О внесении дополнений в решение маслихата от 5 марта 2013 года № 114 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 23 апреля 2013 года № 124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 апреля 2013 года № 4110. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 16 октября 2013 года № 169
Сноска. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 16.10.2013 № 169 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", стандартом государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394, Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 5 марта 2013 года № 114 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4076, опубликованное 12 апреля 2013 года в газете "Аманкелді арайы") следующие дополнения:
дополнить указанное решение подпунктом 9) пункта 1 следующего содержания:
"9) лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны ко Дню Победы в Великой Отечественной войне, единовременно, в размере пяти месячных расчетных показателей.".
в приложении указанному решению:
дополнить подпунктом 9) пункта 2 следующего содержания:
"9) лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны ко Дню Победы в Великой Отечественной войне:
документ, подтверждающий социальный статус получателя, в случае если данный гражданин не состоит на учете в уполномоченном органе.".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессий
Кусайынов Ж.
Секретарь
районного маслихата
Саматов А.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Амангельдинского района"
____________ М. Тобагабулов
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Амангельдинского района"
_________________ Сакетов М.

Мәслихаттың 2013 жылғы 5 наурыздағы № 114 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № 124 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 сәуірде № 4110 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2013 жылғы 16 қазандағы № 169 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 16.10.2013 № 169 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес, Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 5 наурыздағы № 114 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4076 тіркелген, 2013 жылғы 12 сәуірдегі "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 1-тармағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғаларға, сондай-ақ жеңілдіктер мен кепілдіктер жөнінен соғысқа қатысушыларға теңестірілген тұлғалардың басқа да санаттарына, Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне орай, бір жолғы, бес айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.".
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
келесі мазмұндағы 2-тармағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғаларға, сондай-ақ жеңілдіктер мен кепілдіктер жөнінен соғысқа қатысушыларға теңестірілген тұлғалардың басқа да санаттарына, Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне орай:
егер аталған азамат уәкілетті органда есепте тұрмаған жағдайда, алушының әлеуметтік мәртебесін растайтын құжат.".
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы
Ж. Құсайынов
Аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ М. Тобағабулов
"Аманкелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ М. Сакетов