О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 94 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2013 года № 4360. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 27 января 2014 года № 8)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 27.01.2014 № 8).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 94 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3960, опубликовано 11 января 2013 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1542352,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 171201,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 5367,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6419,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1359364,9 тысяч тенге;
2) затраты – 1545327,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22483,7 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26915,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4432,2 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 25459,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25459,5 тысяч тенге.";
абзац пятый, шестой, седьмой, девятый, двенадцатый пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме – 3470,0 тысячи тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме – 13233,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 "Аманкелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 190 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 4360 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 8 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Аманкелді ауданы мәслихатының 27.01.2014 № 8 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Аманкелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 94 "Аманкелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3960 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аманкелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1542352,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 171201,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5367,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6419,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1359364,9 мың теңге;
2) шығындар – 1545327,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 22483,7 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 26915,9 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 4432,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25459,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25459,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының бесінші, алтыншы, жетінші, тоғызыншы, он екінші азат жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
"жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері – 3470,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға – 13233,0 мың теңге сомасында;

на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме – 4260,0 тысячи тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме – 20406,0 тысяч тенге, из них:
на переподготовку и повышению квалификации кадров в сумме – 966 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной сессии           Ташимов А.
Секретарь районного маслихата              Саматов А.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Амангельдинского района"
______________ Сакетов М.
Приложение
к решению маслихата
от 12 декабря 2013 года № 190
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 94
Районный бюджет Амангельдинского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
І. Доходы

үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға – 4260,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға - 20406,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
кадрларды қайта дайындау және біліктілігін арттыруға – 966 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы               А. Ташимов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ә. Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
"Аманкелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ М. Сакетов
Мәслихаттың
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 190 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 94 шешіміне 1-қосымша
Аманкелді ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I
І. Кірістер