкі батыр,
көшелерінде
отырғызылған
ағаштарды жаз
бойы күтуге,
суаруға
көмектесу;
10) 16 пәтерлі
коммуналдық
үйлердің жанына
көшеттер
отырғызу,
сондай-ақ
оларды жаз бойы
күтуге, суаруға
көмек көрсету;
3360
2520
1600
3352
512
2. Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін Ақсай
ауылының
жұмыстары:
1) ауылдың
мәдени-
әлеуметтік
мекемелерінің
аумақтарын
үнемі қардан
тазартуға
көмектесу;
2) күзгі ағаш
отырғызуға
қатысу.
704
472
3. Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін
Үштоғай
ауылының
жұмыстары:
1) ауылдың
мәдени-
әлеуметтік
мекемелерінің
аумақтарын
үнемі
қардан
тазартуға
көмектесу;
2) орталық
алаңды
қардан,
қоқыстан
тазартуға
көмектесу;
3) күзгі ағаш
отырғызуға
қатысу
672
480
504
4. Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін
Қарынсалды
ауылының
жұмыстары:
1) ауылдың
мәдени-
әлеуметтік
мекемелерінің
аумақтарын
үнемі
қардан
тазартуға
көмектесу;
372
5 Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін
Амантоғай
ауылының
жұмыстары:
1) ауылдың
мәдени-
әлеуметтік
мекемелерінің
аумақтарын
үнемі
қардан
тазартуға
көмектесу;
2) көктемгі
ағаш отырғызуға
қатысу;
3) күзгі ағаш
отырғызуға
қатысу
944
336
480
6. Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан
өтуін талап
етпейтін Қарасу
ауылының
жұмыстары: