О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 12 декабря 2012 года № 56 "О бюджете Аулиекольского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14 февраля 2013 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 февраля 2013 года № 4029
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2013-2015 годы" от 12 декабря 2012 года № 56 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3945, опубликовано 3 января 2013 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 4702861,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 721871,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 7500,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3433,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3970057,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4753873,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32815,0 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов – 6133,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -83827,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 83827,9 тысяч тенге.";
пункт 4 исключить;
подпункт 3) пункта 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"3) на проектирование, развитие, обустройство и приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 3587,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2012 году целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов в сумме 2742,4 тысячи тенге.";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
пятой сессии                               А. Кенесбаева
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
____________________ Печникова Т.И.
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 февраля 2013 года
№ 64
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 декабря 2012 года
№ 56
Бюджет Аулиекольского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 56 "Әулиекөл ауданының 2013 -2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 14 ақпандағы № 64 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 ақпанда № 4029 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 56 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3945 тіркелген, 2012 жылғы 3 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4702861, 0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 721871,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3433,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3970057,0 мың теңге;
2) шығындар – 4753873,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32815,0 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттерді өтеу – 6133,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -83827,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 83827,9 мың теңге.";
4-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 5-тармағының 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және сатып алуға 3587,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерден 2012 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 2742,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші
сессияның төрайымы                         А. Кенесбаева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ Печникова Т.И.
Мәслихаттың
2013 жылғы 14 ақпандағы № 64
шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 56
шешіміне 1-қосымша
Әулиекөл ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер