О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 12 декабря 2012 года № 56 "О бюджете Аулиекольского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23 октября 2013 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 октября 2013 года № 4258
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 12 декабря 2012 года № 56 "О бюджете Аулиекольского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3945, опубликовано 3 января 2013 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 765 841,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 747 876,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 895,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 033,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 998 037,2 тысячи тенге;
2) затраты – 4 816 854,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 815,0 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов – 6 133,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 83 827,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 83 827,9 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3) для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 7 589,0 тысяч тенге;";
подпункт 3) пункта 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"3) на проектирование, развитие, обустройство и приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 3 195,6 тысяч тенге;";
дополнить указанное решение пунктами 9-29-3 следующего содержания:
"9-2. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено обслуживание долга по выплате вознаграждений по кредитам, подлежащим перечислению в областной бюджет в сумме 9,0 тысяч тенге.
9-3. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены расходы по оплате пени по кредитам для перечисления в областной бюджет в сумме 13,8 тысяч тенге.";
приложения 123 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной сессии           А. Жансугурова
Секретарь районного маслихата              А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Аулиекольского района"
______________ Т.И. Печникова
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 октября 2013 года № 111
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 декабря 2012 года № 56
Бюджет Аулиекольского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 56 "Әулиекөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 23 қазандағы № 111 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қазанда № 4258 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 56 "Әулиекөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3945 тіркелген, 2013 жылғы 3 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 756 841, 2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 747 876, 0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 895,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 16 033, 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 998 037,2 мың теңге;
2) шығындар – 4 816 854,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32 815,0 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 133,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 83 827, 9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 83 827, 9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 7 589,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 5-тармағының 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және сатып алуға 3 195,6 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 9-29-3 тармақтарымен толықтырылсын:
"9-2. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджетке аударуға жататын кредиттер бойынша сыйақылар төлеу жөнінде 9,0 мың теңге сомасында борышты өтеуге қызмет көрсету көзделгені ескерілсін.
9-3. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджетке аудару үшін кредиттер бойынша төлемақы өсіміне 13,8 мың теңге сомасында шығыстар көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 123 және 5-қосымшалары осы шешімнің 123 және 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы            А. Жансүгірова
Аудандық мәслихаттың хатшысы               А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ Т.И. Печникова
Мәслихаттың
2013 жылғы 23 қазандағы
№ 111 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 56 шешіміне 1-қосымша
Әулиекөл ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер