Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 8 ноября 2013 года № 185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 декабря 2013 года № 4329. Утратило силу - Постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 28 февраля 2014 года № 65
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 28.02.2014 № 65 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Карбозова Т.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Таукенов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Амангельдинского
районного маслихата
_______________ А. Саматов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Амангельдинского района"
__________________ М. Сакетов
Приложение
к постановлению акимата
от 8 ноября 2013 года № 185
Перечень должностей специалистов социального
обеспечения, образования, культуры, работающих
в сельской местности, имеющих право на повышенные
не менее чем на двадцать пять процентов
должностные оклады и тарифные ставки за
счет средств районного бюджета
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу;
2. Должности специалистов образования:
1) директор школы;
2) заместитель директора по по учебной работе;
3) заместитель директора по воспитательной работе;
4) заместитель директора по научной работе;
5) социальный педагог;
6) педагог-психолог;
7) педагог дополнительного образования;

Аудандық бюджет қаражаты есебінен кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 8 қарашадағы № 185 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 желтоқсанда № 4329 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 65 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 28.02.2014 № 65 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық бюджет қаражаты есебiнен кемiнде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкаларды алуға құқығы бар, ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет мамандары лауазымдарының тiзбесi қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Т.Т. Карбозовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Таукенов
КЕЛIСIЛДI:
Амангелді аудандық
мәслихатының хатшысы
______________ Ә. Саматов
"Аманкелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ М. Сакетов
Әкімдіктің
2013 жылғы 8 қарашадағы
№ 185 қаулысына қосымша
Аудандық бюджет қаражаты есебiнен кемiнде
жиырма бес процентке жоғары лауазымдық
жалақылар мен тарифтiк ставкаларды алуға
құқығы бар, ауылдық жерде жұмыс iстейтiн
әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру,
мәдениет мамандары лауазымдарының
тiзбесi
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мектеп директоры;
2) директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары;
3) директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары;
4) директордың ғылыми жұмыстары жөніндегі орынбасары;
5) әлеуметтік педагог;
6) педагог-психолог;
7) қосымша білім беру педагогы;

8) старший воспитатель, воспитатель;
9) музыкальный руководитель;
10) старший вожатый, вожатый;
11) инструктор по физической культуре;
12) инструктор по ЭВМ;
13) старший методист, методист;
14) мастер производственной учебы;
15) старший мастер;
16) медицинская сестра;
17) диетическая сестра;
18) библиотекарь;
19) логопед;
20) художник;
21) преподаватели английского и русского языков в дошкольных учреждениях;
22) художественный руководитель;
23) заведующий интернатом;
24) преподаватель-организатор по начальной военной подготовке;
25) учителя всех специальностей школы;
26) заведующий дошкольной организацией.
3. Должности специалистов культуры:
1) руководитель организации;
2) культорганизатор;
3) заведующий единым фондом;
4) художник;
5) библиотекарь;
6) заведующий отделом;
7) артист;
8) режиссер;
9) редактор;
10) методист;
11) администратор;
12) дирижер;
13) инструктор;
14) певец;
15) библиограф;
16) художественный руководитель;
17) заместитель руководителя организации;
18) хореограф;
19) звукооператор.

8) аға тәрбиеші, тәрбиеші;
9) музыкалық жетекші;
10) аға жетекші, жетекші;
11) дене тәрбиесі жөніндегі нұсқаушы;
12) ЭЕҚ жөніндегі нұсқаушы;
13) аға әдістемеші, әдістемеші;
14) өндірістік оқыту шебері;
15) аға шебер;
16) медициналық бике;
17) емдәм бикесі;
18) кітапханашы;
19) логопед;
20) суретші;
21) мектепке дейінгі ұйымдардағы ағылшын және орыс тілдері пәнінің мұғалімдері;
22) көркемдік жетекші;
23) интернат меңгерушісі;
24) алғашқы әскери даярлық жөніндегі оқытушы-ұйымдастырушы;
25) мектептегi барлық мамандықтар бойынша мұғалiмдер;
26) мектепке дейiнгi ұйымның меңгерушiсi.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) ұйымның басшысы;
2) мәдени ұйымдастырушы;
3) бірыңғай қор қоймасының меңгерушісі;
4) суретші;
5) кітапханашы;
6) бөлім меңгерушісі;
7) әртіс;
8) режиссер;
9) редактор;
10) әдістемеші;
11) әкімші;
12) дирижер;
13) нұсқаушы;
14) әнші;
15) библиограф;
16) көркемдік жетекші;
17) ұйым басшысының орынбасары;
18) хореограф;
19) дыбыс операторы.