О внесении изменений в решение маслихата от 12 декабря 2012 года № 56 "О бюджете Аулиекольского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2013 года № 4341
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 12 декабря 2012 года № 56 "О бюджете Аулиекольского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3945, опубликовано 3 января 2013 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 4755623,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 747876,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3895,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16033,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3987819,4 тысячи тенге;
2) затраты – 4806636,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32815,0 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов – 6133,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -83827,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 83827,9 тысяч тенге.";
подпункты 2)3)5)6)7)8) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 36384,2 тысячи тенге;
3) для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 6984,0 тысячи тенге;
5) на реализацию Государственной программы развития образования  Республики Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 17656,0 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 16388,0 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1268,0 тысяч тенге;
6) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 17135,0 тысяч тенге;
7) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 25617,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 56 "Әулиекөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 116 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 4341 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 56 "Әулиекөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3945 тіркелген, 2013 жылғы 3 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4755623,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 747876,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3895,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 16033,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3987819,4 мың теңге;
2) шығындар – 4806636,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32815,0 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттерді өтеу – 6133,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -83 827,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 83827,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 2)3)5)6)7),  8)тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға 36384,2 мың теңге сомасында;
3) мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға 6984,0 мың теңге сомасында;
5) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 17656,0 мың теңге сомасында, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 16388,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 1268,0 мың теңге сомасында;
6) қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін ай сайынғы ақша қаражатын төлеуге 17135,0 мың теңге сомасында;
7) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 25617,0 мың теңге сомасында;

8) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 8331,0 тысяча тенге.";
подпункт 4) пункта 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) на развитие коммунального хозяйства в сумме 1112995,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Ю. Волков
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
_________________ Т.И. Печникова
Приложение 1
к решению маслихата

8) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 8331,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) коммуналдық шаруашылықты дамытуға 1112995,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         Ю. Волков
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Т.И. Печникова
Мәслихаттың