О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 64 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2013 года № 4346
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Жангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 64 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3961, опубликовано 29 января 2013 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жангельдинского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1655023,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 185215,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6884,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 5318,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1457606,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1665823,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9323,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 10000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 677,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20123,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20123,2 тысячи тенге.";
подпункты 1)4)8) и 9) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме - 4045,0 тысяч тенге;
4) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме - 3583,0 тысячи тенге;
8) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме - 11410,2 тысячи тенге;
9) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме – 334,0 тысячи тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
сессии Жангельдинского
районного маслихата                        К. Алибек
Секретарь Жангельдинского
районного маслихата                        С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Джангельдинского района"
_____________ Е. Биржикенов
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 64 "Жангелдин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 120 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 4346 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 64 "Жангелдин ауданының 2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3961 тіркелген, 2013 жылғы 29 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1655023,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 185215,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6884,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 5318,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1457606,1 мың теңге;
2) шығындар – 1665823,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9323,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 10000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 677,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20123,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20123,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының 1)4)8) және 9) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражатын төлеуге – 4045,0 мың теңге сомасында;
4) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін жалақыны арттыруға - 3583,0 мың теңге сомасында;
8) "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға - 11410,2 мың теңге сомасында;
9) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 334,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрайымы                   Қ. Әлібек
Жангелдин аудандық
мәслихат хатшысы                           С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Е. Биржикенов
Мәслихаттың