О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 58 "О бюджете Денисовского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2013 года № 4357
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, на основании решения Костанайского областного маслихата от 9 декабря 2013 года № 220 "О внесении изменений в решение маслихата от 7 декабря 2012 года № 101 "Об областном бюджете Костанайской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4336) Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 58 "О бюджете Денисовского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3953, опубликовано 18 января 2013 года, 25 января 2013 года в газете "Наше время") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1996997,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 518915,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3251,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22722,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1452109,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2013062,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43897,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47238,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3341,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –  0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 59962,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59962,6 тысячи тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной сессии
районного маслихата                        Г. Микулич
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Денисовского района"
___________ Рахметова С.Ф.
Приложение
к решению маслихата
от 12 декабря 2013 года № 83
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 58
Бюджет Денисовского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Д о х о д ы

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 58 "Денисов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 83 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 4357 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихатының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 220 "Мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 101 "Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4336 тіркелген) негізінде Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 58 "Денисов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3953 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда, 2013 жылғы 25 қаңтарда "Наше время" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1996997,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 518915,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3251,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 22722, 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1452109,1 мың теңге;
2) шығындар – 2013062,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43897,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47238,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3341,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 59962,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59962,6 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрайымы                   Г. Микулич
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ C.Ф. Рахметова
Мәслихаттың
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 83 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 58 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
Кірістер